Od klona do ulja - Prozac i Devil Fruit 400W kit

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
[sharedmedia=gallery:images:267]

tu i tamo neki zafrknuti list...hmm...jel netko zna šta bi to moglo biti? nekako imam osjecaj da joj je to zbog prevelike razlike temperature po "danu" i po "noci" čini se da cu morati upaliti grijalicu...šta vi mislite?

pozdrav!!
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
hm..nisam u mogućnosti sad to izvesti....vidis ova dva lista lijevo kako su nekako zavinuti,jedan do drugog ovi mali? nisu ni zuti,skureni ili tako nesto, samo su zafrknuti...to me malo zbunjuje :(

probat cu staviti bolju fotku sto prije!
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
ja isto mislim da je zbog razlike u temperaturi.............btw kolika je?
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
skakuće gore dolje između 15-30, nekad i dok je svijetlo a luftam malo cijeli prostor padne i na 20-22 a opet....jbg trebaju zraka...sad ću malo pripaziti na to pa vidjeti kako će to ići dalje!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
i meni je krenulo s listovima samo sto su se moji objesili prema dolje i biljka mi se na jednom dijelu prorijedila .....a ovo kod tebe ne znam sta bi moglo bit .... budem naucila nadam se kroz par savjeta ,a nadam se da je temperatura samo ...bolje to nego da je skurena ili ili ili... bit ce to ok :D pratimo i ucimo dalje :D
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
ekipa ja neznam jel sam ja lud ili.... :ludaci_lol:

tegle su 12 l, pune zemlje, biljke oko 55cm, jos u vegetaciji....sta im nebi trebalo biti dovoljno 0.5L vode svaki drugi dan? izgledaju mi nezadovoljno a ono...nebi htio pretjerat sa zaljevanjem....glupo pitanje znam...jbg....

Pozdrav!!
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Nebi im trebalo biti dovoljno ....rastu svaki dan i korjen sve vise jede zemlju ...dosad je korjen bio mali i okolna zemlja je drzala vodu vise dana ,sad je posuda puna krojena i nema tog sloja zemlje koji ce dugo drzati vlagu....poli posteno kalj da procuri i onda ostavi par dana ,,nemoj ih svaki drugi dan kvasiti ...sto je biljka starija(veca) to vise vode moze popiti .
A biljka kad je jako zedna onda osjetno klone i spusti listove .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz and usrname

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
nda....bas sam malo glupav....dobile jucer postenu porciju i sad su vesele :) a frka me da im nedam previse vode jer to je onda kolko znam jos gore nego da su ovako pomalo žedne tu i tamo...HVALA C na savjetu i vremenu ;)

Pozdrav!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: swizzz

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
UPDATE: 2 dan cvjetanja.

sve u svemu furam dobro, krenuo je i onaj slađi dio... čekaju se prvi znakovi cvjetanja :watchplant: zasad dobivaju samo vodu, u planu su neke stvari za cvjetanje!

[sharedmedia=gallery:images:295]

[sharedmedia=gallery:images:296]

[sharedmedia=gallery:images:293]

[sharedmedia=gallery:images:294]

[sharedmedia=gallery:images:292]

[sharedmedia=gallery:images:297]

[sharedmedia=gallery:images:298]

[sharedmedia=gallery:images:299]

[sharedmedia=gallery:images:301]

vrijeme još uvijek ne dozvoljava da ih pustim u divljinu...

[sharedmedia=gallery:images:300]

Pozdrav ekipa! :snupi:
 

Orange14

Aktivan Član
08.04.2013
51
15
0
Serbia
Sagapo je napisao(la):
hm iskreno nisam ni pokusavao ;) mislim da je ova voda s kojom ih trenutno zaljevam BOMBA :)
fora s limunom? morat cu to istrazit malo,nisam za to cuo još!
hehe idu idu, sad je u planu i neko gnojivo uskoro pa kad krenu full gas bit ce ludnica :)
Uzmes sprsta limontusa ubacis malo u tu vodu gdi ti je ph 8i smanjis ili ti limun :D pozz i srecno pratim te :D
 

swizzz

Aktivan Član
14.02.2013
87
93
0
35
nema me par dana,dodem tu kod tebe i ostanem u soku ..... em sve lijepo uredno ,em kako treba bit ,em se curama svida :)
ti si stvarno brizan heheheheheh :D

bas mi je drago vidjeti kako lijepo napreduju :D i ja se nadam da ces imat i kifova i ulja :D
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
hvala S :) ide to polako al sigurno :) volim ih jako i cini se da osjete to i vracaju mi istom mjerom :))) ove glavne su sad oko 65cm stare nekih 40-45 dana :) ja zadovoljan kako napreduje sve to skupa! bit ce kifova i ulja sigurno samo sve se bojim da ce biti premalo s obzirom kolko mi treba.....zato sam i razmisljao staviti 600w lampu..al za sad šta je tu je :)

pozdrav!!
 

Orange14

Aktivan Član
08.04.2013
51
15
0
Serbia
KOlko bude bice jbg sta sad...Bice bolje drugi put meni su lepe bit ce to dobra vutraaaa :D pozz i pratim i dalje :D
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
ne biti pohlepan moglo je biti i nista ...imat ces sasvim dosta za osobnu upotrebu do nove ture ;)
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
e da je za osobnu upotrebu nebi se ja ni žalio....ali od danas sam krenuo malo testiranje outdoor, bacio sam jednu malu van pa da vidim kako reagira i onda ide sva ekipa koja vec zeljno ceka pustanje u divljinu :)
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
UPDATE: 10. dan cvjetanja, sve ukupno oko 50 dana

[sharedmedia=gallery:images:340]

[sharedmedia=gallery:images:339]
[sharedmedia=gallery:images:341]
[sharedmedia=gallery:images:337]
[sharedmedia=gallery:images:338]
[sharedmedia=gallery:images:336]
[sharedmedia=gallery:images:335]
[sharedmedia=gallery:images:334]

sve 5 za sad, furam dalje! krećem sa SENSI BLOOM-om Part A i B, pa da vidimo šta će bit dalje :) imam jedno pitanje vezano za doziranje ako neko ima iskustvo s tim gnojivom...piše da se stavlja 4ml na 1L ali da se kombinira i jedna i druga (dvije su boce) e sad dali da stavim 4ml+4ml na 1L ili po pola, znači 2ml+2ml na 1L ? ja ču stavljati 4+4 ali da još provjerim za svaki slučaj ako netko zna...
Sad su skoro 90 cm....jako sam zadovoljan trenutno :b_hop:
Pozdrav ekipa!!
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Ako pise 4ml na 1l od svakog onda tako i stavljaj ;)


P.S. Nemogu da se nesjetim nase drage maca-cice :ludaci_lol: :cvetak
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sagapo

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Razmisli da napraviš lolipop.

EDIT : znaci lolipop je kad na donjem dijelu biljke odstraniš sve ono što ti bi inace uzimalo hranjive tvari,vodu itd...a zbog nedostatka svijetla ostalo bi kržljavo....znaci napraviš lolipop i pa sve korisno ide u glavne topove te se oni razvijaju u vece headove....primjer slika....al sam napušen ko konj hihihih

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.