Pomozite mi da skontam sta mi se desilo!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
"ma to ti je bila samo dobra trava kupi isto to" :icon_mrgreen:

Gle.. ja sam takodjer nepusac i jointovi/bong me znaju dobro sjebat.. zato vaporiziram, a to bi toplo preporucio i tebi posto si sportas. Upisi u search "vaporizator" i procitaj sta na forumu pise o toj spravici. Prije nego odustanes od ideje pravdajuci se sam sebi kako nemas para za to upozoravam te da ga mozes napraviti sam za 0kn. Sve sta trebas je stara pokvarena zarulja, deset minuta vremena i malo spretnosti.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
elephant0r je napisao(la):
"ma to ti je bila samo dobra trava kupi isto to" :icon_mrgreen:

Gle.. ja sam takodjer nepusac i jointovi/bong me znaju dobro sjebat.. zato vaporiziram, a to bi toplo preporucio i tebi posto si sportas. Upisi u search "vaporizator" i procitaj sta na forumu pise o toj spravici. Prije nego odustanes od ideje pravdajuci se sam sebi kako nemas para za to upozoravam te da ga mozes napraviti sam za 0kn. Sve sta trebas je stara pokvarena zarulja, deset minuta vremena i malo spretnosti.

ajd malo pojasni... zaintrigirao si me :)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
klikni search, upisi vaporizator, zatim klikni na "vaporizator" topic sta ti izbaci search.

Tamo imas sve objasnjeno!
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
nemam pojma sta ti se desilo...uopce neam ideju al volio bi da se meni to desi...haha...morat ces i nama dat malo toga ;)
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Bezze_Sa je napisao(la):
Leponex - 25, 50 i 100mg (poznatiji kao "gurabija" zbog izgleda tbl.)

Stara tema ali morao sam...drug,apaurin i trava je kljucanje kao sto ti rece ali sa leponexom,e to je vec zlo,rupa u mozgu jednostavno....a sada se promijenilo stanje,nema tog prskanja apaurinima,leponexima,tramalima,ista vutra,srednje kvalitete,paket poskupio na cenera i eto..ali solidno je,dobijes hedove bez prasine sjemenki..ali leponex je prica za sebe..heh...i u ze ih zovu gurabije hehe,a oni drugi su brazilci,tramal je zeljo ja mislim :)
pozdrav