Outdoor show 2015 - Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Bila je veličine ko dlan, 20-ak cm možda čak i manja a iz zemlje je izašla tamo negdi na polovici 5 miseca koliko se sičam. Listovi su bili premali i rasla je samo u visinu i to zamisli kojom brzinom kad je ovoliko narasla u 2 miseca. Nije mi se dalo živcirati više sa njom, pokvarila bi mi volju kad god bi je vidija kako stoji na istome od kad sam je zadnji put vidija. NL autići bi tribali ako sve bude išlo ok roditi i više nego dosta za do sljedeće sezone tako da mi i nije neka šteta šta san bacija biljku koja bi rodila 10-ak g suhoga. :)
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Cura NL autić No1 IMG_1002.JPG
IMG_1005.JPG IMG_1006.JPG
Nešto ju je malo gricnulo, mrvice po listu je ošušeni mix duhan, češnjak, chili i cimet koji sam šprica prije 3 dana za svaki slučaj.
IMG_1003.JPG
Visoka je 70 cm.

Cura NL autić No2

IMG_1007.JPG IMG_1011.JPG
Nju je nešto pošteno gricnulo iako sam je šprica sa poviše navedenim mixom. Nema kruva od nje al nek stoji do kraja iako mi lagano ide na ku*** jer presporo raste od samog početka :D. Zna li neki zašto su se listovi ovako savinuli ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Šta kažete da počnen gnjojit sa nečim za cvitanje ?

Biljka no1 jučer
IMG_1021.JPG
Biljka no2 se malo pomakla od kad ju je nešto poilo i sad je to nešto više ne dira, baš je šesna :fuck::fuck:
IMG_1022.JPG
Kakve su ovo bobice, da nije hermić slučajno :whato:::whato:::whato::
IMG_1019.JPG
 
02.04.2015
84
109
33
sta mu dodje to kaliksi? jel ima negde na forumu da se procita bas me zanima jer imam i na svojoj taj
kaliksi?!

Nemoj citirati ako odgovaras na post iznad. St.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Vozdra ! :D

Prošlo je 6 tjedana od kad je NL autic No1 izaša iz zemlje i ostalo je još 3-4 tjedna kako kaže proizvođač, lipo se širi, gnjojena 2 puta plantelom cvit do sada. Slika nema jer mi se proši put kad sam iša na sajt nekako fotoaparat pokvarija a mobitel nisam ima :fuck:.... Pošto grovam u kantama oču li morati raditi flush na kraju ?

NL autić No2 i dalje vegetira evo sad več 30 i neki dan vegetacije, lipo je izrasla i više je razgranata od cure No1, dobro je ispala iako ju je nešto poilo na početku. :D