Kako sam prevario test na THC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
982
3.049
163
koliko sam upućen THC se taloži u masnim naslagama i pravo testiranje je problematično , ali preko urina , najlogičnije je ne pušiti i piti 4 l vode ,
ali hteo bi pitati koliko dana je potrebno ne pušiti vuvu , i koliko je potrebno da se sam organizam očisti od THC a ???
imam zdravstveni pregled i to rigorozan , pa bi hteo da sam 100% siguran .... hvala ako neko ima info :vozdra:
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
982
3.049
163
ja mogu da ne zapalim 30 dana , mislim da za 30 dana trebalo bi da budem čist :) hvala na pivu :clap:::wave:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
ja mogu da ne zapalim 30 dana ,
To je to...pa nije to droga da neko vrijeme ne mozes bez nje...:):thumb:Sve je super dok znas kad ti je pregled.Na jednom kruzeru prije nekih 20-ak dana sam citao da su iskrcali preko 30 clanova posade zbog pozitivnih testova na droge..upali im preko noci..carina,testeri,pisanja i caosssss..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
thc se moze u organizmu zadrzati i do 3 meseca al u mokraci od 4 do 7 dana, zavisi od coveka do coveka..
 

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Sve zavisi od coveka do coveka, organizam, imunitet..bla.bla... al ako znate kad vam je test, malo sporta dosta tecnosti, borovnice, brusnice, kozijeg meka, sira...moze se kako oces, samo biraj :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: masan head
02.01.2018
60
183
33
Đir po celon svitu (:
Evo cijelo jutro sam po ovim temama,apliciro sam za poso u afgh,onda sam nerado cuo da se radi test prije polaska,tj 2.3 dana nakon razgovora.Kad stignes tamo ceka te test u dubai-u :( ,i zicaju s vremena na vrijeme sa testovima na urin. Zao mi sto se nece pusit vutrica duze vremena al sve se da nadoknaditi,ne? :D
Sta me samo brine tj. zadnji dzo mi je bio za ng,tj. tad se ispusilo nekih 20 g.(super lemon haze-a) ,prije toga aktivan pusac bio,mislim da ce minimun 1.mj trebati do negativnog testa,molim Boga da me ne pozovu barem jos 2 sedmice hehe :)
 

masan head

Aktivan Član
27.03.2012
767
15.784
333
Evo da i ja podijelim jednu pricu s vama... Bilo je to negdje 2009. kad smo se ja i jos dva frenda zaputili negdje pored mora u okolici grada zapalit jednu tada nama finu kako je mi zovemo balkanicu s mojim autom. Naduvali smo se fino malo spicirali i krenuli doma. Ja sam te godine tek polozio i imao sam 18,mladi vozac. U gradu nas je zaustavila murja. Bio sam naduvan a to se na meni uvijek vidi, radili su mi test lizalicom na licu mjesta. Da skratim,sve ukupno je trajalo 45min dok su frendovi cekali u autu,ja sam lizalicu drzao cijelo vrijeme izmedju jezika i supljine,nisam uopce dirao slinu dok sam se pravio cijelo vrijeme da je cuclam itd. Nakon ca. 5min je izvukao lizalicu iz mojih usta e tu sam tek malo stisnuo usnama da ne bude sumnjivo dok sam si svo to vrijeme govorio i uvjeravao se ma neces pasti,ne mogu ti nista i slicno. Testirali su me na 8 razlicitih supstanci,medju njima naravno i thc koji jedino i konzumiram i naravno bio sam negativan!! Oprezno vozite,dovidjenja,laka vam noc!
 
02.03.2017
30
48
18
Cao ljudi, evo naso sam topic pa da spodelim moje iskustvo.

U pitanji toga, nije da sam prevario test thc nego jednostavno se desilo ajde da me moji testiraju i sve to u casici urin itd, ali ja bio siguran da cu biti pozitivan pa sad jebes ga, i to sam im i reko. Ali kad lepo vidim posle nekoliko minuta vidim da je test negativan i sam se bas zacudio, sta kako?

