Od klona do ulja - Prozac i Devil Fruit 400W kit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
hm...bed je jer su vec procvjetali kad sam ih dobio...pa revegetacija i sto šokova...i eto ti špinata :) al ima nade! ;) dvije su savršene i odlucio sam se rjesit svih ostalih i ostaviti samo te dvije! update s fotkama uskoro...
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
hm...nekom logikom kolko W toliko grama u najidealnijim uvjetima, dode mi svejedno! ove mi trenutno samo zadaju probleme...Nebi ih bacio :)) bacio bi ih van samo da malo zatopli :) tako i tako je to sad prevelika gužva, nisam ih imao u planu više od 4 ni ostaviti ;)
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
mali update :)

[sharedmedia=gallery:images:128]

[sharedmedia=gallery:images:129]


[sharedmedia=gallery:images:130]


[sharedmedia=gallery:images:131]


[sharedmedia=gallery:images:132]



[sharedmedia=gallery:images:133]

[sharedmedia=gallery:images:134]


[sharedmedia=gallery:images:135]




Napreduje ekipa! hehehe nadam se da će se ekipa i nasmijati kad vidi neke fotke :)) Pogotovo ona dva Prozaca :)))
Uglavnom sve ide po planu ali eto uskoro neka promjena plana pa...Ostavljam samo ove dvije u sredini, sve ostalo ide van čim zatopli :)
Nabavio sam PH tester....voda iz pipe je ...KATASTROFA....PH brijem skoro 8....zalijevam ih s vodom iz izvora ph oko 6 ;)

Zasad toliko! :watchplant:

Pozdrav vjernim pratiteljima dnevnika! :)
 
12.01.2013
36
9
0
44
ide to tebi lijepo pa jesi smanjivo ph prije nego sto si vidio da je 8? one fore s limunom su super ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
hm iskreno nisam ni pokusavao ;) mislim da je ova voda s kojom ih trenutno zaljevam BOMBA :)
fora s limunom? morat cu to istrazit malo,nisam za to cuo još!
hehe idu idu, sad je u planu i neko gnojivo uskoro pa kad krenu full gas bit ce ludnica :)
 
12.01.2013
36
9
0
44
ako imas dobru vodu onda super! :D al ta fora s limunom je ta da natocis vodu iz pipe i ostavis ju sat-sat i pol i onda iscjedis par kapi limuna u to,limun onda smanji ph ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz and Sagapo

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
ja sam ti kupila (sigurno ima i kod tebe) "stapice" za akvarij ...

zovu se dajana 3 in 1 test ...dobijes ih 25 komada (kod mene 32,5o kn)

mjere pH, KH ,GH (ja gledam samo pH ) = kod mene voda iznosi oko 7,2-7,6 pH.

pa stavim par kapi limuna ,zapamtim koliko kapi otprilike,i opet izmjerim vodu.... prosli put sam ju spustila na 6,4 mozda cak i manje (al 6.4 je na testeru najmanje kaj pH moze past). eto nadam se da sam malo pomogla....

eh da ima i jedna shema sa medom ... mozes i malo meda u vodu dodat kao dodatnu hranu :)) procitala na forumu ne znam gdje,al sigurno ce se javit neko tko zna vise od mene ,pa nas obadvoje savjetovat s tom medenom vodom :D pratim vas :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sagapo

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
eh da je i meni bar izvorska hehehehhe ...al buduci da imam stapice ,svakako bi i to izmjerila .... bas me zanima razlika pH-a te vode s izvora i kucne :D

:vb_wave:
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
PH vode iz pipe je 7.5 a voda iz izvora između 5.5-6 :) ja nisam kupovao PH metar jer isto sam kratak s lovom, al kupio sam onu tekucinu s kojom se mjeri PH, 48kn ;) i traje jako dugo ;)

Uskoro UPDATE s fotkama, krenuo sam prije 5 dana sa prehranom, plantela list i ROOT :) bujaju ko lude,razlika se vidi u 24 sata :watchplant:

ZDRAVLJE SVIMA!! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb oil

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
nisam cula za te kapi ....na koji princip to radi i di sve togima za kupit :) jedva cekam slike :)
 

herb oil

Aktivan Član
11.03.2013
79
85
18
super napredak, novi sam pa vise pratim i citam prije ikakvog pisanja da ne bubnem tezu glupost ;-))
cinu mi se tvoje tegle malene? 2-3 litre? mene su uputili da ne bude manje od 5-8litara mozda zato korjenje ne upija najbolje?

pozzz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pufpuf pass

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
SWIZZz IGROW ZG, imas kao neku malu hmm bocicu u koju stavis uzorak vode i kapnes 3 te kapi u to, promuckas i imas tablicu boja i tako gledas po boji koji je PH! jednostavna stvar, malo kosta a posluzit ce te! ;)
HERB jesu, male su tegle tih namjerno jer ih spremam za outdoor, ove 4 velike ostaju u ormaru! ;) one su 12 L uglavnom kolko ja znam stavljaju se oko 10L meni su se ove tegle bas svidjele a nije bilo 10L pa sam uzeo 12 :) od viska glava ne boli ;)
vec dva dana trazim kablic za fotic da stavim fotke ali....sad je vec prava mala đungla u boxu!!

Pozdrav vjernim pratiteljima dnevnika :) :respect:

vozim dalje :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: herb oil and swizzz

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
UPDATE:vegetacija 23 dan

PREHRANA: root i plantela list po malo manje nego je preporučenoj mjeri ;) pazi se na to, polako pa sigurno!

ODRŽAVANJE: obavezno svaki dan nešto diram po njima, u smjenama :) razmak po dan dva između LST-a istih grana i biljki :) Iako će netko možda reci ne ali ja čupam sve nove izraste, uglavnom ostavljam samo ove na samom vrhu grane, rezultat do sada po meni očito vidljiv, jako lijepo se razvijaju, grane se debljaju i cijela priča ide u dobrom smjeru koliko mi se čini ;) evo malo fotki pa procijenite sami ;)

[sharedmedia=gallery:images:214]

[sharedmedia=gallery:images:218]

[sharedmedia=gallery:images:215]

Ekipa se sprema za van, samo da za topli malo i prestanu priče o ovom snijegu ludom u nedjelju :)

[sharedmedia=gallery:images:216]

[sharedmedia=gallery:images:217]
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
UPDATE: 31. dan vege....vrijeme me malo razočaralo pa ču sve skupa morati malo produžiti jer ekipa za van još čeka...ili iskombinirati još jedan privremeni box dok se ne dođu ljepši dani....Inače stanje trenutno je i više nego ok po meni, one fino rastu i uživaju a ja se veselim i brojim dane :)

Par fotki za ekipu ;) Glavne dvije su preko 50cm trenutno, debela stabljika i debele grane ;) Čini se da če tu biti sočnih kifova :bale

[sharedmedia=gallery:images:239]
[sharedmedia=gallery:images:240]
[sharedmedia=gallery:images:241]

Pripremam još jednu turu klonova za svaki slučaj! da nebi falilo ulja....to nebi bilo dobro...

[sharedmedia=gallery:images:242]

Za sad toliko, prebacujem ih na 12/12 za dva tri dana!

Pozdrav!!

jedno pitanje samo, klonovi od klonova? jel to neki bed?
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
odlično si ti to zamislio ko da si mene pito tak i ja nekak planiram isto za ulje klonovi vege u box pa vanka kad svane ovo ludo vrijeme...........i onda na :snooze:.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.