Kupovina semenki (bez opisa pakovanja i relevantnih podataka)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.07.2015
14
2
8
39
Hvala Lazarus

Sad tek vidim da je Hempatia na skroz drugom kraju SLO i nije mi bas blizu. Narucio bi sa ove druge stranice ali imam problem sa rokom dostave. Naime od danas sam solo doma i ako ih danas narucim, sto mislite dali ce mi doci do kraja tjedna? Konkretno radi se o ZG. I kojz kurirsku sluzbu oni koriste?
 
Poslednja izmena od urednika:

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.426
298
109
The Mighty Jungle
pa ima i hempatia dostavu ;) neznam na koju drugu stranicu mislis al ako je slo-hrv za sjeme doci ce ti postom do kraja tjedna, isto kao i od hempatie (do kraja tjedna)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
josip007 registruješ se na hempatiu i naručiš. Prednost je što možeš za HR platiti pouzećem. Izbjeći ćeš neke sitne komplikacije kao ja jer sam morao otvoriti devizni račun za BIH, ali mi je došlo relativno brzo za nekoh 6 - 7 dana. I kao što Tarzo kaže dolazi poštom.;) Ako danas sve završiš trebalo bi do kraja sedmice doći.:D
 
21.07.2015
14
2
8
39
Mislio sam na drugu stranicu, bas za prodaju sjemena. Neznam dali smijem napisati ali ugl seeds***Na hempatii nisam vidio da bas nude sjeme. Ali ako imaju i oni, naravno da mi je bolje naruciti iz SLO. Nadam se da i oni imaju diskretna pakiranja?

Tek sam se sad registrirao pa sam skužio :) BTW kod načina dostave ima ponuđeno pošta slovenije i GLS. Šta da odaberem? Oboje je besplatno jer je narudžba preko 50 €. I platit ću pay pal računom, on mi tereti VISA karticu i tako mi je najjednostavnije. Ali nisam nigdje vidio da se nudi diskretna ambalaža. Pretpostavljam da se to podrazumjeva?
 
Poslednja izmena od urednika:

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Mislis da im otvoreno napisem mail da ce mi htjeti odgovoriti? A bas mi se ne ide na rizik tamo za bzvz. Dali je netko uzimao od tamo menke?

Zašto se naručivati u shop koji je i tako otvoren? Minimalizam je preporučljiv, dođi do shopa pa ako nema moći će te usmjeriti dalje , oni su pogotovu mladi slovenci odista cool nar ja imao dobra iskustva ugl mogu ti ja dati sutra ime jednog shopa koji jedan frend zna al sam zabooravil kak se zove pa pošto i tako imaju svoju web stranicu mogu mislim staviti ime...ugl info je stara cca 4-5 mjeseci ali mislim da i dalje ide sve normalno i civilizirano... frend išo tamo i bubble gum mu raste iz svih otvora :D...i oduševljen sa fantje tamo bio pa eto....sutra stavim ime ako mod nema niš protiv....

peace

(tolko sam napljugan da san napiso prase umjesto peace :mario:::rasta::mario::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Od hempatije sjembe nisam nikad narucivo,jednom sam.hratis dobio kad su narudjbu jednu zeznuli... Tako da ne znamm..


thx,prednost je Zg što je blizu Slo, tko pozna bilo koga ili dođe preporučen od nekog (ja sam od frenda koji bio prije mene) i sve ide još vrlo civilizirano ali uzmeš 6 super menki i mirna bosna...

EDIT , i to mi dođe extra , evo baš gledam trenutno u sms frend mi javil za redom, bubble gum, masterkush, white russian, roaqd runner koji ne poznam....samo see zaletit iz Zg bilo kome je pol sata do st od prometsa zavisi i mjesta nisu uvijek samo headshopovi gdje ima a ima zanimljivih i raznovrsnih menki ali to se treba raspitati jer nu bum tu pisal..ugl umjesto uvjek postoječeg rizika pošte skok u Slo ivratiš se sa 10 dojaja menki i to ti dosta ili 12, jest mora se malo putovati ali neke članove forum bi moglo ovo se ticati pa javljam samo da tko važe svoje opcije za nabavku menki može najozbilnije i Slo. uzet u obzir a kad dođeš prvi put ostaviš naruđbu, frend je bil u tom shopu i pol sata si na jednom laptopu za kupce naručival iz Dutch Passiona menke koje je došao pokupiti za 2 tjedna tako da ovi u ovi iz Slo rade..tako da eto da se zna samo možda se i promjeni pa valja požurititi...

peace

sorr na praopisu nedamise ispravljat:zvezda:::razvaljen:::djede:

10 menki se može uvijek na grani zbuksat, uvijek...
 
Poslednja izmena od urednika:
21.07.2015
14
2
8
39
Ekipa, javljam vam da mi je jutro stigao paket. Kurir mi ga je osobno dovezao na kućnu adresu, potpisao sa se i preuzeo paket. Nije bilo nešto previše diskretno zapakirano ali opet nije bilo ni potpuno transparentno. Naravno da neću napisati točan opis ambalaže. Sve u svemu, sve je prošlo OK. Što se tiće kvalitete, to ćete moći saznati nakon nekih cca mj. dana kada dovršim box i otvorim dnevnik. Pozdrav