L.S.D., Blueberry i Exodus Cheese, Hps & Led

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
Haz, vlaga je visoka, između ostalog, i zbog toga što taj mališa nije bio u funkciji:vozdra:kad on počne puhati i jedan kupaonski saugat, vlaga se snizi na normalu, ali vlaga u ovoj fazi nije problematična za biljke nego za led žarulje, tako da nema frke, a o nečem moram pisat:puuuh::
 

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
40. dan, 14 dan 12/12

Kako vrijeme leti:let:

U boksu ima puno novih listova:puuuh::i vrščića također:)
Biljke dobro napreduju u oba boksa, sad više nebi niti jednu izdvajao kao najbolju/najljepšu, sve su mi lijepe:mario::
Jučer su prvi put pognojene bloom-om, a Lsd ima najizraženije formirane cveteke jer je od samog početka bila nanaprednija, ali bluberice je u stopu prate, a sad se i Cheese pridružio iako je mlađi cijelih sedam dana od cimerice:gled:
Uopće nemam nikakvih primjedbi na rast biljki pod ledom, za sad, pa bumo vidli kako će to dalje ići:D

Da ne trkeljam dalje evo fotkica pa procjenite sami...

DSCF7214.JPG DSCF7215.JPG DSCF7216.JPG DSCF7217.JPG DSCF7219.JPG DSCF7220.JPG ...
 
Poslednja izmena:

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
47. dan, 21 dan 12/12

Poslije lolija u boksevima se opet počela stvarati gužva, a s njom i viša vlaga nego bi želio, ali što je tu je:Dpo tom pitanju sam ipak, bez ikakvih preinaka ventilator stavio u pogon i malo čudan položaj, ali jedini mogući, bez dodatnih pomagala:puuuh::nek puše kroz najgušći dio.
Jučer su sve biljke zalivene, a ujedno i nahranjene, Lsd sputavam cropanjem, a Bluberici visinu određujem enciklopedijama:)jedna od kutija na kojoj je stajala Bluberica, jednostavno se spljoštila pod težinom i vjerojatno kojom kapljicom vode iz pota poslije zalivanja:rasta:
Led žarulje su me ugodno iznemadile i ako ovako biljke nastave rasti biće to lijep urod, do idućeg javljanja, dimek s vama:joint2:

DSCF7243.JPG
DSCF7246.JPG DSCF7247.JPG DSCF7248.JPG DSCF7241.JPG DSCF7242.JPG
 

retko

Aktivan Član
08.08.2017
417
1.241
143
Bit ce monstrumi :respect:
Možda da LSD raširiš tako da ga vežeš i samim time ce biti niže, koliko sam skuzi LSD voli podivljat u cvjetanju :bocni:::let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: form

form

... .. .
Prijatelj Foruma
23.03.2015
703
3.744
163
@Budfield , vjerujem da ćeš i ovaj dobro proći, budeš vidio:thumb:vent je neki nešto, 50 w ima čak i filter (vidi se na slici) i dobro puše ali, opet ali, ima gumbe koji reagiraju na dodir i neide na tajmer, mora se ručno palit ili gasit ili da ga raskopavam pa spojim tako da radi na tajmer ida se pali/gasi s drugim ventom na ispuhu. Odlučio sam ga ručno paliti/gasiti jer mi se neda petljat po žicama, a sutra uzimam odvlaživač, i ventovi van tako da objavljujem rat vlazi:udarac:

@grisnak , nisam očekivao ovakve rezultate jer su me malo razočarali cobovi u prethodnom growu, ali neću još raditi preporuku dok ne probam u rizli:popcorn::Biljkama očigledno odgovara kombinacija 22 žarulje od kojih je 18 komada "crvenih", a samo 4 "plave", žarulje su od 12 w. Do sad sve skupa super izgleda bumo vidli kako će dalje:D