Prvi grow 6 RQS auto 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.03.2015
43
103
33
65
temp je po danu oko 18-20 stupnjeva a po noci dok lampa vrti se oko 25 znaci zna nekad biti 22 nekad 27 ali ne prelazi 30 na kolko bi trebao smanjiti tu temp i kako da ju smanjim? Koristit cu root gledao sam na dosta dnevnika ko ima hesi koristi od pocetka root tako da cu i ja probat u 1 zaljevanju pa cu vidit kako reagiraju ali vjerujem da ce biti dobro. A ph je oko 6.5. Vlaga je dok lampa radi 44%-40% ali do kraja svjetljenja se zna spustit na 33%, dok je zgasena je uvijek prek 50% poboljsat cu ja to ali to tek sljedeci tjedan probat cu kupit neki manji ovlazivac na hladnu maglicu sto mislite oce to biti dovoljno?
 
21.03.2015
43
103
33
65
9 DAN VEGE

Northern Lights 1
f4lj02.jpg


Northern Lights 2
28hl6w0.jpg


Northern Lights 3

2mr88qs.jpg


Delhi Cheese
noisn4.jpg


Bubble Kush 1
6sri9l.jpg


Bubble Kush 2

1zz27op.jpg


Northern koji je stekao i dalje steka tako da mislim da cu ubaciti umjesto njega ovlazivac zraka honeywell koji sam uspio nabaviti nemam bas novaca trenutno pa je ovo najbolje sto sam mogao, specifikacije ne znam :
nbxfeq.jpg


Northerni kolko mi se cini da se popravljaju od zadnji put ali sve je do labavo i dalje gledao sam po forumu nitko nije zadovoljan s NL autosima s RQS i pojavile su se neke bijele flekice po njima nezz od ceg je to jer su druge normalne a zaljevam ih s istom vodom ph oko 6,5. Da nije mozda nedostatak magnezija?
I ako moze neki savjet oko ove koja je zastekala skroz da ubacim umjesto nje ovlazivac jer mi se lagano cini da je ona izgubljen slucaj :(.
Temp ne prelazi 28%.
Vlaga mi se u zadnje vrijeme dok je lampa upaljena preko noci spusti s 46% na 32% tako da ce mozda najbolje rjesenje biti s izbacivanjem northerna i metanjem ovlazivaca sto vi mislite?:confused::whato:::confused:
I da da nadodam po dnu boksa sam izlio jedno 7 litara vode i to mi je slabo pomoglo.
 
21.03.2015
43
103
33
65
15 DAN VEGE

1. Northern lights - popravio se sa drugim i trecim katom :)
2iqzq78.jpg


2.Northern lights - isto kao i prvi
1roopz.jpg


1.Bubble Kush
dy41v4.jpg


2. Bubble Kush
2a7fkvp.jpg


I evo nam Chees
2wnydqd.jpg


Ovako chees izgleda nekako najrazvijenije i stabljika mu je najdeblja dok mi bublee izgledaju malo izduzenoo, a na drugom northernu su nekakve fleke stvarno nebih znao od ceg je to prekjucer i jucer su dobile sve zajedno 2l ful doze 20ml TNT complex, 25ml Root, super vit i 10ml PowerClean. Vlaga mi se stalno spusti na 30% preko noci dok spavam dosla je jednom i do 28%-29% iako imam ovlazivac unutra al nekako mi se cini da im ne smeta to previse, kad cu otprilike morati stavljati mrezu za scrog i sta mislite jel lollipop pametan u mojoj situaciji i dali je to dobro s autosima raditi?

I EVO MALO SLIKICA DI SU LJEPOTICE NA OKUPU :let::let::let:

1.
23vbaet.jpg


2.
259j13d.jpg


:wave::wave::wave::wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PartyBanana

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Vlaga mi se stalno spusti na 30% preko noci dok spavam dosla je jednom i do 28%-29% iako imam ovlazivac unutra al nekako mi se cini da im ne smeta to previse

Krivo ti se čini. Na prvoj slici možeš vidjeti da ti se listovi uvijaju prema gore. Između ostalog niskom vlagom i visokom temp privlacis gamad u boks. Prije svega spidere

kad cu otprilike morati stavljati mrezu za scrog

Možeš mrežu već sada montirati. Medjutim to si trebao isplanirati prije nego si uopce krenio grow. ;)

sta mislite jel lollipop pametan u mojoj situaciji i dali je to dobro s autosima raditi

Kad dodje vrijeme za loli i sam ces vidjeti ima li on smisla, treba li ili ne treba. Nema razlike sto se tice lolipopanja automatika.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bob ali ne marley
21.03.2015
43
103
33
65
ma sad su ti listovi za 5 kakvi su prije bili ko kupus smezurani cijeli, a vlagu nezz kako bi podigao vise uspijem ja nju dic preko 40% ali se spusti preko noci na 30% a nemam novaca trenutno za neki novi bolji ovlazivac :/, oce to onda uspjet do kraja s takvom vlagom ako je ne uspijem podic? a mrezu da montiram iznad vrhova pa kad narastu preko mreze ih savijam po mrezi? I kako vam se cine biljoze jesu zdrave? :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ubaci posudu s vodom. U nju pamucnu ili lanenu krpu. Možeš i neku čarapu. Izdvoji je malo iznad površine i stavi vent neka puše po tome. ;) Obicno za svaki problem postoji rjesenje ;)

2015-02-10-19-39-26-jpg.5583
 
21.03.2015
43
103
33
65
21 DAN
Pistili su izasli ima vec nekoliko dana biljoze su visoke oko 50 cm, sad me zanima dali je sad vrijeme da ih pritisnem mrezom jer nije mi nekako jasno kad stavljat mrezu na automatike znam za obicne fem da se stavlja kad se prebacuje na cvjetanje 12/12 pa bih molio bilo za neki savjet. Lagano se džunglica stvara :gled:, i dal da ih pocnem gnojiti sa hesijem za cvjetanje ili jos pricekam tjedan?
Evo par slikica pa recite sto vi mislite :zvezda::

v7ukau.jpg


2ufalic.jpg


vnfsk9.jpg


15i6v5g.jpg


Evo ga nadam se da su slikice dobre :p

 
21.03.2015
43
103
33
65
Fala ti tarzen od velike si mi pomoci ove 3 sto su vece su po rasporedu njih cu onda sa cvjetanjem a dva northena jos s vege mixom bar tjedan dana a slj put nece biti autosa pa cu znat za scrog :D
 
Poslednja izmena od urednika:
21.03.2015
43
103
33
65
26 DAN OKO 7 DAN CVJETANJA

Cheese
2z7jx52.jpg


Bubble 1
27y90ea.jpg

3160rr6.jpg


Bubble 2
2pt4b29.jpg


I evo jedna grupna :gled:

5agqco.jpg


Sve mi se cini dobro ova dva northerna koja su stekala su pustila pistile tako da i njima lagano pocinje cvjetanje ovaj dolje prvi se nekako dosta ugrmastio dok je gore ovaj u desnom kutu isklipario i skoro stigao ove tri.

Dok sam ih promatrao jucer uocio sam u dnu biljke (Bubble 1) nesto cudno pa ostavljam na vama da procjenite sta je to haha
sgr29s.jpg

bjdg0w.jpg


Nadam se da uzivate u slikicama :wave: