Koliko cesto pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
E jbg dobije se. Reko mi moj onkolog da sam mu drugi takav slučaj u karijeri a išo čovik u penziju koju godinu iza toga. Neko mora i tu statistiku popunit . Šta se tiče kvalitete, nema frke, Perpetual pokriva potrebe za dimom i uljem. Dim za mene, ulje za staru( reumatski artritis uznapredovali), i malo za mene. Volin Radit, gradit popravljat, penjat se po brdima i spuštat u špilje samo reci ja sam za i sve to sa trubom u ustima. Dugogodšnja konzumacija je valjda podigla toleranciju
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Ma treba samo duvat, većinom se počne u srednjoj, sad nemam pojma koliko je to, valjda 15 godina. Bolje da djeca duvaju nego da rakijaju i žive za vikend kad će izać na cajku, ebat svima majku, oblokat se i nakraju ih ja kao roditelj moram našamarat kad mi murija javi da su na triježnjenju u policiskoj.
Samo džoja, za sve, ma i za dojenčad bi ja to dozvolio :D
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Sada smo možda malo skrenuli sa teme. Ali, moje mišljenje je zasnivano na tome da se mozak razvija sve do 23-25 godine, i mislim da nema potrebe da ga preterano opterećujemo indukovanim promenama u svesti.
Ponekad - da, prečesto - ne.
Možda grešim, možda to nema apsolutno nikakvog uticaja, ali ne postoje nikakvi dokazi koji totalno potvrđuju jednu ili drugu teoriju.
Nema veze sa tim ko je dete, ili nije. Neki ljudi napune i 30 pa ne prestanu da budu deca.
 

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
258
63
32
Eh pozdrav, novi sam na ovom forumu i vec duze vreme me proganja jedno pitanje..
-Od cega zavisi rad marihuane?

Imam 19 godina,
Duvam vec jedno godinu, godinu ipo dana, ne preterano cesto od dva puta nedeljno (maximalno) do jednom mesecno, ali desavalo se par puta i da vezem nedelju dana svaki dan i slicno.. Dakle kada god pusim, ne znam od cega zavisi, ali u 60% slucajeva mi bude predobro, u ostalih 40% prelose, nije sad ono prelose da imam neke crne misli ili slicno, nego jednostavno krenem da tripujem mucninu i postaje mi sve gore i gore dok ne stondiram i samo tako odsedim 2 sata rada, zato sto uopste ne mogu funkcionisati, mogu da pricam ali izbegavam da se nebi "izlupetao" preterano jer ne mogu bas najbolje ni pratiti desavanja oko sebe,, A ne mozete mi sad reci da je to do trave jer sam mnogo puta kupio tipa pet grama, i onda popusim 4 grama danas i bude mi brutalno, sacuvam jedan za sutra i taj jedan me unisti, bude mi skrooooz lose, dakle, da li iko iskusniji moze da mi kaze kako da izvucem neki "maksimum" rada trave. :) Hvala!
Mojim riječima hiberniraš ahahaha,puši više pljuga s više duhana znači umjesto 1 pljuge od 1.0 si smotaš 2 po 0.5,kupi kingsize rizle i tako radi,možda ti pomogne..
 
08.09.2013
27
22
8
Nije istina da vutra loše utjeće na mozak, počeo sam s 10 godina, sa 13 skoro svakodnevno, sada sam 4. srednje i duvam svaki dan, i ocjene su mi odlične. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jamrock

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Hhaha, ma daj, haha sa 10, baš si ga pretjerao. Nisi se znao ni služit upaljačem al si vutru već ćađio. Aj bar zeru iskreniji budi ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
Ako cemo o tome,onda bi trebalo pricat o alkoholu koji se u tim godinama pije u hektolitrama:)
Slažem se sa time šta želiš da kažeš, ali mislim da je poređenje nepotrebno.

Nije istina da vutra loše utjeće na mozak, počeo sam s 10 godina, sa 13 skoro svakodnevno, sada sam 4. srednje i duvam svaki dan, i ocjene su mi odlične. :D
Nisam ni rekla da išta loše utiče na mozak, već samo da utiče. I da možda ne bi trebalo preterivati u fazama razvoja.
Isti razlog zašto ćeš malo više voditi računa o biljkama dok grade koren i generalno im se ne mešaš u to. Jer im je potrebna ta dobra osnova i stabilnost da mogu da podnesu druge stvari.
Ali opet, to je samo moje mišljenje, svako neka radi šta želi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Prater
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
Ako uzmemo u obzir da su okolnosti takve kakve su trezan se ne moze ostati, tako da je bolje dimiti nego cirkati, iako radim oba i ne bi trebalo da imam prava da bilo sta kazem povodom ovoga ali ajde eto :D
 

Space_Lulu

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
17.09.2015
491
1.957
143
@Jamrock moram da budem party pooper ali, ne postoji dovoljno velika skala da izrazi koliko se ne slažem sa ovim što si napisao
"Ako uzmemo u obzir da su okolnosti takve kakve su trezan se ne moze ostati" - ova rečenica je odbacivanje odgovornosti za svoje postupke, tj prebacivanje odgovornosti na neke okolnosti na koje nemamo uticaja. Ništa ne treba koristiti za bekstvo od okolnosti. I jedan od razloga zašto marihuanu bije loš glas je njena loša upotreba.

Verujem da većina zna da trava sama po sebi ne izaziva zavisnost, već se zavinost stvara isključivo kod ljudi koji je kontinuirano koriste kako bi maskirali neki problem, i najčešće su zloupotrebe kod ljudi koji time tretiraju insomniju i stres.
Naravno, ako te nešto povremeno iznervira apsolutno je bolje zapaliti nego se nervirati ili popiti bensedin.
Ali ako konstantno imaš izvor stresa, nije rešenje da konstantno uzimaš marihuanu iz tog razloga. Jer na taj način razvijaš zavisnost od njene upotrebe. Ne direktno od nje, već od osećaja oslobođenja od problema koji ti pruža.
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Svi smo bar prosli te tripove dok smo bili mladji,na pocetku sa vuvom... ja sam pusac duvana,al nikad ne mesam sa vuvom duvan,ako i sa cim mesam vuvu to je suseni trim... psiha ti je 70% u igri kako ce ti biti nakon pusenja... a kako ti i Power obrazlozi,veliku igru vrse i strainovi... i to je to,moras napravit neki raspored ili ti experiment... ako uzmes 5g(kupis kako kazes) podeli to dnevno na 1g u toku od 5 dana... i sam ces posle procenit koja je razlika ;) i na kraju moj savet,growaj sam i dimi ono sto sam growas,to je nesto u cemu ces uzivat... peace
@No Joke (bro) imam bebicu malu,kad moram negde ici sa suprugom,uzmem malo hasha preko kazi prsta i natrljam bebcu na desne,spava kao bubica po 2-3h :) roditelji kazu da su tako radili meni kad su isli na vencanja i svadbe,tako da se pridrzavam tradicije... nadoveza sa na ono tvoje sto se tice novorodjencadi :) peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader
10.02.2015
142
118
43
32
Kingston,Jamaica
Stvarno ne znam o kakvoj ovisnosti od mardze pricas evo ovo mi je sad ja mislim treca godina kako dimim svaki dan, preskocio sam mozda par dana sve ukupno i ne osecam apsolutno nikakvu potrebu da zapalim kad nemam, tako da je to bull shit, kao i svaka druga "psihicka zavisnost", bio sam ovistan o nekim stvari i nazalost znam sta je zavisnost i kako utice tako da ovo sa mardzom je smesno :bocni::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Novi sam ovde no ovo me pitanje vraca u 95 kada sam poceo experimentirati sa zizom.Bilo je dobro tih dana no tada sam bio mlad i glup te mi je samo to polako dosadilo.Pocetkom srednje,tamo 97 poceo polako partijati i uzimati kojekakve kemije u velikim,prevelikim kolicinama te sam se zaljubio u tu vrstu zabave(technjava i tako to),pa kako sam bio tih dana glup krenuo sam sa laganim spustanjima i to me naposljetku dovelo do zida koji godinama nisam mogao preskociti.Vi koji znate o cemu pricam,a vjerujem da takvih ovdje ima znate o cemu pricam.Zato Ticbra drzi se ovog i nedaj nikom da ti uvali ili da ti izgori zelja za pusenjem ove plemenite biljke jer jedino je ona prava stvar u svemu sto nam svijet danas moze ponuditi.Ako te tu i tamo baca u bed vjeruj mi da to nije nista,prekini na kratko makar ja smatram da to sto ti konzumiras svakih par dana nije nista.Nekad smo tu kolicinu lupili za jedno prijepodne.Oprostite ako sam nesto krivo rekao,jednostavno me podsjetio na one dane pa sam morao dati svoj doprinos ovoj temi makar sam skrenuo u drugom smjeru.Drz se lima