Save your ass manual !!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
dr_greenthumb je napisao(la):
...
Najbolje vam je da se kombinujete sami ili sa nekim u koga imate 100% poverenja ! Nemojte pricati drugima da pusite travu ! Uvek ce vas neko olajati ! Nemojte cak ni pusiti sa drugima... a predlazem da je najbolje da pusite travu sa svojom dragom... Spoj lepog i korisnog... pozdrav !
Zbog svega gore navedenog moja kombinacija je upravo ova: ja i moja draga, hodanje po oblacima... :)
Hood i kombinacija odavno ne dolaze u obzir...
 
21.03.2010
36
0
0
41
drugari treba mi savet. sinoc su plavi dzukci imali akciju u kraju i dizali su sve redom. mene su digli dok sam prolazio u blizini stanice, odveli me unutra i pretresli do gole koze. u dzepovima su mi nasli 2 rizle pola cigarete, flop, i praznu zip kesicu u kojoj je bila dzidza. sva sreca pa sam bas pre toga popusio zadnje mrvice iz kese. cimali su me malo, i na kraju mi sve vratili i pustili me. znaju oni za mene da odavno pusim travu, ali mi nikada nisu nasli nista. da li bih zbog ovoga sto su nasli kod mene mogao da imam nekih problema?
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Zakonski ne, ali znaju cesto zapamtiti lice ili zapisati ime i prezime takvih koji su im sumnjivi pa ih redovno prcaju kad ih vide vani...

Tako da ako se cesto zadrzavas na istom mjestu, navikni se na pretrese... XD
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
nemoj se nikako dovodit u opasne situacije jer su te cigani garant zapamtili, i svaki će te puta okrenut naopako u nadi da nešto nađu... puši samo u sigurnosti doma, ne idi na ulicu dok imaš nešto kod sebe i jedino tako ti si siguran...
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
Točno, najbolje puši doma. Ako već odlučiš ići van s vu, onda ti je najsigurnije zbuksat negdje u neki grmić il nešto u blizini, a opet ne negdje preblizo da nije preočito. Pa kad imaš potrebu zamotat gicu uzmi koliko ti treba i ne bi te trebali ulovit. Al opet... sve je moguće.
 
20.04.2011
10
0
0
33
doors_of_perception je napisao(la):
jedino mi bezze to sa smrvljenom travom...šta ne bi trebala tako gubit potenciju?

pušite u šumi i nema problema ;) sve je u dobroj buxi...grad je uvijek rizik...

Suma je stvarno zakon, outdoor duvanje je po meni lepse jer se ne navata miris na kosu i odecu, napolju je mnogo provetrenije i nece biti problema za mirisljavim zavesama itd. Ako imate priliku duvajte po sumarcima, ili mesta na izlasku iz naselja gde ima dobar stek daleko od ceste jer plavci nece ici tamo de nema ceste, jer su oni samo svinje na tockovima :D
 
24.08.2010
15
5
3
Slicna situacija kao sa pocetka price i imam dva saveta:
1. Ako je nadjena vu kod tebe UVEK reci da si kupio kod nekoga, izmisljen lik naravno-mi iz ekipe imamo zajednickog lika "Petka" :) da ti ne bi tovarili i proizvodnju i stavljanje u promet nego samo posedovanje.
2. u stanici koliko te grlo nosi trazi advokata, to je tvoje ustavom zagarantovano pravo i oni moraju da ti ga i obezbede. Neka ti svaka recenica bude: "HOCU ADVOKATA PO SLUZBENOJ DUZNOSTI" i to je to.
Smanjujes jebadu na minimum.
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
znaci samo informativno,čuo sam da ako čujete "jeku" dok razgovarate s nekim na mob je moguce da vas prisluskuju.neznam dali je istina,zna neko mozda nesto o tom?
 
15.10.2011
4
0
0
36
mihilow je napisao(la):
jel ima neko iskustva sa marihuanom i voznjom kola ?nadam se da ne spamujem ,isto zbog policije pitam ?
najgore moguce mi je kada moram voziti a to se desava stalno mrzim to najvise na svijetu toliko se izbediram da je strava pazeci da vozim sto normalnije,naravno realnost je drugacija vozim ko baba doslovno,nikada me jos nisu testirali u autu a bilo je barem 3 puta da su me zaustavili pod prekrsajem a nagruvan ko azdaja i naravno imam sa sobom u djepu sto je najbolje tako da bolje ne voziti nikako

Sto se tice sumarakai tih fora bolje ne najgore su to opcije jer si tako ko trn u oku svima sumnjiv kada nabasaju na tebe a nema nista gore nego kada te netko vidi,iz osobnog iskustva najbolje kuci. nisam nikada pao ali su me priveli taman pola godine bio punoljetan nasli kod lege nesto u trubi i kod njega nekih 0.8 odveli nas u stanicu odvojili ja sam isao pisati posto sam tvrdio da nisam i tako nije bilo batina nije bilo drukanja i pustili me 2 sata poslje.e sad od legice mama je krim inspektor i kaze mi da mi u dosijeu pise samo da sam bio testiran i pozitivan nikakih posljedica nije bilo samo malo po sudu se navlacio jer je naravno lega pao pa sam bio svjedok ali sve u svemu tvrdnja moja je bila neznam tko mi je dao i kome sam ja dao.sada dali je to mozda tako glatko proslo posto nisam kaznjavan uopce niti prometno ko zna a mozda je to praksa kod nas neznam
 
07.02.2012
26
0
0
34
xarabas je napisao(la):
"b. Nikako, ali nikako nemoj prazniti potom puniti obicnu cigaru travom ! Gledao sam kako i to pokusavaju proveriti, iako se vidi da je cigara fabricka sa filterom !!!"
Ovo ne kuzim.Zasto ne?Cini mi se kao dosta skrovito mjesto za zamaskirati vutru.

koliko ja znam trava se jasno osjeti po mirisu i skuzit ce jer su isto tako dok su usred grada pretresali mog frenda bili pomirisali cigarete da se uvjere da nema trave unutra...
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
malo am preletila ovu temu..ima tu dosta svega i svachega ali,nekako mi bode oci+ na vise mjesta se spominjalo da treba sprijechiti da vas troje povezhu sa travom jer,kako neki objashnjavaju,tada vas mogu teretiti za organizaciju..e ovako ( od nekoga tko fakat ima iskustva sa neshto ozbiljnijim situacijama )..kada je droga u pitanju-bilo koja i bilo kakva.dakle i trava...nema priche o 3 za organizaciju..to je kod drugih djela sluchaj.ali kod droge dovoljno je dvoje da vas ukrcaju u organizaciju (tako je bilo prije 15-tak godina a nije se ni mjenjalo-shto se RH tiche )..osto tako....vidim kako ponavljate o trazhenju odvjetnika...eee paaa...malo naivno to meni zvuchi jer...da bi uopche imali pravo na odvjetnika po sluzhbenoj duzhnosti trebate biti uhicheni ( uhapsheni ) a ne "samo privedeni" na (obabjesni) razgovor..a kada vas uhichuju za dijelo udruzhivanja ( tu se obichno nadje josh 2-3 tochke uz samo udruzhivanje) ili malo ozbiljnija djela ( za koja je zapreijechena maximalna kazna takozvanog dugotrahjnog zatvora-40 god.) tada niti ne morate trazhiti odvjetnika.u tim sluchajevima oni su vam obavezni pozvati odvjetnika.
mozhe se o tome na dugo i shiroko...ali,moja preporuka bi vam bila (pogotovo ako u kuchi imate nasad ili neku kolichinu "suhe tvari") da se pokushate maximalno suzdrzhavat od bilo kakvih piz***ija..riskantnog ponashanja i slichno..a svaka konzumacija izvan sigurnosti doma svoga.mozhe biti prilichno riskantna.

jos bi samo dodala sitnicu za mladje chlanove foruma (iako nebi smjelo biti maloljetnih).vjerujte-nije tragedija da vam starci saznaju za vashe "eksperimentiranje" sa marihuanom.ponekad je bolje odabrati tu opciju jer, policija konta da ako to preshalta na roditelje i eventualmo, centar za socijalni rad...njihov posao sa time zavrshava...dakle..vishe ni Vi nemate posla sa njima..
+to je josh jedna pozitivna strana-starci vas malo vishe kontroliraju i prate promjene na vama..i.da!to JE pozitivna strana jer...onaj tko je mlad i znatizheljan+ bio je dovojno znatizheljan da proba marihuanu...lako je moguche da che biti dovoljno uporan,blasav,znatizheljan.....da proba i neke puuuuno gore stvari.ali, che ga upravo saznanje da starci prate shto se dogadja, sprijechiti u tome.
(+ovisno o tome kakvi su vam starci....sa nekima se mozhe napraviti dogovor...mozhda bi tolerirali konzumaciju marihuane...)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
i jos nesto...vrlo vazno!! 99,9% odvjetnika po sluzhbenoj duzhosti ako/kada dodju u policiju che vam rechi da se "branite shutnjom" tj. da nishta ne govorite,ne dajete nikakve iskaze i nishta tome slichno ne potpusujete..a to mozhete i bez odvjetnika-braniti se shutnjom ( u ovom sluchaju shutnja zaista je zlato )..jer...odvjetnik po sluzhbenoj..kada dodje u policij,niti ima vremena, niti volje slushati vashe priche i prouchavati sluchaj...+ tada se niti ne mozhe nishta pametno napraviti (osim savjeta "branim se shutnjom" )..ista pricha ostaje i kada/ako odlazite dritto pred istrazhog sudca..odvjetnik vas takodjer pochasti istim savjetom -brani se shutnjom ....pa ako vam odrede zadrzhavanje 48h....eee tada trebate razmisliti dali zhelite odvjetnika po sluzhbenoj ili nekog boljeg odvjetnika..jer..o tome mozhe ovisiti dali che vam biti odredjen pritvor ( 30 dana ).koliko ce pritvor trajati.blablabla.....
(nadam se da vam nikada nishta od ovoga neche biti korisno...a ni potrebno)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
18.02.2010
18
2
3
33
Taman listam sve vaše postove, čak sam se i prepoznao u nekima, ali ne vidim nigdje rasprave o nekim malo većim sranjima koja mogu da te snađu, jel.. pa evo, da okrenemo i taj list.. puno je growera na ovom forumu.. je li imao itko ikakvih *****rija s time? pretres stana i slicna sranja? i kako se donekle izvući iz istih? Mislim da bi dobro doslo par "save your ass-tips" i za takve situacije, čisto "ne-daj-bože-ali-što-ako"..
 

Lilly

Aktivan Član
12.08.2011
84
302
53
Wonderland
Evo zašto je dobro ne nositi vutru sa sobom... Pre neki dan nađem se sa ortakom, oko 10 uveče, i on doneo smotanu frulu, i mi se zaboli u naš stalni štek, nikad tamo nismo imali problema inače. Sva sreća pa je doneo samo jednog džoka, a ostatak ostavio kod kuće. I tako mi se narivali kao majmuni, tek ti u jednom trenutku kaže drugar da čuje nekog da ide, i sekund posle toga stvorila se tu dva pandura sa sve lampama, dernjaju se... Sreća pa sam sedela onako sastavljena, oni spopali druga, pipaju ga od glave do pete, jedan se rastrčao pa sija sa lampom okolo, a ja se sasrala pošto sam flop bacila iza sebe, sva sreća pa je neki korov tamo i nije ga našao. Mene nisu ni pipnuli, iako sam imala torbu pored sebe i rizle u njoj, mogla sam opušteno tu držati i tri kile trave. Drugara zapisali, mene ništa nisu ni pitali, i još mu rekli "Ubuduće vodi devojku na neko drugo mesto" i odoše :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Master Roshi

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Evo opisat cu u kratko kakva je situacija kod mene pa bilo bi ljepo kad bi cuo par savjeta i moguci ishod ove situacije
2006.god. sam zabiljezen za jedan joint tezine 1.0g. to je proslo novcanom i rjesilo se.Sad se dogodilo sranje ponovo s 1.7 ukupne tezine s pvc vrecicom i mrvilicom praznom jel.i sljedi mi kaznena prijava ide na sud i cekam rejsenje....sto moze iz toga izaci sad?
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.190
358
...uz malo nesrece jos jedna novcana, ovisi koliko imas godina, pa ju probaj mijenjati za pisanje koje nitko ne kontrolira ili dobrotvorni rad koji i ne postoji valjda, nisam htio, nisam znao i ne budem vise, majke mi, malo sucu prestraseno ravno u oci, a malo skruseno u pod ...jer to tak ovisi o njemu, a ne zakonu...sretno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Bizzzo