Prvi grow 6 RQS auto 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.03.2015
43
103
33
65
Evo ga da se javim nakon tjedan dana i evo jedne malo neuobicajene reklame ovaj put nije za mrsavljenje ovaj put je za debljanje :gled::D

2nq8upv.jpg



Uz lijepe stvari moja doci pokoja i losa na northernu su se pojavile nekakve smede fleke i di je smede list se susi, a drugi northen je zdrav gnojim ih istim mixom zaljevam istom vodom isti dan ali evo i slikica da vidite.

hsos3l.jpg


2qaimur.jpg
 
21.03.2015
43
103
33
65
Ljudi moze pomoc oko bolestine sasusit ce mi se cijela biljoza kroz 3-4-5 dana sta je to kako da tretiram to, jel to mozda ista bolestina ko ona hrđa sta zahvati sljive pa se moraju spricat s pesticidom u 6 mjesecu????

Ispricavam se za dupli post al nisam gornji mogao editat pa ga zbrisite nakon sto mi netko dogovori hvala :zvezda::
 

Secerko

Banned
Banovan
14.12.2014
46
44
18
35
Nakrkacio si previse fosfora ili ti je ph oso daleko u visine pa su se lockali nutovi.Ili gnojis ko nenormalan il ti ne valj ph,nema sta drugo bit.Po meni najbolje da izmeris ph vode koju koristis i napravis dobar flush.
 
21.03.2015
43
103
33
65
Nakrkacio si previse fosfora ili ti je ph oso daleko u visine pa su se lockali nutovi.Ili gnojis ko nenormalan il ti ne valj ph,nema sta drugo bit.Po meni najbolje da izmeris ph vode koju koristis i napravis dobar flush.
Isto je sve ko i s prvim northernom gnojim ga bez fosfora, dvaput sam ih nagnojio u zadnja dva tjedna nakon flusha ph vode je ince 6.6-6.5 zadnje zaljevanje je bio nesto manje od 6.5 jedino nezz jel moguce zbog tog kapnula mi je ali znaci samo ono 5 ml od mixa s kojim sam zaljevao druge 3 (zrelije) di ima 12 ml fosfora na 5l nezz, ali napravit cu flush u petak-cetvrtak dok se zemlja dobro posusi :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.264
35.805
2.698
Weed California USA
Sto znaci da gnojis bez fosfora?
Ja kolko sam shvatio si 24og prestao gnojit nakon flusha.
jedino nezz jel moguce zbog tog kapnula mi je ali znaci samo ono 5 ml od mixa s kojim sam zaljevao druge 3 (zrelije) di ima 12 ml fosfora na 5l nezz
koji je ovo jezik :D ? nis ne kuzim

Sa kojim gnojivom si gnojio tih zadnjih 2 tjenda?
Neznam sa cime gnojis ali meni djeluje gladna fosfora. Sad ga najvise treba. Tj vec neko vrijeme.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
21.03.2015
43
103
33
65
Sto znaci da gnojis bez fosfora?
Ja kolko sam shvatio si 24og prestao gnojit nakon flusha.

koji je ovo jezik :D ? nis ne kuzim

Sa kojim gnojivom si gnojio tih zadnjih 2 tjenda?
Neznam sa cime gnojis ali meni djeluje gladna fosfora. Sad ga najvise treba. Tj vec neko vrijeme.
Znaci prvo zaljevanje poslje flusha je islo 5litara vode sveukupno na dva northerna sa 25ml hesi bloom, kapljica super vit, u drugom zaljevanju sve isto osim powercleana sve po tabeli radim, a ovo sto ne razumijes to mi je slucajno palo malo mixa za druge tri biljoze i taj mix ima 5l i sastoji se od 25ml blooma i 12ml fosfor plusa super vita i powerc cleana.
Hahah valjda bu se sad razumjelo :p
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Više različitih stvari može biti. Ako izuzmemo tvoj dio priče gdje kažeš sta si dao ja bi prvo rekao da ima previše N. Medjutim tvoj odgovor pobija tu teoriju. PH takodjer nije iskljucen. Ako vec nisi flushaj biljku. 4 x puta više vode nego što ima zemlje. Kompletnoj vodi štimaj PH na 6.3. Kad dodje vrijeme za zeljevanje dajes pola doze gnojiva. Pa da vidis sta se desava.
 
04.04.2014
267
230
43
Ja ne mogu da ocenim najbolje zbog fotki, ali ako se manjak fosfora pokaze ovako visoko na biljci onda se on prvo pokaze na fan listovima ispod buda i to na delovima biljke koji su najizlozeniji svetlu. Imao sam par puta takvu situaciju usled ph dropa i biljke previse gladne za fosforom. A rdju (rusy mold) ces prepoznati po tome sto ti ostaje crveni prah pod prstima kada protrljas list. Meni ovo najvise lici light burnove, ali samo lici.
 
21.03.2015
43
103
33
65
Evo ga jedna slikica od prije 5 dana kad sam napravio flush :D
fy0k0w.jpg


I evo jedna od danas, danas su stare 10 tjedana lisce im je iz vrhova objeseno i vecinim suho žuto i raspada se, pistila je ja bih reko preko 90% zrelo (u boji) i mslm da su ljepotice spremne za harvest evo jos par slikica nez oce se vidjeti jerje lampa upaljena ali mogu i sutra uslikat i stavit kad se zgasi sto vi mislite ljudi moji?? :makaze:

2z87pyr.jpg

14u3jm.jpg

I da nadodam ljepljive su od UHU ljepila :vozdra:hh
 
21.03.2015
43
103
33
65
evo ga nakon dugo ne javljanja dolazim sa slatkim vjestima ugl sve je super ispalo i iskjuralo se bubble ima jako fini miris multivitaminski :D dim je lagan (njezan vockas) a sto se tice udaranja udara tako da te totalno dekoncentrira (zatupi) onako na pola sata si skroz dekoncentriran i zakucan nakon tog lagani uspavljujuci high ugl odlicno za predvecer :p ali nisam stao samo na tom pa sam odlucio napraviti i kolacice.
Radio sam ga po ovoj recepturi ko hoce moze probat odlicno je : http://www.thestonerscookbook.com/recipe/cannabutter
jedino sto sam ja radio na 4 puta manje maslaca jer sam stavljao sugar leafs 23g i 6g cvijeta (oni stavljaju 28g cvijeta na kilu maslca) i rad je bio odlican pojeo sam 4 i mogu vam rec da sam utonuo u zimski san vrlo brzo :p
Evo i par slikica da ne laprdam samo :joint2::gled::skot::
2ymdtow.jpg

Jbg ljud losa je slika al je poanta bila docarati velicinu buda :D
fyhcn9.jpg

Evo i kolacica :p



2cyi2wn.jpg

n6t303.jpg

I dva northerna koja su ostala ali i oni ce ubrzo pod noz :makaze:.