Kompjuterski sto CFL stealth grow Season one

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.12.2014
153
236
43
Jesam medjutim nije isto to sto ja hocu i sto on radi on koristi hydro ali drugi sitem navodnjavanja drugacije je mada :) nacicu na netu citam stalno ucim bice to sve dobro.
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Ja baš jedva čekam taj tvoj DWC jer ga i ja planiram neko vrijeme. Sjećam ono pred malo kad si napravio temu al ti nitko nije odgovorio, bar ne korisno. Na tu temu sam se bio pretplatio ali đabe.
Nisu ljudi zainteresirani za DWC neznam zašto, nadam se da ćeš uspijeti saznati sve pa da ja lagano pokupim info ovako :D
 
02.12.2014
153
236
43
E drago mi je sto pratis sve :) da postavio sam bio i niko mi nije odgovorio sto kazes sem Maria ali on ima drugi sistem ja zelim da mi korenje bude pod vodom stalno izgleda ja i ti planiramo potpuno isti sistem, ja ucim citam eto kad ovaj grow dodje pred kraj napravicu neki mix verovatno jedan smart pot jedan dwc :) pa da vidimo kako ce ici sve to, kako god da krene bice dobro za ucenje posto vidim dwc kao buducnost mog grow hobija, citam malo i oko led sijalica zvuci sve zanimljivo velika tema je to treba uciti ali motivacija je tu a i drago mi je sto ima toliko dobrih ljudi ovde.

Inace da potvrdim video sam prve white pistils tako da moja devojcica postaje dobra mlada mifica izgleda :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarzan and CilI
02.12.2014
153
236
43
Pazi nije 1 dan mislim da je vec par dana i promenio sam cfl za cvetanje sam stavio crvenu i razim 12/12 ako ja ne vidim dobro ( postoji mogucnost da sam sad prepusen onda nema druge video sam bele tanke niti koje izlaze iz biljke )

Edit ( ZdravaTrava) sad sam proverio u sub je stavljena na cvetanje ( 12/12 ) sad je petak = oko 6 - 6,5 dana je na 12/12.
 
02.12.2014
153
236
43
Pa upravu si jeste ja sam kazem kad sam je stavio na cvetanje ( ali bolje da sam se izrazio da sam rekao vreme kada sam prebacio rezim svetla sa 18/6 na 12/12 ) ali posto smo ispravili greske onda da kazem oko 6 dana je na 12/12 a racunam da sam danas prvi dan video znakove cvetanja :)
 
02.12.2014
153
236
43
#UPDATE#

Week #6
Dan #44 ( 7 dan na 12/12 )

Jedan dan ranije update posto ne znam da li cu sutra biti kuci a i taman sam iskoristio priliku posle zalivanja da uslikam koju ( posle zalivanja malo se listovi saviju ali se isprave visoko posle nekih sat vremena inace zaliveno 19-tog sad je 24-ti zemlja se taman osusila zakon prsta nikada ne gresi ) kad zalivam ostavim da iscuri voda kroz dno ode oko 25-30% od kolicine sa kojom zalivam (2l ) i tek onda vracam biljku pod svetlo.

( Eksperimentalno sam stavio 5ml pola doze Plantella CVET da vidim kako ce biljka da reaguje naredna 2-3 dana jako me zanima da vidim sta ce da mi pokaze na osnovu toga gotovo da sam razumeo proces djubrenja Plantellom LIST i CVET proizvodima sto se tice ove biljke da znam ubuduce )

U520fgD.jpg
HThJlIO.jpg
N7dxZU7.jpg
PEEzYKN.jpg
nNEBZII.jpg
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
izgleda prelepoo, nego koliko ti je visok box? i koliko je sada visoka Brineta?
Sve mi se čini da bi do kraja mogao imati problema što se visine tiče, ispravi me ako grešim ili sam opet popušijo jednog više :) ide to kako treba za sada!
 
02.12.2014
153
236
43
69 cm je visok box a biljka koliko je visoka ne znam, visoka je i saksija izmericu pa cu da vidim mada raste svaki dan po malo upravu si ja sam razmisljao mozda visina bude problem za tu velicinu box-a ako vidim da je kriticno preselicu je u neki veci prostor smislicu nesto vec.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000
02.12.2014
153
236
43
Izgleda da nisam pogresio sto sam praktikovao male doze i onaj mix list i cvet zajedno prosle zalivanje i posle toga direktno cvet pola pune doze na sledecem zalivanju izgleda je sve ok buja raste ide... i miris se povecava vremenom najvise se oseti uvece.
 
02.12.2014
153
236
43
Da slazem se, ali cilj je bio da proverim sigurne doze djubriva kada je Plantella u pitanju ( list i cvet sa kombinacijom ove vrste zemlje i sorte ) mogu slobodno reci sad da ne ide apsolutno nista prvih 24 dana onda 30% doze lista, pa voda pa list opet 40% doze, pa mix list 2ml cvet 3ml u pocetku perioda promene rezima svetla 12/12 pa posle pola doze cveta i tako voda cvet voda cvet do kraja :) zadnjih 10-tak dana ispiranje vodom ( probacu da ispiram sa sredstvom koje ima ukus narandze sluzi za ispiranje na kraju bas navodno daje aromu narandze ) i zadnja 2-3 dana apsolutni mrak da izadju ti kristali do kraja to je plan, ovo radi u mom slucaju ( djubrivo ) izgleda, ne mogu reci da bi radilo i drugima sa drugom zemljom i sortom naravno, svakako lepo iskustvo i info za buduce avanture sa osmehom cekam te cvetice ima jos vremena ali ide polako :) kako se oseti miris sad mislim da ce biti ultra dobar high.
 
02.12.2014
153
236
43
Da javim moja bele udovica :) je dobila novi dom postala je zaista opasno sexy riba rekla je nece vise da zivi u maloj supi bez djakuzija oce novi penthouses sta sam mogao ? .... njena zelja je za mene zapovest slike kad stignem danas sutra mislim da je novi box oko 133cm visina - 86cm sirina i 55cm duzina sad moze da nastavi da uziva, ovog puta vent duva direktno u sijalicu tako da je ispod lampe na 1 cm cool sve je lepo uskladjeno.