Recimo prvi grow!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.03.2010
19
0
0
35
tek informativno, muške, dali su vam procvjetale već tj. pokazale cojones?

..a još prije par danas sam pital kakve igličice mi izbijaju al niko ništa, pa onda valjda ak su muške dosta ljudi pokazale jaja onda sam lucky bastard with two fine bitches!! ;)
 
22.04.2008
32
0
0
34
Hm, svako ima svoju teoriju kod muških i ženskih biljki... Jedni kažu nemos znat dok ne počnu cvijetat, drugi zakljucuju da je 21.6. "okidać" za pokazatelj spola, ali bez obzira na datum ja mislim da biljci treba vremena da pokaže spol... Nemoj nigdje zurit sa zakljucivanjem, to je moje misljenje, da se ne bi zeznio! Ima josh puno vremena dok one ne počnu cvijetat (dan-noc 12h-12h je tek sredinom-krajem 8. mjeseca, sto znaci da tek tad pocinju cvijetat, a do tad su u vegetaciji), iako treba bit oprezan jer navodno muške prije počnu bacat ****, da ti ne bi plodili curu/cure :D onda ces bit ljubomoran! hahah

Ei da josh jedna stvar me zanima? Jesi ih sprico ikako protiv gamadi, i ako jesi sta si koristio?

Puno srece zelim, lijepo to ide, samo nastavi tako, sajt posjecuj najbolje samo po noci, i cuvaj se!
Pozzz
 
24.03.2010
19
0
0
35
nema straha za mušku, ako i samo pomisli dirat cure, odma trgam noge ;)

.. da, to je zanimljivo kako svako ima svoju teoriju o cvijetanju, a i ja sam zbunjen, frendu je pokazala spol jedna pa me i to dodatno buni, a takve dlačice kakve su kod njega su i kod mene al u manjem broju pa sad neznam... bude vrijeme sve pokazalo

...i nažalost sad opet malo govnastog vremena nam dolazi
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Kvalitet slika je loš, mutno je previše pa je nezahvalno za prognozu. Ali bih rekao da je na prvoj slici ženka jer mi ovo liči na pre-flowers. Ali, kažem opet, nisam siguran, mnogo je mutno.
 
24.03.2010
19
0
0
35
..jučer bilo odvratno nevrijeme, na tvu vidio da vjetar odnio krovove i tako, pa danas ujutro hitro na site i sva sreća sve uredu, niti da se spigale :)

evo, mislim da se sad bolje vidi, al su se uz to razvili i dodatni listovi



i biljkovićka

 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
izgleda da si postao tata male devojchice :) mutne su slike ali mislim da je to to :)
mada su to mozda nove grane oO
BTW , kada si ih posadio ? nekako mi izgledaju male oO
moje su sve preko metar (100-130 cm ) i pojedine imaju po 20-25 vrhica :)
a one koje su visoke a mrshavije imaju po 10-ak , ne mogu da pariraju koleginicama jer nemaju previshe svetlosti :)
presadjene su u prirodu 25.4. , po meni najidealnije vreme za izbacivanje u prirodu :)
 
24.03.2010
19
0
0
35
dosta kasno, sredinom 4 mj sam ih posadio, jer prva tura koja je bila taman za van, sljedom okolnosti je propala, tj potrgala se radi brzog prebacivanja i skrivanja..

a van sam ih presadio dok su bile dosta male, prvi post je bio poslje presađivanja, znači početak 5 mj + vrijeme koje je bilo za ku*** i onda su se izdužile.. i ova veća je oko metar sigurno, samo što nije popunjena radi izduživanja, a sad se počela granati fino i vidim na svakom listu nove izdanke, a za manju sam mislio da bude krepala, sva se nekako objesila, al je sad poludjela, ima oko pola metra i mislim da ako bude female da bude imala efekt metka u čelo koji vas nije potpuno ubio, jer je istu situaciju imao jedan iskusniji grower i nakon trube toga vrha, jaooo ljepote :)

al gle, prvi outdoor, pa bila 10ka, 10ka, ja zadovoljan i s tim samo nek roka pošteno, a sljedeće godine neku sortu, dvije + domače (jer mislim križat ako neko od poznanika dobi "kretena") upiknut pa pametnije s njima :)
 
24.03.2010
19
0
0
35
yo, yo, yo!!

