plakati, flajeri, naljepnice...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
37
Zanimljiva ideja,kada mogu da mi stavljaju u sandece flaere onih odvratnih politicara,mozemo i da stavljamo za legalizaciju ...
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
a evo mozda potakne nekoga, 3kn 20 naljepnica...
da nebi netko pomislio da je propalo sve..
cim nadem par fotki sa naljepnicama po gradu postam...
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
ne ne prodajem ja to, niti su ove naljepnice moje...
ali ono, isprintas na a4 naljepnica papiru i izrezes, (rucno ili strojem ako ti je dostupan)...
printat mozes na kucnom printeru ili u printaoni (kvaliteta ce biti ista jer su slike tako prilagodjene)...papir mozes nabavit na puno mjesta, a najsigurnije bi bilo potraziti na istom gdje se prodaju boje za printer...
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
super su vam te naljepnice i flayeri i htio bih vam predložiti da na flayere stavite kao primjer korisnika marihuane...ono kao 40 godišnji M.V. uspješni je poduzetnik iz (Mjesto)
odgojio je 2 djece koja su završila fakultete i sad oboje rade i cijelo to vrijeme on je konzumirao marihuanu za koju kaže da mu je pomogla više nego išta drugo u najboljim i najlošijim situacijama i da misli da je marihuana nepravedno zabranjivana!!!!Eto tako nešto recimo i da kako to da se u svijetu u jednoj državi smije nešto radit a u drugoj nesmije a nije ni religiozno pitanje kao islam ili neke vjere u kojim ima zabrana!Trebali bi svi skupa imat ista prava!
 
21.05.2008
20
0
0
43
Imam maju custom made of White Widow. A na đale bum si našil adresu sajta uz poruku o pouci i legalizaciji iste. Ja se nadam da ćete mi to priznat pod trud za širenje istine, velike istine o Marijuani.. Flyere bi sprintal i podelio al nije print u boji.. Bu bolje..:thumb:..
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Ovo mi je prvi post ali ajde da uletim odmah...citam vec par dana sve po forumu i tak...nebitno

Ali da uskocim ovdje....buduci da radim u jednoj grafickoj firmi u Zagrebu,u mogucnosti sam napraviti naljepnice...primjer:

http://www.vinylvenom.co.uk/EBAY/Speedfight 2 kit small.jpg
http://www.sc-x2.com/images/stories/signcut/faq/cx-300.jpg
Naljepnice su od folije,nije print na papir..iako i to mogu..ali prva kisa i ode sve u 3pm...

Uglavnom,svi cesto zele vise komada na kojima pise recimo www.neznamstadanapisem.com velicine 30-ak centimetara,jer ta dimenzija pase na sve i diskretna je...ono da nije preko cijelog auta,motora,bilo cega....

Mislim da bi to recimo bilo i odlicno za vutra.org....
:D
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Za pocetak mogu napraviti 50-100 komada,kad nadjem vremena i poslati nekomu tko ce dalje dijeliti clanovima....ako ima tko na forumu da je iz Zagreba i aktivan,nek se javi :)

:)
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
Che* je napisao(la):
Za pocetak mogu napraviti 50-100 komada,kad nadjem vremena i poslati nekomu tko ce dalje dijeliti clanovima....ako ima tko na forumu da je iz Zagreba i aktivan,nek se javi :)

:)

ja iz zagreba, aktivna, javljam se.
ja sam takodjer i aktivna grafička dizajnerica pred diplomom. sad tek ugledah temu i ohrabrih se na aktivaciju mojih sposobnosti!

pošto naljepnice?! :D
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Za pocetak ti napravim xx komada besplatno...samo mi treba vutra.org u .eps formatu...i to je to :)

nek se nas glas cuje :D
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
neznam kako u ostalim gradovima al one naljepnice sto smo bili napravili ne prezive ni par dana...
sve ih istrgaju cim prije, iako su jako dobro zaljepljene na staklu i slicnim površinama.
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Nazalost to ne moze prezivjeti dugo jer nasi gradjani imaju potrebu unistavati sve sto stignu...ali ja mogu recimo napraviti inverzno,pa se zalijepi sa unutrasnje strane stakla a i dalje se vidi vutra.org....

recimo dodje netko na tram.stanicu i vidi to na staklu,dobije potrebu da skine ,krene guliti kad ono zalijepljeno s druge strane koja se nalazi blize cesti i on nema potrebu ici s druge strane da bi to skinuo :)

valjda ...heh
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Nisam već dugo u toku sa ovim postom, ali jeste li odabrali najbolji plakat i poruke koje bi trebao imati. Pa dajte stavite sve prijedloge na jedno mjesto pa da se glasa za njih.
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Evo - Nebudi ljen - pa sam prolistao par postova unazad i moram reći da sam jako sretan i zadovoljan što ste prihvatili i neke moje poruke iz mog plakata. Mislim da je Bugijev plakat odličan! Zato jer cilja na onu populaciju koja ima najviše predrasuda...
 

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
Mene zanima samo gdje se lijepe te naljepnice samo da znam gdje da ih ja llijepim i gdje da saljem ekipu da ih lijepi!!!
ono gdje smo sve zastupljeni u hrvatskoj i koliko nas ima a da sudjeluju...

:ridinghorse::ridinghorse::ridinghorse:
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
Bok istomisljenici o vutri..heh..Ovo je moj prvi post al eto da se ukljucim u akciju i super ideja je to ..
Takodjer bi pomogao u ljepljenju tih flajera,naljepnica samo da mi se posalje par komada i ljepim na najboljim mjestima sa dokazom hh ako treba pa eto jos jedan je u ponudi za pomoc..

Takodjer imam acc na warezhr.org tamo su pravili majce svak napravi neku majcu u photoshopu i onda ide natjecaj isto dobra stvar za ovaj forum i opcenito tako da se sto vise ljudi ukljuci u nekakav projekat ...Barem ja tako mislim pa nadam se da cete promislit...hvala
 
11.06.2008
48
10
0
32
nisam čitao svih 7 stranica (pa mozda je vec neko predlozio) al eo ga:

napravit grafit.., marica i preko nje pise: "LEGALIZE" i to na nekom prometnom mjestu.., izvest se moze lagano.., samo me zanima vase misljenje.., ako kazete da je ideja jebena da moze, napravit ce se...