Northern lights, prvi indoor uzgoj, 150w e27 led diy grow tent

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
DAN 41 15 NA 12/12
ss1.jpg ss2.jpg ss3.jpg ss4.jpg
evo kako moje biljkice izgledaju danas. poceli su malko da se naziru cvetovi, strech jos uvek traje morao sam posle slikanja da kropujem pojedine vrhove da bi ih koliko toliko odrzao u istoj ravni. juce dobile po litar i po vode sa po 5ml Hesi blooma
primeceno 2 musice moguce oni gnatovi nemilosrdno uhvacene u ubijene na mrtvo :)
toliko za sada bice opet par slika za dan dva
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
drugari kada sam zalivao izgleda da mi se malo slegla zemlja. na par mesta su provirile zile od korena neke debele. jel im smeta to il da kupim kesu zemlje da popunim preko. i koju zemlju da im dam a da ne napravim belaj. ova osmocote sto sam koristio ima dodano djubrivo koje se topi kad se zaliva. plasim se da im ne napravim burn
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
https://www.vutra.org/threads/zemlja.9972/

Evo popis prokusanih zemlja koje su ok mozes sa bilo cime od roga makar ja mislim da i da dodas saku dve vec postojeće zemlje koju imas ce bit to ok preskoci jedno gnojenje ako dodas bilo koju zemlju i kad dodas zemlju samo ih obilno zali i cekaj da se popiju vodu pa nastavi dalje po programu
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
hvala vam drugari ne bih da ih upropastim sada na pola puta. to je kad mene muka natera da gajim u finansijski najgorem periodu mog zivota, verovali il ne kad sam kupovao zemlju ja sam znao da treba jos jedna kesa od 5 l barem al nisam imao jbni 150dinara. tuzna je to prica nego mani ga bice bolje.
aj malo lepih tema. na ovim slikama iznad tj na prvoj u dole desnom uglu taj veliki cvet to je onaj sto sam rekao da ima po 3 4 lista po nodi. i sada je cela ta grana duplo deblja i cvet je kao da su dva spojena u jedan mozda i tri. jel to ono sto zovu polypoid? svakako je neobicno bar meni
 

Nothernlights

Banned
Banovan
25.01.2017
208
850
93
41
ahahahah razdvajao. nego citao sam malo o polypoidima to ima neke veze sa hromozomima il tako nesto uglavnom je u pitanju mutacija na genima. zar ne bi u tom slucaju trebalo cela biljka da bude polypoid?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.088
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ne nemora nuzno to je kao i kod albinizma kod bilja moze samo u jednom djelu na jednoj grani npr bit svo lisce bez pigmenta a ostala bljka pici normalno tako i ovdje najcesce dolazi do mutacije vrha jedne ili dvije grane...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc