I moj prvi put.....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
I sve to sam isprobala i nejde.....
Mozda je problem u starudiji od mog kompa.
Ne znam u cemu je problem, govori mi da su prevelike, a sve sam ih smanjila kak mi je jos na pocetku Diva rekla.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma nemaš ti pojma. Znaš li možda da trebaš "save" nakon što "resize" sliku i onda te pita di sa spremiš, odabereš tamo di ti je već spremljena i onda ti ponudi "replace" klikneš "Yes" i bok bako. Nije do kompa, do tebe je :nana: .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GrowByLudak

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Mozda nemam pojma, ali nisam glupa, sve slike sam sejvala s novom velicinom.
Nemas pojma koliko me to sve iznerviralo.

Sve napravim kako treba, kopiram link i kad ga treba tu zaljepit, uopce mi ne nudi tu mogucnost.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Curke_024.jpg


Evo uspjela, ali na ovaj zadnji nacin ctrl+v
Fala Velicanstveni. Slike nisu bas najbolje, kaj mislite koliko jos?
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ako mozes ostavi jos koji dan ,jos mi se cini da ima dosta zivih pistila ....ova godina je nazalost dosta losa za nasu kulturu, sa ovim hladnim i kisovitim vremenom ...capni si jednu grancicu pa ju pusti neka se osusi i probaj ...mozda se iznenadis i sve ti bude jasno ;)

jako lijepo izgleda i bila bi predivna biljka da je uspjela uhvatiti jos koji tjedan sunca .....
svaka cast :clap:
 

Lara Croft

Aktivan Član
03.07.2013
57
84
0
Prijavljujem da sam jucer u zadnjem trenu pobrala svoje curke. :bananica Trenutak samo poslije je pocela padati kisa i danas je padala ko luda, a vec sam na jednom mjestu nasla komadic pljesnivoga, a i za sljedece dane najavljuju kisu pa mislim da smo ih maknuli u pravo vrijeme. Sad pred kraj su ih napadale neke gusjenice, svaki dan bi skinula barem 2-3 sa njih.
Uglavnom sad jos susenje da prođe dobro i izrada ulja i mozemo krenuti sa terapijom :dada
Na godinu ce ZDRAVA Lara, uzgajati curke za pomoci drugima, a i sebi malo, treba ipak zdravlje odrzavati.
Bit cu puno pametnija i necu radit greske koje sam radila ove godine. Ipak mi je prvi puta i nisam mogla znati sve.
Ionako se na greskama uci.
Zahvaljujem se svima na veeeelikoj pomoci.

Pozdrave saljem. :vb_wave:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.