Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.02.2013
1
0
0
ja sam pokushala vec par puta...i nishta..pa sam kreirala novi account i uspjela...a razloga za ban starog accounta sam sigurna da nije bilo..
a dobijem poruku " vama nije dozvoljeno korishtenje ovog foruma"..tako neshto..
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Probaj sad Tripu. E ovako da objasnim o cemu se radi.

Pokusavam da sredim sistem tako da clanovi sa vise postova imaju vise opcija/dozvola na sajtu. Da bi to uradio moram da reorganizujem 23000 hiljade clanova po grupama:

1-50 postova
50-100
100-200
200-500
500-1000
1000-2000
2000+

Tako nesto recimo. Medjutim samo prebacivanje izgleda malo ne radi kako treba jer smo se prebacili na novi sistem. Novi sistem znaci apsolutno novi program koji radi i organizuje clanove poptuno drugacije. Mi vjerujemo da ce postati odlican sajt ukoliko ga namjestimo kako treba. Imajte strpljenja eto nista vise ipak je proslo samo par dana.
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
evo meni proradilo..
samo..ja nisam imala problem sa pojedinim djelovima foruma..vech sa kompletnim forumom..nishta mi nije bilo "dozvoljeno".apsolutno nishta..nisam mogla niti chitat forum..
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sad bi trebalo da su svi preko 50 postova u grupi aktivan clan i trebalo bi da imaju pristup chatu. Da bih to uradio morao sam bas sve preko 50 prebaciti u tu grupu sto znaci da sam i admine, modere, prijatelje prebacio takodje pa sam ih onda rucno jednog po jednog vracao u pripadajucu grupu. Moguce da neko od prijatelja nije u pripadajucoj grupi pa nek mi se jave na poruku ako misle da su preskoceni.


Konfuzno znam ali drugi nacin je jos konfuzniji bio.
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.073
15.734
358
Stalno sam prijavljena na forum.. Odjavim se, ali ne vredi.. Jel' i ostalima tako - ili?

I kad krenem na stranicu, uvek mi piše ono upozorenje da je stranica nesigurna i da se možda neko drugi predstavlja kao marihuana društvo, pa imaš opcije -svejedno nastavi ili prekini? To je zbog ovog rada na novom izgledu stranice ili?
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
bez nikakvog razloga banovan sa chata od strane zlocko mislim nije mi jasno koja je pricina jel moze odgovor?nikog nisam navredio nista nekorektno ali eto moderator bez razloga my banovao akaunt sa chata trazim odgovor hvala na razumenju
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Ban vrijedi sa starog foruma i ne odstupam od svoje odluke da ti je zabranjen pristup chatu.

Btw, moj nick nije "zlocko" .
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
ja mislim da smo to rjesili eto i neke sa veceg ranga nek razmotre ovu temu i zelim odgovor od neki admin ako je moguce bio bih zahvalan ako se rjesi ova stvar posto mislim da sam ispravan i da nije fer banovati neko sa chata bez neki konkretni razloga pozz i nadam se da cu dobiti odgovor i razumljenje
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
odloguj se i idi kao gost na teme i on te automatski loguje znaci uvjek si logovan i btw nisam dobio odgovor od nekog admina koja je pricina da mi akaunt bude banovan sa chata? nikog nisam povredio uvredio ni napadao isto nemogu slati pm na forumase tnx
 

zdepo

Aktivan Član
09.10.2012
55
23
8
44
23000 članova???? Pa jel nebi mogao nekak pobrisat one koji nisu aktivni više od neznam, dvije godine. Neznam što bi to donijelo dobro forumu, ali tebi bi bilo lakše sređivat to sve. O tome neznam ništa, samo se pravim pametan!
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
herba-green je napisao(la):
odloguj se i idi kao gost na teme i on te automatski loguje znaci uvjek si logovan i btw nisam dobio odgovor od nekog admina koja je pricina da mi akaunt bude banovan sa chata? nikog nisam povredio uvredio ni napadao isto nemogu slati pm na forumase tnx
Trenutno postoji bag sa logovanjem. Ce pokusam sredit. Sto se tice chata
ovo nije mjesto za tuzbe vec za tehnicke probleme foruma. Sam ban mozes
razrijesiti iskljucivo sa moderatorom.

Za one koji zele da rijese bug na svoju ruku moraju obrisati cookie-je od vutra.org i to svaki put nakon ulogovanja.


zdepo je napisao(la):
23000 članova???? Pa jel nebi mogao nekak pobrisat one koji nisu aktivni više od neznam, dvije godine. Neznam što bi to donijelo dobro forumu, ali tebi bi bilo lakše sređivat to sve. O tome neznam ništa, samo se pravim pametan!

Mogao bih nesto da odradim ali moglo bi stvori konfuzije tako da ne praktikujem ovu metodu. Inace ne volim forume koji brisu neaktivne clanove jer nekad se ljudi registruju cisto da bi bili dio drustva. Nema svako vremena i volje da pise po forumu. Takodje ako zelimo da objavimo nesto mozemo poslati email svima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
hvala ti na brzom odgovoru nego nemogu ni PM da saljem privatne msg na forumase nisi mi to odgovorio tako da neznam kako cu da pricam sa mod da probamo da resimo ovaj nesporazum tnx jos jednom
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.480
143
Universe
meni isto chat ne radi, izbaci mi neki error kad kliknem na chat....i treba vratit ono kad klikneš na temu da ode na zadnji post, toga nema, moram šaltat do dolje stalno...i da, genjo obećo si da ce bit podforum za art, a od toga nula bodova :(