Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ovisi...kad bi mogo onda bi svaki dan..al ono...ovisi...ako se ima para,ako su dileri dostupni/nedostupni/mob iskljucen/zdrogirani ko majke pa neznaju disu...ako je susa na kvartu ili nedo bog gradu(a znalo je biti...)...i tak to...

al ono...najduze kaj sam svaki dan je 4 mjeseca i to od 9.9.2006 do prije 3 dana^^....
 

PSG fan

Aktivan Član
03.01.2007
107
4
0
35
Jedno vreme duvao sam jako puno, u skoli svaki dan, uvece ovo ono... Jedan ket od 1000din meni i ortaku je trajao jedan dan, sad pusim manje i mnogo je bolje ko sto neko rece posle 10-15 dana zapaliti dzokavac... To je extra... 8)
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
Pušim kad ima a u zadnjih 7 godina sve skupa kad zbrojim možda 2 mj nisam pušila...
veæinom imam ja a kad nemam uvijek netko ima...
nekad pušim više nekad manje...kad nema ne osjeæam nikakvu krizu...
recimo imam frenda koji svaki dan od jutra do sutra(to mu je normala ko nekom cigareta)on kaže da ne može uèit bez nje i lik rastura svoj faks,evo ima 3 ispita do kraja faxa...
ja npr ne bih mogla uèit jer mi misli lutaju ne mogu se prisilit da buljim u papir...
ali me zato puca na kreativnost i ako ti znaš vodit vutru a ne ona tebe onda nema problema...
naravno ovisi o tvom psihièkom stanju jer sve doživljavaš intenzivnije na marici...pozz :rasta:
 
31.01.2007
33
1
0
36
pa prodje neko vreme, sta znam, oko desetak dana bez konzumiranja...onda se zaredja par dana konstantnog konzumiranja, pa onda oko desetak bez...i tako...lepo je to...
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
iffkica je napisao(la):
naravno ovisi o tvom psihièkom stanju jer sve doživljavaš intenzivnije na marici...pozz

Imash pravo, ja i bez marice dozivljavam sve previse intezivno, zato ja 95% uzivam u uzgajanju a 5% u caju od marice, zato jer svaki put kada je pusim osjecam se blago receno NELAGODNO, naravno to su traume iz djetinjstva, moj voljeni djeda je umro zbog cigareta, tako da ja nemogu nishta pusiti
 
06.02.2007
15
0
0
nekad sam prestao pušit cigarete koliko sam haplji palio, a to me dovelo do stupnja da jako dobru travu jako dobro nisam osjećo, dok danas apstiniram po tjedan dana kako bi mogo za vikend doživjet prosvjetljenje haha blago meni.
 

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
..........svaki dan.......već 2 godine.......ali sam se bio opržio preko ljeta i to dobro pa sam smanjio........ali svejedno nema dana kad nije zapaljen đoks kakve dobre domaćice........
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Svaki dan naduvan.
Svake noći, crvene oći.
Svaki put izvrnut.

Oči su mi tijesno
Skliljim lijevo - desno

Pa se pitam kolko u rolni ima papira
Da se prave trube, da se svira

Meni treba samo kockica shita
To te ja pitam
Ljepljiv i smeđ
Samo da je svijež
Odma vadim keš
Odma gradim steš

Malo improvizacije da docaram kolko previse pusim zelenog stvorenja
 
03.11.2006
8
0
0
Bok....puŠim Uglavnom Dva Puta Tjedno . Kad Su Praznici E Onda Malo ViŠe, Bolje ReČeno Svaki Dan.....uglavnom Obavezno Jedan Puta Tjedno Se Razvlim Da Malo Opustim Živce I Sve Ostalo