Problemi sa forumom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Postoji problem sa chatom i problem sa brzinom ostavljanja posta. Chat ce se rijesit medjutim ne mogu da provali zasto nekad ostavi post bas brzo a nekad mnogo sporo. Vrsi neke kalkulacije koje cu pokusat iskljucit ako nam bas ne trebaju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Pozz ekipa ;-)

long time no hear, hehehe :)
Nego, pitanjce....neda mi da pošaljen privatnu poruku. Kaže da je greška jer je pun sandučić. Isprazija san ga, i opet...neće :-(

Eto...tolko od mene... stay High ;-)
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Vutragenjo je napisao(la):
Dje si baki dobro nam dosao nazad

Pa ne znam jel ti pise tamo da je skladiste prazno? Ne vidim zasto bi zezalo. Imali jos neko ovih problema?

Hehehe...bolje vas naša, hehehe :sun2: :cool44:
A PMovi i dalje nerade...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa ne znam stvarno. Realno ja namjesta opcije po grupama a posto su oni "aktivni clanovi" onda bi trebalo da primaju poruke ko svi drugi jedino ako to sami nisu onemogucili. Dodao sam da mogu imati 100 poruka sacuvanih tako da sad cu da vidim mozda sad prodje ali nesto sa brisanjem im nije poslo za rukom ili su onemogucili.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
03.03.2013
23
10
0
čitam temu i kliknem link na slici

corelx.jpg



i na novom tab-u mi se prokaza sljedeće

corelxx.jpg


baš i ne moram pročitat to sa linka al u dnu druge slike piše da je moguče da neko nešto čeprka po toj stranici
pa bujrum vidite da li se trebate brinut zbog toga a možda je i lažna uzbuna jer ipak ne znam puno o informatici pa sve slično ni pod koju cijenu ne klikam(mislim na ovu drugu sliku9
 
03.03.2013
23
10
0
zašto nemam opciju da na podforumu "ostalo" odgovorim i to na dvije teme
onaj što pita za proklijalu sjemenku i destilovanu vodu
i onaj što se smije sijalici