Outdoor Stealth Drying

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Pozdrav svima.. Ove godine sam prvi put odlucio da uberem svoje, imam dve biljke, ko prati dnevnik zna.. Sve je bilo full stealth, i od komsija sam se krio i od starih, nikad nisam postao sumnjiv.. Ali polako dolazi vreme kada se bere biljka i to treba osusiti.. Naravno to ne mogu ni kuci, ni u blizini (blizina, mislim na komsiluk)... Pa sam hteo da kazem moju neku ideju kako da to obavim..
Planirao sam da nadjem neku visoku kutiju, od bojlera ili sl. i unutra razvucem kanape, da mogu grane da se okace naopacke, na dve naspramne strane isecem dva prozorcica (niska ali siroka) gore i dole i na taj nacin da pravi neku ventilaciju, naravno mogao bih svaki dan da obilazim i otvorim odozgo npr.. Stavio bih mrezicu preko tih prozorcica da ne bi uletelo nesto i tako tu kutiju ostavim negde u okolini sajta, u sumi, zbunje, nbt.. Zanima me vase misljenje, po vama da li je to izvodljivo i na sta bi licilo :)
Inace, posle kad ode u tegle, nije neki problem, necu imati ja ne znam koju kolicinu pa da moram da punim vise..:idea:
:vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Krmelj

Banned
Banovan
21.10.2010
51
124
33
Nesto nalik satorskom krilu da je kamuflirano a da ne propusta vodu. U zavisnosti od velicine-visine biljke cviknes je tako da moze da stane a da ne strci kada napravis nesto nalik buketu cveca. Odaberes stealth visoko gusto drvo, vezes donji kraj "buketa" kanapom a za drugi kraj kamen koji prebacis preko odabrane grane, podignes na odgovarajucu visinu i vezes. Nadam se da sam pomogao
 

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Isečeš celo stablo pri dnu, otrimuješ buket... pogledaš vremensku prognozu - bez kiše 5 dana... zakačiš na neko visoko drvo, gde promaja lepo pirka.
Skineš posle 5 dana, iseckaš budove, napuniš teglu.
Teglu luftiraš tokom narednih mesec dana, svaki drugi - treći dan, da se vlaga iz unutrašnjosti bud-a prenese na površinu i ujednači vlaga u svim delovima.
Kjuraš...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Ako ti je sajt bio siguran od drugih 3,4 mjeseca,bit će i još tih par dana dok se ne posuši,tj,ako je sajt bio stealth za biljke u punom naponu bit će i za sušit hedove,neznam što bi se majmunirao po drveću :)
A što se tiče kartonske kutije,baš si mislim kako bi si ja napravio da sam u tvojoj situaciji i padne mi na pamet ona zelena gusta mreža za hlad...

mreza-za-zasenu-1x100m-70-zelena-10331.jpg Od nje napraviti šatorić u kojem će se sušiti...
Više je stealth nego kutija,prozračno je i radi hlad a na više slojeva će napraviti i mrak ;)
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Iskreno nzm koliko će ti to sve biti izvedivo,biljke će otp. završiti na pol 10. mjeseca i preko,kad će biti nestabilno vrijeme... Trebat ćeš ubosti vrijeme berbe (jer vjerovatno neće obje u isto vrijeme biti gotove) i 4,5 sušnih dana poslije...
Kako god,želim ti lijepo vrijeme i interesira me kako ćeš to izvesti,naravno,to ćeš sve dokumentirati u svom dnevniku ;)

edit:
Pa ja sam razmisljao o kutiji bas zbog mraka
Nema potrebe za mrkli mrak a ionako ćeš morati izbušiti rupe po kutiji zbog zraka pa samim time neće ni biti totalni mrak unutra,osim ako nećeš raditi neke light trapove...pa na što će ličit ta sušiona usred šume:eek:
Druga stvar su vlažne i hladnije noći...Da te i potrefi lijepo vrijeme,karton će se svakako napuniti vlagom preko noći pa neznam koliko je pametno sušiti hedove u tome :crazyd:...
Recept za plijesan :(
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.379
2.598
Nekako mi lici kao da si hteo da kazes da mi je kolicina bitna jer mozda kojim slucajem prodajem? :razvaljen::
pa da...palo mi na pamet,ali sve 5...pogrijesio sam.
Ljudski je pogrijesiti ;)

edit;
i ispricao sam se gore u postu .
Mogao sam to i obrisati,ali sam htjeo da se vidi .Moderi pogrijese..ispricaju se i sve 5
I to radimo :)
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Ma nije problem.. Bitna mi je kolicina jer nikad nisam imao priliku da vidim vece kolicine, nego npr. mlatim da cu od moje biljke na kraju imati 80gr suhog pa odem na google i kucam 80gr of weed da bih video koliko je to otprilike.. Prvi put mi je da gajim svoje, u zivotu nisam vido vise od 0.5 g i onda ono, zeljan sam i radoznao.. Valjda me shvati neko... :razvaljen::
 

pikadile984

Poznanik
Poznanik Foruma
25.04.2015
1.076
5.679
258
santos
Da ti se ubacim sa strane u raspravu dva puta sam dobijo zavidnu kolicinu i od foto i od autosa pogledaj dnevnike indoor pa ces vidjet ali kvaliteta i sam kraj nesrecom zahvacen pljesni i nije to ok em nije jako i ne ispunjeno dovoljno tj.flafasto tako da manje kvaliteno je i bolje nego kolicina