Marihuana Puter

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
inesko je napisao(la):
aaaaaaaaaa,nema drugog puta... dehidrirala sam, 2 puta pala u nesvijest..ne treba mi to opet...ma koja je baza u tim kolačićima...koliko treba stavit po osobi i na koji način to uopće puca?


ovakva pitanja se postavljaju PRIJE, a ne NAKON konzumacije... :eek:hno:

aj.. bar si priznala da ste kreteni pa necu puno pilat..
ovakve gluposti zbilja ne doprinose dekriminalizaciji.. no kad se vec dese.. bolje se pokrit usima i sutit, jer ovo je kao da si dosla na bebe.hr forum i ispricala kako si se skoro utopila pri pokusaju plivanja sa 25 pelena priljepljenih na cmar i kako vise nikad neces kupit pampers.


evo ti kolega
icon10.gif

[YOUTUBE]Gwfe5lH1n9Q[/YOUTUBE]
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Hehehehe ništa neobično da ti glava završi u tanjuru juhe kako
sam čitao na jednom forumu :icon_lol:

Prvo iskustvo koje sam imao, 0.5grama masnog autdora po kolačiću + pušenje istog svakih sat vremena :D
fijuuuuu hehehehehehe
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
Maslac mi stoji u zamrzivaču več mjesec dana , nikako da uhvatim vremena da nešto smiksam a više nikad ga neželim stavit u usta u osnovnom stanju ...Znima me dali sam izgubio na potenciji ?:vb_whip:
 
17.06.2009
14
0
0
36
čekaj, mleko kad se kuva, kuva se sa listovim ili hedovima....? piše listovima ali pošto mi je to čudno samo da proverim....
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
da stavi se i listova, nisu potentni kao hedovi ali mogu pridonijeti samo tako.

mi smo jednom samo od listova napravili kolač i bio je prva liga.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica
17.11.2009
13
2
3
115
KAVA SA "MLIKOM"

Uzmeš talijanski espreso ( onaj sivi, u dva dijelova), uliješ vode, u mrižu staviš kavu ( 6-7 g "prave" mlijevene vrhove kave ). Prokuhaš, odliješ vodu, pričekaš minut ili dvi da oladi i postopak ponoviš par puta, dok ti voda ne postane čista. U 1,2 dcl mlijeka ubaciš ono kave, šta ti je ostalo na mriži, lagano kuvaš 3 - 4 minuta, pazi, da ne prevrije, ( priko 90 stepeni uništi se kvaliteta).
Prosipaj priko gaze i ulij u kavu. Ako ti nešto ostane viška, uliješ u vričicu za led i smrzneš. Rezultat. Čisti high, učinak nakon sat vrimena. ja sam upotrebio Royal queen Easy bud.
 
22.02.2007
14
1
1
33
pozdrav kuharima!

vec su se postavljala ovakva pitanja al nebi htio da mi vutra propadne pa vas molim da mi kazete
dali je 10g headova normalne vutre, nista extra jake, dovoljno za kolače-brownies za 4-5 osoba?
i koliko putera da stavim, cijeli ili pola?

Hvala, pozdrav!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Vidim da su neki ljudi rekli da im nije bilo ništa od kolača....

moje mišljenje je da se to može dogoditi, ali jedino u slučaju da se maslac radi u kipućoj vodi (THC ispari) a isto tako i sa pečenjem kolača na prevelikoj temperaturi...zato ga je najbolje staviti u čokoladni premaz za kolače, speći obične kolačiće i po njima namazati premaz...

...kod pravljenja maslaca, voda se pusti da prokuha (100 C), zatim se vatra smanji da da bi se spustila temp. smjese vode i maslaca (oko 90 c), onda ubaciš smljevenu ganđu (listove, vrhove,grane) i kuhaš najmanje 30 min. (za razliku od čaja, koji je gotov za 5 min u kipučoj vodi)...isto takose maslac dodaje jelima (umacima) na kraju kuhanja, tj. kada umak skinemo sa vatre, pustimo ga minutu da se ohladi i tek onda umješamo maslac...

...zato i brzinsko sušenje ganđe ne dolazi u obzir, jer da bi to postigli, potrebna nam je visoka temperatura i večina THC-a ode u zrak...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
I dobro, stavi peći kolače na 160 C i odeeee THC (za mene najbolji dio Vutre), a to je neka min. temp. za kolače, zato ja volim radit samo čokoladni preliv za kolače ili zamješati maslaca u umak, ali tek kada je umak gotov, isto kao što se vrhnje stavlja...btw. He-Man, stvarno svašta znaš, ili se potrudiš da saznaš...svaka čast...rep. za to...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Koliko maslaca otprilike treba za oko 400g trimma i možda par budova, u gramima ili pakovanju?
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
ne stvarno za cijelu godinu maslac , koliko bi trebao stavit za maslac voda metoda, 300-500g ok? ( to su trimovi od drukčije sezone plus ove pa se nakupilo pa umesto hash onda maslac bolje to-, cupkcakes :D
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
A gledaj, zavisi koliko THC-a ima u trimmu...trebalo bi probati sa manjom količinom napraviti čaj (jednu dozu, za sebe) i po tome se ravnati za pripremu maslaca....npr. ako se ispostavi da ti je 5 g. trimma dosta za jedan čaj s mlijekom, ja bi stavljao 5 g na 15 g. maslaca (onaj mali maslac iz ''dječjih radosti'')...znači da bi tvojih 500 g. bilo dovoljno za 1,5 kg maslaca...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Thx probat ću kilogram stavit , katastrofa koliki je omjer, kod drugih otapala je 1:1, uprasit se od silnog samog kanaputra :eek:hno:
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
ma OK je i pola kile maslaca, samo što ćeš onda dobit ubitačan maslac sa kojim ćeš morati biti jako oprezan, da nebi završio u ''la-la land-u'', a mislim da za kolače inače ide oko 150 g. maslaca, što bi ti za navedenu dozu bilo dosta za 10 osoba... vodim se po nekakvoj kulinarskoj logici...ja to nekako tako računam....inače, sve je to odokativno, po vlastitom nahođenju....samo sam ti htio ukazati na to da prvo moraš odrediti kolika je doza za jednu osobu da bi znao kako dalje...pogledaj ovaj video, mislim da dosta toga objašnjava...druga je masnoća, ali sistem je isti (obrati pažnju na gumene rukavice i radi čega ih uopče nose)...

http://www.youtube.com/watch?v=vs66uyiH968&feature=related
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Sve je to super, mislim puter, ovo - ono, ali za kvalitetan (krajnji, ne bitno koji) "proizvod", treba dosta vuve, što vala nije praktično... barem meni tako,... u ostavi mi mogu max. stati (da se ne guraju) 6-7 biljaaka, i njih skidam svakih 20-25 dana (kako nove dolaze, tako ove skidam...)
...i opet ne bih mogao izdvojiti tu količinu, a da opet imam da zapalim normala....
Caka je u tome što ne skidam sve od jednom, nego kako koja dodje do kraja, nju "fisnem" i odmah druga zauzima njeno mjesto (na cvjetanje)... znači i 7-8 stabljika, (ima u zadnjem dnevniku sve opisano - slike i klipovi....)

hoću da kažem, da oni koji hoće da vuvu gastronomski koriste, treba brate dosta vuve - finih vrhova (sa listovima nisam experimentisao u kulinarstvu).... mislim odnos količine za pušenje i "gastro" velika je razlika....
A baš kad hoću da se "razgulim", ima tu bong, par "punjenja" i ko zemlja.... :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Bok!¨
Sto se tice slaganja maslaca s listovima, da li listovi idu svjezi ili osuseni??? Ne mislim stavljat vrhove jer ih imam malo, samo lisce. I da li se to isplati? Dosadno mi je citat ove recepte, pa sorry ako negdje pise... :-D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica