Indoor 400W HPS [3 Royal Moby fem. + 1 domaja]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ne znam za Royal Moby ali dinafem Moby ,treba dosta hrane i jako svetlo,onda je to stvarno zivotinja :smilie_vampire:
inace sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
kolko jos za ovu fruti ? ovim trima mislim treba jos dugo?ili

imgur . com /a/LOLTg#0 ma dajem im sve imaju 400w hps prehrana od hesi potpuna, temp od 18-28C i gamad mi se vratila nisam bio 2tj tu imale su drip sistem nista im nije falilo sto se tice vode i prehrane, al sam primjetio da se gamad namnozila poprsko sam juce s nim otopinom i sad cekam komentare :D hvala SLO :)


http://imgur.com/a/LOLTg#0
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tommy Chong

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
kad trebam napravit flushing zemlje alooooooooooooooooooooooooooooooo??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
ma drug zezam se malo ;) imam strpljena sve do kraja bas zelim probat savrsenstvo ono kad skines aman taman dan kad treba i znas sta bacas u papir :D ;)

al ono ovi zadnji dani kao da sve stoji :sad2: a ulicarke mi dosta tj u zanje vrijeme nevalja nista :balls:
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
pa neznam drug cekam komentare i iskusnija/strucnija misljenja :D znas li mozda nako cirka cca kolko jos dana i ta fruit i ove ostale?

da znam cesce prigledavat tih dana i metat slikice Ž :smoke18:

kad da ih skidam kad oni trihomi u vrhu budu 50%bjeli 30smedi 20 narandzasti il sam krivo skonto?
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
jedan jesam na onoj fruti al kolko sam ja gledo od ostalih cirka 10-15 dana do skidanja jel trihomi su jos bjeli skroz i probo sam jedan mali hedic na bong al nema efekta znaci nije to jos sazrilo?

i to za flush cito sam neki rade s vodom i medom i limunom...sad jel to potrebno il moze i vako obican flush il ak je bolje tak s med limun ak je bolje miris poslje...sad neznam to sta treba ovi zadnji dana i vidio sam isto neki metnu 2 dana u mrak pa onda trimaju jel moram to tako jel potrebno jel tak bolje il ne... malo me samo uputi u ove zadnje dane jer u tom sam neznanac imo sam nekad davno outdoor iz zezancije pa isto mislim sad kad znam dosta toga da sam ju ranije skinio jer nije neka bila a ostavio od menke neke odlicne gande :leafblunt: ak me mos malo uputit sta kako da to izguram da bude sto bolje da mi nepropadne cjeli ovaj trud i sve zbog neznanja :popworm: hh :D
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
_%60 dana proslo prije 1-2 dan :rofl: ali trihomi su jos uvjek bjeli/mljecni kao sto se vidi na slikama... :sad2:

nego ovaj MOJE PITANJE: kad bi bilo naj bolje za skinit kad je 50% bjelih 30%smedih 20%narandzasti ,ili kad su svi: smedi,narandzasti ili nesta drugo xdddddddddddddddd???????? :spcartmanmad:

thnx na odg ok ondak kad bude vrime ide u mrak 2 dana dosta il treba vise/manje? :spcartmanmad:
 

GrowByLudak

Aktivan Član
26.09.2013
82
20
0
divo zavaljujem na odg :p ;) hh eee pitanjce cito sam onaj link sto si mi poslala, gledo fotke i tamo negdje procitah(bar mislim da sam procito jer sam bio highSTON) hhh i ovako mislim/procitah ako zelim/o extra ston efekt da ostavim dok nebudu svi trihomi smedi.jesam dobro vidio? :bale :smoke18: :email: :nana:

aj kad smo vec kod toga kod toga svega,ovako susenje: jel bitna temperatura ili samo ventilacija i mrak...jer bi mogo susit na jednom mjestu u pc kompu-preradenom al temp je 15-16C jel to ok ib bi trebalo bit veca/manja il nesta woo noo i tak to??? :mrtva_banana: :vb_kez:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Moby Dick pusti slobodno još sedmicu i onda skidaj...kolko ja ga ja znam...65 dana i zamračenje 48h onda slobodno seci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva