Meshanje sa duvanom ili jok ?!?!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.01.2006
32
1
0
www.kuliranje.net
ja sam cuo da ne mozes da se napusis lepo kad nema duvana... i tako mi se i cini jer smo popusili 2 sa duvanom i 2 bez... dva razlicita dana... i mnogo sam se vise napusio kad je bio tu duvan... a vutra je ista...

nego da vas pitam nesto... al vecinom pusite prirodu ili albanku ?
 

Oresar

Aktivan Član
17.11.2005
51
0
0
Kuler je napisao(la):
ja sam cuo da ne mozes da se napusis lepo kad nema duvana... i tako mi se i cini jer smo popusili 2 sa duvanom i 2 bez... dva razlicita dana... i mnogo sam se vise napusio kad je bio tu duvan... a vutra je ista...

nego da vas pitam nesto... al vecinom pusite prirodu ili albanku ?

vjeruj mi mozes :lol:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Ajde malo da razmisljamo logicno pa da mi neko objasni zasto bi vutra drugacije "radila" sa duvanom a drugacije bez.Moje je misljenje,a to mogu i da tvrdim,da to uopste ne utice na "rad".Kao sto sam vec rekao samo je stvar ukusa ko voli kako da rola i da pusi,a "rad" sa tim nema veze.To moze da bude subjektivan osecaj ali ne verujem da ima veze sa realnoscu.
 
21.01.2006
32
1
0
www.kuliranje.net
nemam pojma pravo da vam kazem, meni je svako kog sam sreo ili upoznao reko da mora da se mesa sa duvanom... ideja da se ne mesa je sad potpuno nova za mene... jebem li ga... ali ja sam socijala... nemam ja kinte da pusim bez duvana...

e sad... to sto mesamo sa duvanom...al moze to da stvori zavisnost slicnu ili istu zavisnosti duvana?
ja sa duvanom pusim vise od godinu dana i ne osecam nikakvu zavisnost...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Ne stvara. Ja pusim sad vec godinu i pol svaki dan i uvijek sa duhanom. Sa njime se mjesa zato sto onda vutra bolje gori i veca je iskoristivost.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Nista se ne brini.Neces postati duvanski zavisnik ako duvan pusis samo u jointu.Zato samo opusteno i vari do mile volje. :D
 
05.04.2005
38
0
6
meni osobno je draži okus jointa bez duvana,ali slabo gori i teže se uvlaèi.
ja osobno kad motam stavim treæinu duvana na joint srednje velièine.
uglavnom,bude više trave nego duvana u mom jointu.
 

sally

Aktivan Član
02.06.2006
74
6
0
...sa duhanom, al ga ne podnosim. lakse se pusi.
nemojte mi se smijat, al ja prezirem duhanski dim, onaj odvratni smrad, i zato kad pusim neku obicnu bezveznu travu sa duhanom, pusim zacepljenog nosa :)
mislim da sam uopce zato i pocela travu pusiti kasno, jer mi se stvarno gadi duhan...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Duvan je jedno veliko zlo i zato vi koji ne pusite duvan nemojte ga nikad ni probati.U dzokavcu malo nije strasno ali od gigareta bezite sto dalje.To je jedna od najgorih i najpodlijih droga koja je ikad postojala.
 

Tripco

Aktivan Član
23.11.2005
312
99
0
suptropia.4t.com
Moja lièna preporuka za mešanje s duvanom: tamnoplavi Samson (halfzware shag), tamnoplavi Van Nele, Drum, ili, ako možete naæi, Marlboro za motanje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.