Outdoor show 2015 - Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nightrider

Aktivan Član
25.10.2010
130
87
28
Perlit, stiropor... skoro isto. Izgleda da sam ja dobio nekakvu drugu balkoniu. Moja nije imala ni perlita ni stiropora već samo čistu zemlju....
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.176
398
42
Tacna
Perlit, stiropor... skoro isto. Izgleda da sam ja dobio nekakvu drugu balkoniu. Moja nije imala ni perlita ni stiropora već samo čistu zemlju....

Baš glupo zvučiš. Poslušaj sam sebe i te bisere koje rasipaš. Jedina sličnost između perlita i stiropora je boja. Stiropor je građevinski materijal i ne koristi se u vrtlarstvu, dok je perlit vulkanski pijesak sa porama koje imaju sposobnost apsorpcije i zadržavanja vlage i ima veću sposobnost akumulacije zraka.
Znači niti jedne poveznice između perlita i stiropora nema osim bijele boje.
 

nightrider

Aktivan Član
25.10.2010
130
87
28
Baš glupo zvučiš. Poslušaj sam sebe i te bisere koje rasipaš. Jedina sličnost između perlita i stiropora je boja. Stiropor je građevinski materijal i ne koristi se u vrtlarstvu, dok je perlit vulkanski pijesak sa porama koje imaju sposobnost apsorpcije i zadržavanja vlage i ima veću sposobnost akumulacije zraka.
Znači niti jedne poveznice između perlita i stiropora nema osim bijele boje.

Aj smanji hejt.
Sljedeći put ću se raspisati da nebude sumnje. Perlit i stiropor su skoro isto u smislu prozračnosti u zemlji.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.391
2.598
Stiropor je gradjevinski materijal za izolaciju i njegova karakteristika je da neupija i nepropusta.Znaci zatvorena struktura dok je perlit sve suprotno od toga !!
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Vozdra ! :D

NL autić se primija i raste naveliko.
IMG_0978.JPG IMG_0979.JPG

Drugi NL autić koji je 15-og stavljen u zemlju je 16-og izaša na površinu i od onda isto napreduje punom parom, nema slika jer je u žljebu na krovu a ne želim svitliti ili bljeskati dok zalivam da me ko ne vidi, biti če slika u sridu 22-og kad ga presadim. :)

Cura Critical kush je smaknuta, nije napredovala ni milimetar od kad sam je presadija tako da se nisan tija natezati sa njom. NL autić ju je umalo pristiga u visini a lisne mase je ima bar 3 puta više.
IMG_0980.JPG

A evo i doručka. :D

IMG_0983.JPG
 

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
258
63
32
Zašto si isčupo brendiranu biljku,pa moguće da si ju stresiro tokom presađivanja,ja bi plako za njom... :upiii: Pa mogo si ju bar ostavit,nesmeta ti ništa...
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Nije stres od presađivanja zaostaje ona več dugo ko zna šta joj je. Nije mi se više dalo živcirat sa njom i gledat je kako me zahebava, gotovo sad šta je tu je. :)