Epa nisam uopste ni siguran u cemu je bilo sve to i zasto je pokazalo negativno, a pusio sam nedelju dana pre testa, celu nedelju svako vece po 3-4 jointa. I bio siguran, bem ga bicu pozitivan.
Kad sad bolje razmislim, zasto sam ispao negativan?
Bili smo s caletom do jedne banje kod nas, izvorska voda i tamo idu ljudi pune vodu, sto i jeste bas izvorska prirodna voda koja sadrzi jod u njenom sustavu i pomaze pri raznih bolesti (ne sad kao rak i neke teze bolesti), leci reumu, isto pomaze pri nervoze i drugih negativnih stanja ili tegoba.

Napunili mi 2 gajbe i dosli kuci, i ja tako svaki dan pijem samo tu vodu, tu tamo pijem i iz cesme (dosta odvratnija voda), i mislim ajde sve u redu. Ali kad sad bolje razmislim, mozda je i to neki faktor da uradi tako nesto, sto i stvarno mislim tako, da mi je pomogla da nekako se manem ove situacije i da sve napokon bude u redu. A sad jeste, dosta sam jeo paradajza, pravio jednom dvaput vocni smuti, uobicajenih salata itd, sto i to isto mislim da je pomoglo. Ali glavna je ta voda mislim koja sadrzi prirodan jod i da ona cisti telo. Tako da ako negde u vasoj blizini ima toga, mislim da bi stvarno bilo od pomoci, i da to pijete. To je to uglavnom.

Nadam se da sam pomogao ovim.
Pozz
 
25.10.2016
50
49
18
53
nije me bilo neko vrijeme na ovom forumu, ali s vremena na vrijeme sam ga pomalo pregledavao....već sam u nekoliko svojih postova spomenuo jednu metodu, pa budući da su mi dva frenda bila u sličnoj situaciji nedugo, i primjenili je, i sve je ispalo ok, onda ću je ponovno navesti, jer čini se da je djelotvorna, i nadam se da će nekome pomoći. dakle, ako se nađete u situaciji da morate obaviti testiranje urina, bez obzira iz kojih razloga i na što je testiranje vezano, budite maštoviti i kreativni i smislite način, kako u urin staviti malo medicinskog alkohola, ne previše da se ne osjeti miris, ali dovoljno da se promiješa s vašim urinom...može biti 70% alkohol, a 90% je naravno još bolji....to će kompletno "zbuniti" taj tester jer će naići na supstancu koja je jaka, a za koju nije predviđen, pa će/trebao bi pokazati kompletnu negativnost na bilo koju supstancu...
sretno svima, nadam se da će nekome to pomoći!
piece & love,
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg
25.10.2016
50
49
18
53
znam, često puta je to za*ebana stvar, ali uvijek postoji neko rješenje...biti provokativo kreativan....:zvezda::...npr. u slučaju koji si naveo, okrenuti se direktno prema njoj, i prije pishanja, malo se npr. izmasirati...ako je baš toliko zadrta, neka promatra, ali prije ili kasnije će malo odmaknuti pogled, tebi dovoljno da stisneš neku vrećinu sa alkoholom, koju prije toga zaljepiš ispod....zvuči kao neka anegdota, ali ponekada nema druge, nego se sjetit što bizarnijeg rješenja...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
to će kompletno "zbuniti" taj tester jer će naići na supstancu koja je jaka, a za koju nije predviđen
kako to mislis da ce jaka supstanca zbuniti tester koji za to nije predvidjen. ako vec nije napravljen da registruje alkohol nece ga ni primetiti. tester registruje samo ono za sta je napravljen da registruje, moz ti sipati i benzina i crne kafe al to ga ne zanima, za to nema "receptore" ili ti "prijemnike", to jednostavno ne vidi, na to ne bi trebao da reaguje. bar neki moj laicki pogled na celu pricu, a da ne pricamo o vezi izmedju thc-a i alkohola kao najcesceg otapala kad skidas smolu i pravis ulje. vidim da si napisao da je pomoglo tvojim drugarima, al ako nisu pusili neku krdzu sa malo thc-a ne kontam kako to pomaze, nekako mi nema puno logike
 
25.10.2016
50
49
18
53
a, gledaj, ne mogu analizirati cijeli farmakološki proces, jer ne znam...njima je pomoglo, a jesu prije toga "skunk-irali"...po nekoj mojoj logici, poanta je upravo u tome da se medicinski alkohol pomiješa sa urinom, i dobiješ čudnovatu kompilaciju, koju tester onda mora dešifrirati...tako nekako...možda sam u krivome, ne znam...