Outdoor show 2015 - Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PotFarmer

Aktivan Član
22.09.2012
133
517
93
To ti je vjv vrabac pojeo,ja sam tako ostao bez dvije biljke ove god...drzo na prozoru sa vanjske strane i navecer kad sam ih isao prebacit u kucu jednostavno su nestale hehhe :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Kiša pada trava raste..... :D

Evo malo slika:
IMG_0784.JPG IMG_0787.JPG

Nasunčala se a sad je čeka par dana kiše :D

EDIT: Stigao Critical kush, jučer sjemenka stavljena na klijanje klica danas izašla i sutra navečer ide u zemlju. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero and L0oD

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Lepo ti kaze Power. Cim napukne semenka bilo da je klica izasla ili nije,stavljaj u zemlju u suprotnom rizikujes da ti istruli.
Ja ni ne cekam da proklijaju ili da napukne semenka,stavim u casu vode i ako nakon 24h potonu na dno case idu u zemlju :)
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Vidija san po videima na youtubeu da klica ljudima naraste uvik malo više prije nego je stave u zemlju. A i mislija san se zašto čekat da naraste a ne stavit je odma u zemlju čin je proklijala. Ide onda odma u zemlju da mi ne otrune slučajno . ;)
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Mali update na 10. dan od kad je izašla iz zemlje :D, evo slike: IMG_0816.JPG
Napreduje odlično bila bi i veča da je ona tica nije u početku napala :mad:. Danas sam maka mrižicu protiv komaraca jer mi se čini sigurna pošto je sad več dosta veča od onda kad je nastradala.

Jučer se malo obisila vjerojatno zbog kiše koja je padala dva dana skoro neprestano - IMG_0798.JPG

Šta se tiče Critical kusha on je u zemlji od utorka popodne i danas je izaša na površinu, mislim da bi izaša i prije da nije bilo oblačno vrime. Nema slika pošto nisam ima ni fotoaparat ni mobitel kad sam ga iša provjerit jbg, postam sutra sliku ;) ... Moli se prvi mod koji pročita ovo da doda u naziv teme i Critical kush, hvala.

Pozz do sljedećeg updatea. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Ako je ta najmanje mutna kakve su tek druge, haha
3550.gif
.
Sve je to super ajme tebi, napreduješ laganini ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Vozdra !

Biljke danas:

Critical kush
IMG_0830.JPG
Low girl
IMG_0829.JPG
Low girl je dobila malo domaće zemlje po vrhu jer se zemlja previše stiskla pa je pala nisko doli a to mi se nije sviđalo. :D

Kupija san danas crvenu plantelu (cvet) i pitam prodavača jel imate Slavol i hidrogel on kaže da nema pojma šta je to i da nisu nikad imali. Jel zna neko jel ima to dvoje di drugdi kupiti ili samo u poljoprivrednim apotekama ?
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Ide za tjedan dana a možda i prije na sajt u Balkoniu, ovo je samo pola centimetra po vrhu domaće neče joj valjda ništa biti od toga. :watch:
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
a automati obično procvijetaju za cc 4 tjedna tako da u većini slučajeva nema potrebe kod automata za gnojenje plantelom list. Ja automatima uopće nedajem gnojivo za list
e ja sam sad u nedoumici...negde na forumu sam procitao da se plantela za vege daje cak i kad biljka procveta, i u petoj i sestoj nedelji, kako bi biljka i u tom periodu uhvatila sto vecu visinu, pa da se sa djubrivom za cvetanje krece tek kad primeti da biljka prestaje sa intenzivnim rastom...jel ovo pogresno?
izvinjavam se autoru dnevnika sto ovde postavljam pitanja, ali i njemu moze da koristi...
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Kao što i sam znaš, imaš vege i fazu cvjetanja. Ti u obije faze moraš da daješ biljki propisani odnos NPK... Za cvjetanje, akcenat je na P i K, što ne znači da nema N. Tako da ti sa Plantelom Cvet namiruješ sve potrebe biljke za hranljivim tvarima, nema potrebe da dodaješ list... pogotovu sa automaticima!!! Neke cijenjene kolege su dodavale i List u fazi cvjetanja, ali kod fotoperiodnih sorti. Nema potrebe da se zbunjuješ, drži se provjerenog puta, i ceep it simple :cool: Evo kad si ga već citirao, pročitaj svaki dnevnik od No Joke.... on uvijek ima automata u njima, pa vidi šta i kako.... Naravno i ti Max2 ;)
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
I evo sranja.... Dođem ja sad na misto di stoje pitari u kojima su cure i vidim nema ništa nego presičena stabljika pola cm od zemlje :mad::mad::mad::mad::mad::mad:..... A toliko sam bija siguran da ih neče ništa dirat i zbog toga sam maka mrižicu protiv komaraca :fuck::fuck::fuck:

Imam dvi sjemenke od Critical kusha ali predpostavljam da je sad več kasno sadit fotoperiodne pa mi nema druge nego nabavit par automatika pa šta bude sa njima nadam se neče biti ko sa ove dvije :D... Zna li neko kakva je beštija u stanju napravit ovakvu štetu ? Jel štakori slučajno jedu maricu ? Sumnjam da su ptice pošto je biljka bila odma pored loze na balkonu. :confused: