Meshanje sa duvanom ili jok ?!?!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Mi ima ona prica kao bolje se ljepi za pluca kad ima katrana.Trava i onako ima katrana u sebi.Istrazivanja pokazuju da za par sekundi drzanja dima u plucim sav THC ode u tjelo.
Nikotin djeluje i sam bez THC-a tako da ako ne pusis cigarete moglo bi se reci da djeluje jace.Sjecam se dok nisam pusio cigarete da je nakon povucenog dima odmah pocelo djelovati,prvo nikotin a kad on prestane THC.
 

3kokosa2

Aktivan Član
02.06.2007
69
4
8
38
negdje sam pročitao da se miješa sa duhanom zato što je THC jako labilan spoj, a nikotin ga veže na sebe tako da veći postotak unesete u krv. To sam vidio ustvari na nekom forumu o rolanju bluntova gdje piše da je dobro stavit malo duhana i u blunt.

sad mene zanima jel bolje sa duhanom iz cigareta ili onim kupovnim kao npr. Drum ili tako nešt? netko probao?
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Bolje je sa duhanom za motanje.Lakse je motati a i dim je puno bolji jer je taj duhan i namjenjen da se puši bez filtera.
 
04.06.2007
8
0
0
36
plur je napisao(la):
moze pitanje za sve one koji zive u srbiji..kolko kod vas dodje paket vutre..znachi 5-7 joinata..??

Oko 5-6 eura... Skunk je oko 6-10 eura, a hashish nisam skoro pushio tako da ne znam...
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
ma kakav duhan(?), lulica rastura
recite ne jointu i spojite praktično sa ugodnim ... lulica :D
čista trava bez ikakvih primjesa je po meni najbolja (a osim toga ja od jointa osjećam nekavu slabinu)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Uvijek se treba dodati malo duhana, radi sagorjevanja vuve.... možete vi i bez njega, ali onda bacate 50% jointa sigurno.... !!!! Pa zar o ovome nije vec bilo davno rasprave...???
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
pa da ali ako pušiš na lulu onda ne bacaš...a i ne moraš se zajebavat s motanjem rizle dim manje peče(ovisno o travi)i bolje te opali s tim da ti se ne vrti kao kad pušiš joint.
za hašiš je lula osobito dobra jer je to najekonomičniji način...barem ja tako mislim
ispravite me ako se varam
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
YOwitza je napisao(la):
THC bolje radi sa nikotinom... Bar tako kazhu iskusniji i stariji pushachi...

Evo ja ti kao iskusniji kazem da seru :)

Dobro i to je sad subjektivno, naravno da ce duhandžiji biti bolji efekt sa duhanom, kad ga voli... Daj mućni malo glavom :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
YOwitza@-THC nikako ne moze biti jaci sa duhanom.... duhan samo moze samo da "pomogne" da se iz joint-a izvuce sto vise vuve, u rizlu samu vuvu stavljati, nema smisla, vise od pola ode u havu...
Mnogima duhan jos vise "zapara" grlo, pa kontaju da je bolja vuva
 
05.02.2007
19
5
0
35
Ne znam za vas, ali ja je mijesam sa duvanom iskljucivo u slucaju da je nema dovoljno za jedan solidan rad... Ne znam sto je problem ako slabije gori, to samo znaci da su hedovi masni, tj. dobri, a i kad pusim iz lule uvijek poslije hita pokrijem vrh upaljacem da je ugasim(da ne gori u prazno). I onda za svaki novi hit ponovo je palim.
A te pricice o lijepljenju za pluca i slicno pricajte nekoj djeci ispred zgrade, oni mozda nece shvatit o kolikim je glupostima rijec...:icon_lol:
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
wannabeshaman1 je napisao(la):
pa da ali ako pušiš na lulu onda ne bacaš...a i ne moraš se zajebavat s motanjem rizle dim manje peče(ovisno o travi)i bolje te opali s tim da ti se ne vrti kao kad pušiš joint.
za hašiš je lula osobito dobra jer je to najekonomičniji način...barem ja tako mislim
ispravite me ako se varam
meni to nikad nije bila zajebancija već užitak...
 

Schlomo

Aktivan Član
26.07.2006
123
65
28
3kokosa2 je napisao(la):
sad mene zanima jel bolje sa duhanom iz cigareta ili onim kupovnim kao npr. Drum ili tako nešt? netko probao?

Iz osobnog iskustva mogu ti preporuciti duhan za motanje.
Prije sam WalterWolf pušio i onda prešao na duhan Samson ili Drum.
Mogu ti rec da su mi pluca sad u puno puno boljem stanju, makar svaki dan joint minimum popusim i par smotanih cigareta sa duhanom.

imagesgp7.jpg


Za miksanje za joint, koristim isto što i regularno pušim,
najblaži Samnom ili najblaži Drum, to su oni ULTRA MILDE.
Probao sam neko vrijeme pušiti solo frule bez duhana, ali nesvjesno sam nakon nekog vremena ponovno poceo stavljat pomalo duhana makar uz filter (tako da osjetim kad je joint pri kraju ).
Izgleda da se teško riješavam starih navika, isto kao i motanja velikih fruli. ( a ja solo, a granice neam )

sve je super dok uzgajam više nego što pušim :)


ps. vidim da neki preporucaju neke jace duhane, sto mi stvarno nema smisla, posto stavljamo duhan da bi se poboljsalo gorenje i bla bla , pa ne vidim stvarno smisao pusenja vece koncentracije nikotina i katrana, pogotovo jer je definitivno osjetno teze na pluca, ima jaci miris i okus, tak da poprilicno pokvari dozivljaj. meni :)
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
ma lula rastura...osobito ako je sam napraviš
jedino kad šit pušim moram bušit foliju sa jogurta pa stavljat u lulu da ne udišem onaj žar jer je sitno
a nemam gdje kupit mrežicu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.