Meshanje sa duvanom ili jok ?!?!?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
probao sam ja ali ne mogu skinut
a u trgovinama imaju isto neke čudne filre za pipu pa ne možeš ni sa njih.
našao sam u željezariji nešto ali to je od aluminija kao i folija jogurta pa mi je svejedno.
ovako ću barem pridonjeti zaštiti okoliša.
osim toga jako mi dugo traje jer kad spališ tu foliju valjda se neki sloj zaštitni stvori pa uopće ne izgori ili se dimi(mislim folija :D hašiš se dobro dimi :D )
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
U večini slučajeva dodam malo duhana, čisto da bolje gori i da ne izgori baš odmah. Od kad pušim svoje, jednostavno nema potrebe rolati više od max 0.5gr, a nije mi fora pušiti đojnt pola minute, koliko god da to blesavo zvučalo.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Slazem se sa tobom u potpunosti, onaj joint koji pusis pola sata (ne sada da je unutra citava cigara, ali 1/3 moze ali opet to zavisi od kvalitita vuve same)... Nekad kad pusim extra dobru vuvu, (onu masnu finu, ne treba puno ni duhana) ali tada me razguli jer pusim sigurno pola sata... sam naravno u kuci...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ja govorim vrh i sića dok neki ljudi govore čičak i prpa.Mislio sam da ste skužili jer dosta ljudi tu govori čičak i neki moji frendovi govore čičak a prpa to je univerzalna riječ za ostatak...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Pretpostavljam da to što neki moji frendovi govore čičak nije pomoglo da skužite da je to vrh :).
 
02.07.2007
30
2
0
34
Ja kad sam pocinjao da pusim obicno mi je bilo dosta muka posle duvanja, ali me uradi. Dok jednom nisam imao cigara i srolao cistu. I na divno cudo, jeste da me je cepalo po grlu i plucimia ali nije bilo mucnine i bolje me radilo. Posle sam opet probao sa duvanom i opet isto sranje, verovatno zato sto ja ne pusim cigarete. I onda sam redovno pusio cistu.
Dok nisu poceli da mi seru, da stetno i ovako sa duvanom ima vise. I onda sam se ponovo poceo sa duvanom, dok se nisam navikao.
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
U biti i jesi u pravu, tebi to sto "grebe" grlo je duhan 99,99%, probaj BONG! manje vuve trosis a razgulis se koooo.... :) LOL...
- Čičak - head, vrh, (ono što pušimo, kvalitetno!!!! :) ne znam više kako da objasnim :))
- Prpa - nesto kao prasina, samo sto u njoj ima i lišća, pa je to sve zajedno pomjesano!..
Zamislite dobijete za 5€ sve samu prpu, :) tako je znalo biti, barem ovdje, jer nema vuve nigdje... ovo govorim za vuvu sa ulice ko uzima!!!! Sad nikome vise ne isplati se raditi vuvu, samo hemiju... padne u muriju isti klinac, a ovako 4x veca zarada nego vuva, a o velicini da ne govorim...
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
prpa ti je isto sto kazu za ''skijama ili skljama ....'' nadam se da sada kuzis . bezze_sa ti je to dobro objasnio ... pozz
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Ma ja prpa (opet kako gdje zovu, cuo sam i druge izraze) ali ovo ustvari je ona stroga prašina pomješana sa lišćem, i pitaj boga čime još sve ne.... to kad se smota u rizlu, (naravno mislim kad se pomjesa sa duhanom malo), jedva gori, i to sve na strane tj. tamo gdje je duhana vise. Ako se smota samo mislim bez duhana, zaušnjake dobiti. Drugim rječima, najgore smeće od vuve koje diler "pripremi" za prodaju, inače groweri to bacaju, ili poklanjaju "gladežima" (ljudima sa gladnim očima što se tiče vuve, takvi nema šta ne bi pušili). O "radu" da ne govorim, mislim da nema smisla pričati....
tu nema 0,01% thc-a (mozda ni toliko) :icon_lol:
 

prolaps_rektuma

Aktivan Član
19.04.2007
154
8
0
36
baja,znala se dobit i vreča čičaka...pa kad se marihuana osuši ostane ta "prpa" koja je zapravo nastala od hedova...tako da ovisi o situaciji
 
02.07.2007
21
1
0
32
ma čistak rula...kad mješam s duhanom nekad me zna glava bolit taa da čistak uvjek trošim...al opet,nekom je bez duhana to šprdnja....
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Davno smo vec zakljucili da je to stvar navike, neko voli ovako neko onako. A one gluposti da se THC 'ljepi' za pluca uz pomoc duhana i slicne fore, kao sto je neko rekao, prodajte klincima ispred zgrade (dobra LOL).

Nepusacima (duhana) bi bilo bolje da puse cisto ili sa malo duhana (jer se kod nekih javlja vrtoglavica ili mucnina), a pusacima svejedno, kako ko voli.

Jos nesto, ako vam trava ne gori bez duhana, nemojte je ni pusiti...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
prolaps_rektuma je napisao(la):
baja,znala se dobit i vreča čičaka...pa kad se marihuana osuši ostane ta "prpa" koja je zapravo nastala od hedova...tako da ovisi o situaciji

Da zna se i to desiti često, pogotovo onim koji ne znaju spremiti vuvu kako treba, i onda propadne.... ono kad gledaš fin čičak, super, a čim ga uzmeš među prste on se pretvori u strogu prašinu, samo proleti dole (još ima pa se u čičku normalnom nadje 50-tak sjemenki, e to je vala fuj). To opet ne spada u prpu... To je samo obična prašina od headov-a, od koje se i može nešto malo i napušiti, ovo kad kažem napušiti, to je ono dok pušiš kao i imaš filing da te sek, radi, čim ugasiš ko da nisi ni pušio, mislim da se ne "smrvi" čičak skroz, a prpu, to je ustvari stroga prašina kojoj je pomješano isto prašina ali od lišća, ne od headova, nego od lišća.... pa se to sve izmješa i sjedini.... eh' to je ona odvratna prpa, koja se ne isplati pušiti, ma koliko da vam prahne da zapalite....
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
sto manje duhana to bolje...ali duhana bi se trebalo staviti bar malo da ravnomjernije gori da ne izgori bezveze vutre u nista....ali sto cistije to bolje
 
22.05.2007
8
0
0
34
duvana se treba staviti svakako barem kod floka(flopa) jer ako pušiš dobra dim neces ga mrvit do prpe neg ces stavljat male budove tak da treba malo stavit da se nesavija kod floka.e sad ja nemogu pušit bez duhana,obično stavim cijelu cigaru jer volim duže frule a i godi mi tak kad me malo reže duvan.preporučio bi svima koji nepuše duvan da nestavljaju duvana u frule jer moze bit svakakvih posljedica kao mučnina,bol u grlu,povraćanje
 
02.07.2007
21
1
0
32
meni su prije svi mogući govorili kako sama trava bez duhana ne može gorit da se stalno gasi al kontam si da nisu pušili dobro osušenu il tak nešta jel kad sam prvi put čistak probo mogu reć da sam se zaljubio u to i tak da već duže vrijeme pušim bez duhana....hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.