danas posjetio site i nakon iznenađujučeg rasta, malo razočaranje koje nadam se može ispraviti..
dakle, radi se o manjoj biljci koja sve više izgleda kao bush ili ti ga grm :)







a evo i moj brige, bijele fleke koje su pod prstima lagano hrapave, isprati se nedaju, to je prvo što sam probao napraviti ali ništa od toga..
nadam se da je netko imao isti ili sličan problem i da ga je uspio riješiti pa molim ljepo da mi objasni postupak s kojim bi mogao izlječiti biljku..



i veća s kojom nema nikakvih problema, listovi krasni, stabljika čvrsta još samo da pokaže dlačice ;)
s njom, pošto mi je prvi grow, malo eksperimentiram, jer bez vlastitog iskustva ništa.
nju sam jednostavno zavezao s krpicom i s nekakvom špagom učvrstio za tlo iz razloga da ne raste u vis nego da razvije nove grane koje izlaze, a napredak se vidi odma, barem se meni tako čini, fino se počela širiti, više nego kad je bila puštena da raste..









ljep pozdrav kolege groweri
 
25.08.2009
16
0
0
34
Meni izgleda dobro, lijepe su ti (nadam se) curice..A ovo zadnje što si improvizirao s krpicom, pazi da ne pretjeraš, da je ne savineš prejako pošto je već dosta velika.
Ako si je tako privezao za granu mislim da si mogao isto to napraviti i pri dnu stabiljke na kontra stranu.Da nebi pukla ako vjetar jače zapuše ili tako nešto.
Samo lagano i polako... Pratim dnevnik, javljaj napredak i sretno ti!
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.241
1.690
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
kopriva , češnjak i voda ....odstoji 2 dana na suncu ...poprskaj bilje .
Ili kupi neem oil i razrjedi sa vodom i poprskaj , ali ako i ostaviš ovako kako je nemaš frke ....


Inače bjele točke su znakovi majtsa , ali u ovom slučaju nije to ....
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
35
ljepo izgledaju zdravo
to te bjele flekice su od insekata i nemaš brige
malo sam promatrao prvu biljku druga slika i čini mi se da je curka a vjerojatno je :)
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Iscimao si se oko fotki, to se ceni. Ja evo baš sad gledam i ne mogu još tvrditi sa sigurnošću jer mi se čini da još uvek nije pokazala pol, ali ono... po "konstituciji" bih rekao da je to to :)
Ali opet šibni koju sličicu za 7-10 dana da vidimo da li će biti neke promene :)
 
24.03.2010
19
0
0
35
pozdravčina!

prije 5 dana sam bio na sajtu i od onda samo sunce pržilo, došao ja danas u heaven a kad ono biljke sve luđe i luđe, napredak previdljiv :)
.. s tim ne mislim da se vidi od negdje, za to nema straha :)

ova veća, od kad je zavezana, na vrhu se zagustila maksimalno, to što sam i htio, a i ostale grane su se proširile..





sad je ona okrenuta prema dolje radi premještanja krpice, tak joj paše izgleda nakon toga, lijepo je zalijana i čeka sutrašnje sunce da se okrene :)

a manja, kao što i rekoh, imala neki problem kojeg se riješila i sad samo buja i buja, mogla bi i prerasti ovu veću ako nastavi tako..





a fleka sve više i više, a nikako da kupim taj češnjak i naberem koprive.. a taj neem oil? to je šta točno? neko univerzalno anti bug sredstvo, ima još neka alternativa, da znam šta da tražim..?


thank you, come again ;) peace
 
24.03.2010
19
0
0
35
da se i ja malo javim nakon duljeg vremena

jedna biljka mi je hermafrodit, dlakava jaja su izrasla al samo na vrhu biljke i malo niže tako da sam umjesto cjelu biljku, odrezao malo više od pola, pa sad ako počnu izbijat jaja i na drugoj polovici cijepam cijelu. malo se igram, nemam kaj izgubit :)
da, i tu biljku sam vezao i baš od tog spiganog dijela su počela rast jaja tako da je vjerojatno i stresa malo proživjela, i sad još plus što sam ju odrezao.
dali je to netko probao?

a druga.. neznam, čini mi se da je počela cvjetati al ko ženka makar se još skoro ništa niti ne primječuje al mi se čini da su prve pistile puknule van. nadam se da bude sve uredu barem s tom.

obje su bile preko 2 m, ova neprocvjetala je 2 i po sigurno.. ako bude žena bit će mesa :)

peace