I moj prvi put.....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Hvala protuha, al kad tak napravim govori mi da mi nije dozvoljeno koristiti ovu ekstenziju slike na ovom forumu.
 

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Dalo mi je samo ovu koja je premala, ove druge neda.
Previse me sve iznerviralo pa sam odustala, sutra je i muz doma pa neka on proba.
Hvala svima na pomoci.
Ha, rekla sam vam na samom pocetku da nista ne znam. :dada
Pozdrav svima. :vb_wave:
 

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
E sad opet imam pitanje. Od kako sam ih prestala zaljevat moje curke su prestale rasti u visinu al prosirile su se. Rastu u sirinu.
Jel i to normalno?
Joj bas su lijepe, bas mi je krivo kaj ne znam te slike staviti.
 

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Jel' postoji mogucnost da meni nije omoguceno stavljati ovdje slike?
Svuda mi govori jedno te isto.
"Nije vam dozvoljeno koristiti ovu ekstenziju slike na ovom forumu"
Isprobala sam apsolutno sve moguce nacine koji su u uputama.

I sad sam vec jako luda i mislim da su mi nastale barem dvije nove lezije na mozgu. :ludaci_lol: :ludaci_lol: :ludaci_lol:
Uglavnom curke su mi super i jako sam zadovoljna s njima. :dada
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
aj provaj ovo.. uzmi sliku, open with microsoft office ako imaš.. ideš u picture - resize (predzadnje) .. namistiš da je web - large ili web small.. pa tek onda uploadaj. aj ..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lara Croft

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
@Lara Croft
To znaci da ne prima taj format :D .png .gif .jpg etc, znam da je dozovoljen .jpg btw mozes i u paintu da promenis format i velicinu slike :D ne treba ti nikakav alat...ja bi ti preporucio neki sajt za hostovanje slika tipa postimage.org ili dodaj.rs oni ne brisu slike i brz je link...Pozdrav
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
bravo, savladala si :)
nego, jel ovo dnevnik... pa da prebacim tamo
i ne petljaj se vise u mentorski kutak, sem ukoliko ne trebas pomoc ;)
 

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
To je bila greska, ispricala sam se i jos se jednom ispricavam, necu vise.
Tek sam naknadno sve procitala o mentorskom kutku, al je vec bilo kasno vec sam ono napisala, a nisam znala kako obrisati.

Mozes slobodno selit kamo zelis.
 

ImbraGrabarić

Aktivan Član
02.03.2013
543
2.855
93
channel + je odlična vutrica fifty/fifty a miriši do neba i natrag
osušena, iskjucivo u staklenoj posudi s dobrim poklopcem inace sve miriši, ali baš sve ;-)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lara Croft

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Imam problem, ili mozda nemam! Hm....pitanje je sad...
Oni veliki listovi ispod svake grane su mi promjenili boju. Nisu vise tamno zeleni nego su svetliji, ali samo ti listovi ostatak biljke je normalne boje.
Da li da se brinem ili ne?
Slikala sam, ali ovo govno od foto aparata je tako lose da se nista ne vidi.
A da ja poskidam te listove?
Bas sam tuzna i zabrinuta. Od prvog dana fantasticno rastu i napreduju i sad me strah da nisu od neceg obolile. :sick:
Pozdrav svima :vb_wave:

p.s. pojavile si im se na vrhovima one bijele dlacice (ne znam kak se to zove), ne puno, al su se pojavile.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.458
3.198
Bekaa Valley
ok laro, krecu dakle pistile, super. veliki fan listovi menjaju boju i verovatno ce na kraju da pozute za nesto dana, tad ih mozes skinuti jer vise ne vrse funkciju... sve je ok za sada i ako se to ne pocne desavati sa manjim listovima, a ako bude krenulo onda bi morala da se postavi fotka, mnogo je razloga koji mogu uzrokovati takve promene
 

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Odlicno, hvala Power

Ako budu zutili i manji listici, slikat cu tako dugo sve dok ne ispadne dobro bar jedna slika, ali iskreno se nadam da nece.
 
Slazem se sa Power-om , moj frend je imao isti problem sa donjim listovima , najvjerovatnije da ce pozutjet' jer biljka u ovom periodu vodu,hranu,minerale crpi ( vuce ) iz zemlje ;) , zelim sve najbolje , da bude i ovaj grow uspjesan ,posto je prvi ;) , pozz



peAce :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lara Croft
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.