PC midi tower prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Podebljaće se bez brige! :)
CFL lampe nemaju "prodornost" svjetla kao HPS i zato možeš očekivat i da će ti udaljeniji listovi relativno brzo odumirat (zbog nedostatka svjetla i/ili zraka). "Biljka je snaga koju je sunce/svjetlo izvuklo iz zemlje"...ona će bit zelena/lisnata koliko svjetla ima. Ove listove što pruža uvis prema svjetlu možeš individualno kontrolirat/pritezat štipaljkama oko peteljke da bi biljka dobila optimum svjetla i zraka. Ne skidaj ništa osim ovih skroz žutih i skoro suhih listova. Gledao sam malo unazad i pogledao kako ti lampe stoje, jako rastrošno s obzirom na prostor i površinu koju bi trebali ispuniti biljka vrhovima. Probaj to riješit, da okreneš samo jednu lampu na drugu stranu i razvućeš biljku što više. Ima dobru boju, izgleda kao da joj je malo vruće i "ugusto" ali dobro ste dogurali. Biće to super, pozz
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ovakva je situacija i kod mene,isto imam 2-3 sporedna koji su požutili,ostali su ok.slažem se s usrname-om,ipak su cfl-ke slabije kudikamo od hps-a,pa je vjerovatno do toga što se tiče žutila.
 

konoplja666

Aktivan Član
21.05.2012
71
3
0
39
iskreno znam da rasipam svjetlost,stranicu zatvorim samo po noći, držim otvorenu stranicu radi temp u boxu,isla bi mi do 40 c ,jedino si razmisljam da zamijenim redoslijed lampi, u sredini mi je 24w a sa svake strane 45w,obzirom da ova od 45 radi sa pola svjetlosnog snopa,onda je bolje stavit najslabiju na rub gdje mi je otvorena stranica.

Nadam se da ću dobit 20g, jer sad imam osjecaj da bih bilo dobro kad bi nabrao 5g.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Neka te ne brinu zuti listovi. Inace to je u vecini slucajeva pokazatelj manjka fosfora. Meni prije svakog zaljevanja pokaze na nekom od listova iste simptome. Na tvome mjestu ne bi ocekivao 20 g nego bi samo bio sretan sa jednim velikim iskustvom :)
U svakom slucaju pratim te do kraja, a imas rep od mene jer si citao dosta za razliku od vecine :)
Pozdrav
 

konoplja666

Aktivan Član
21.05.2012
71
3
0
39
Hvala za rep! ;)
Ma ja bi mogao za skolske udzbenike sastavit kolekciju listova,imam listova koji su savinuti prema gore,ima ih i prema dole,ima onih koji zute,ima onih kojima su vrhovi smedi,ima onih kojima zutilo krece od vena,ima onih kojima zutilo krece od kraja,ima onih koje je spalila lampa,a naravno najvise ima onih koji su zdravi!
Inace biljoza je duzine nekih 45cm,s tim da nisam toppirao,nego sam radio neki svojeglav lst,nekih 30cm biljke je horizontalno,tako da sam prakticki sa svakih raslja uspio izvuci po dva heda,te vrlo lako postoji mogucnost da dobijem jedan hed duzine nekih 30 tak cm cudnijeg oblika,s tim da sam uspio najdoljnji cvijet izvuc u visinu glavnog heda,te on lagano zaostaje za glavnom hedom,ali ne pretjerano.

Moram priznat da sam jako puno naucio ovdje na forumu vezano i nevezano za biljoze,zbog cega mi je jako drago,ali jos draze mi je sto cu po prvi put u zivotu imati svoj dim,za mene je to neprocjenjivo, ne brine me prinos, slijedeci put cu pametnije rekao bi gibonni!

Imao sam srece,krenuo sam u grow sa jednom nepoznatom sjemenkom,ispala je zenka niskog rasta,bas ono sto odgovara mom boxu.
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.998
34.382
2.598
Dobro je ovo i sto kaze Power ....daj neki Avatar...ovako djeluje neozbiljno:thumb:
 

konoplja666

Aktivan Član
21.05.2012
71
3
0
39
pošto nemam mikroskop,eto danas joj je 77 dan života i neki 50 dan cvjetanja,pa me zanima da li da još držim ili da radim harvest?
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
drzi jos, bar 60 dana cvetanja, a trebalo bi sad da uradis i flush jedan, da isperes gnojiva iz biljke.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
konoplja666 je napisao(la):
da vam budem iskren,pokusao sam stavit avatar,ali sam odustao,nisam znao kako ide....



gore desno ti stoje korisnicke opcije, moras kliknuti da ti se pojavi panel, pa onda nadji opciju za uredjivanje avatara i onda uploaduj sa racunara samo vodi racuna o velicini, sve ti pise.... znaci, pod 1. moras biti u korisnickim opcijama, pod 2. moras kliknuti na edituj avatar i pod 3. moras uploadovati fotku koja nije vece od 100 x 100 pixela, tj. mora biti ispod 50kb (tacnije, 48.8kb), ajd sad
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

konoplja666

Aktivan Član
21.05.2012
71
3
0
39
prije 2 dana napravljen flush.
strpljenje je vrlina,ali u nedostatku sam pokleknuo nagonu i nekih 4 vrha sam već skurio,oko 5 do 6 g suhog,te sam si obaćeo da neću više, rad nehih vrhića je bio dobar,dok kod nekih lagani high,jedva da primjetiš,ali tjera na spavanje.
 

konoplja666

Aktivan Član
21.05.2012
71
3
0
39
92. dan života i 65 dan cvijetanja. pitanje kada da radim harvest, pošto mikroskop mi još nije stigao.










jedno 10 vrhića sam popušio, jebg nisam uspio drugim kanalima,pa sam morao osakatit svoj trud.
 

konoplja666

Aktivan Član
21.05.2012
71
3
0
39
sušeni su fenom,brzinski, da budem iskren rad i nije neki, lagani high, nema onog stoned fellinga da ne znam di sam, može biti do toga da se nisu dovoljno dobro posušili.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
konoplja666 je napisao(la):
sušeni su fenom,brzinski, da budem iskren rad i nije neki, lagani high, nema onog stoned fellinga da ne znam di sam, može biti do toga da se nisu dovoljno dobro posušili.

a jbg. kad ne znas koji je strain... ostavi onda jos malo da sazri, preko fotki je tesko proceniti... a da tako ne valja susiti, to je jasno
 

konoplja666

Aktivan Član
21.05.2012
71
3
0
39
evo danas joj je 101. dan života i 74 dan cvjetanja, nemam pojma još koliko, još nije stigao mikroskop,ali sve vise ima zelenih pistila,imam osjecaj da je prije bilo vise smeđih nego sada.









 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ja nisam nikada u zivotu vidio zelenu pistilu :O Frende sa slika ti mogu reci da skidas odmah, ali slike meni osobno nisu neko mjerilo ako mikroskop nije u igri. Steta sto si ju osakatio...Pusti ju jos par dana ako imas volje i onda ju capni. Sada vec dosta dugo zivi. Nesto pametnije tesko da mogu napisati...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.