Outdoor show 2015 - Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Pozdrav svima!

Autoflower sam odabrao zato što je moj prvi grow tako da prvo želim vidit kako to sve ide pa do godine posadit neku fotoperiodnu lipoticu ili više njih :) ... Cvit od Low girl mi se činija najzgodnijim od svih Autoflowera tako da zato baš ona. :D ... Sjeme je naručeno iz Hempatia.si. Growam jer cijene na ulici više nisu normalne. :D

Auto Low girl
LOW_GIRL-ADVANCED_SEEDS.jpg
Genetic: Low Ryder x Indica (Indica dominant)
Yield: 300 - 400 g/m2
THC: 12%
CBD: Unknown
Outdoor height: 1 m
Flowering period: 60 - 70 days

Zemlja: Domaća. Pročitao sam negdi da ako koprive rastu u zemlji da to znači da može i Cannabis pa se orjentiram po tome. :D

Priprema: Sjeme je još na klijanju i taman se počelo otvarati. Kad proklije ide u pitar od pola litre a kad bude dovoljno velika ide na sajt. Kad bude vrime za sajt iskopati ču rupe 50x50x50 (biti če slike naravno).

Gnjojivo: Planiram se držat prirodnoga tako da isključivo životinjski izmet. Ako ne bude išlo sa prirodnim onda ču vjerojatno probati Plantelu i Slavol jer sam pročitao u par završenih dnevnika da rade odlično.

Evo slika od sjemenke na klijanju da nebi bija prvi post u dnevniku bez ijedne slike :D
11251708_10204169606861783_1388736125_n.jpg

Biti če slika i više nego puno ali kasnije kad se buden ima sa čim pohvaliti. :D

Pozz do sljedećeg updatea. :spliff:;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
To ti je poprilično slaba sorta, vjerovatno znaš to. Ako misliš u običnu zemlju posaditi sumnjam da ćeš išta ubrati. Gnojenje stajskim gnojivom "životinjskim izmetom" kako ti kažeš nije preporučljivo za one neiskusne, pogotovo za nekog tko radi prvi put i nekoga tko baš ne ostavlja dojam da se kuži u kemiju.
Domaća zemlja i životinjski izmet su ti dvije pogrešne stvari u startu, mani se toga i idi na sigurno. Nećeš propast za 30 kuna što ćeš dat za zemlju, i još toliko za plantelu ali ćeš onda rizik od zajeba svesti na minimum. Ako gledaš da je to pogodno tlo jer rastu koprive onda u mom kraju moš sadit na svakom ćošku jer neznam gdje ih nema, to zaboravi.
Iz ovog uvoda u tvoj dnevnik vidim mnogo potencijalni opasnosti za eventualni zajeb, a i činiš mi se dosta nesiguran. Moj savjet ti je da za prvi put ideš na sigurno, a kad skupiš iskustvo onda eksperimentiraj sa raznoraznim organskim gnojivima.
Sretno :joint:
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Hvala na savjetima. Uzet ču onda za početak zemlju plantela balkonia a kasnije kad bude trebalo slavol i plantelu za gnjojiva. A baš sam se nadao dobro proći sa svim prirodnim. :(

Znam da je slaba sorta, za početak kakva je dobra je. :D
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ajme meni... šta se radi na estradi :D Imaš smisla za ovaj sport, osjećam to ;) Uz smisao ti treba znanje, a njega ćeš steći čitanjem završenih vanjskih dnevnika.... Preporučujem one gdje su autori: Imbra Grabarić (Presvetli) ; Jones_Davy ; peti element ; Blade ; Twins ; No Joke itd itd!!! Ovo gore što ti je rekao No Joke poslušaj od A do Š... šta sam još htio reći,ajme meni što sam zaboravan :D Srećno u daljem radu ;)
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Pozdrav evo mene sa pitanjem. :D ... Zna li neko koliko če mi litara zemlje biti dovoljno za na sajt ? Pretpostavljam jedna vriča od 70 litara ali isto bolje da čujem šta vi kažete. Hvala unaprid. :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.050
2.718
twitch.tv
nebi bilo odlicno 70l jer se radi o automatiku

Ajde neka bude :D Tikovi moji, a ujedno i spam. Medjutim dao sam ja ove godine automatiku 70 litara. Pa cemo vidjeti isplati li se ili ne. Jedan od manjih automatika na trzistu. Mozda se sjetim u 8 mjesecu ovdje sliku okačit. Da ne bude samo spam

Samo guraj! :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni and L0oD

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Neka ti orijentir bude kanta jupola od 20 L.... iskopaj rupu takve dubine i širine da kanta lagano može da potone u nju... i naspi zemlje da popuni tu rupu. Nema greške ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Evo slike od klice od malo prije - http://prntscr.com/74cx77

Da je sadim ili da pričekam da još naraste ?

PS kupio sam zemlju danas 2x 45 litara (drugih 45 za drugi automatik za mjesec dana pošto jedan neče biti dosta :D) i nekako mi se čini koda je 45 litara premalo. Da pomješam tih 45 litara sa nešto domaće zemlje ? Nekako mi se to čini logično samo me strah išta radit sam da ne sheben. :D

Šta se tiče gnjojiva plantele cvijet i slavola, kada da ih počnen davati biljci ?
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.434
298
109
The Mighty Jungle
sta ima vise rast?? proklijala je i odma u zemlju. 45l zemlje ti je dosta za 2 automatika..

stavljaj slike preko foruma (opcija dodaj datoteku) ali pazi da nisu preko 2mb, slavol moze odma a plantela cvet kad procvijetaju..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.267
35.824
2.698
Weed California USA
Nista ne cekaj. Pikni to u zemlju ! Klica prema dole.

Mozes mijesat sa domacom zemljom. Do nekih 50:50. 45L je i vise nego dovoljno za automatike.
Gnojit pocnes za mjesec dana....ako ces ic sa 45L
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni