Semenke kod feminiziranih biljki?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.03.2011
13
1
0
36
Da li mogu feminizirane biljke imati seme?Danas sam skinuo grancicu jednu sa dva head-a i nasao jednu semenku,da li je to moguce?Jel sve biljke oko nje su isto zenske,tj feminizirane.
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
desavalo se vec...pisalo u par postova...mada nisam nasao siguran razlog zasto,pretpostavljam(a i logika mi negde tako nalaze) da se negde,na nekom vrhu provukao par banana(zbog nekog stresa),ti nisi ni primetio-i eto...a mozda i nije stres,mozda je cisto cinjenica da se 'fem' seme dobija od hermija-sto znaci,da moze biti ili 'fem' ili 'hermi'...
.ma,drug,dok je samo jedna...:bananica
 
09.03.2011
13
1
0
36
Hvala loop,ma ja ne nemam profi aparat da slikam,a i da imam ne bih slikao.Jel ne znam sada kolika je bezbednost i sigurnost na forumu u svakom slucaju ovo sam napisao jel znam da sam prosle godine imao feminiziran skunk #1 isto iz sensi seeds u outdooru ni jedno seme nisam nasao u biljkama,ali eto...U svakom slucaju sam zadovoljan,pustio sam ih jos dok :sun2: sija

EDIT:
Zlo i naopako prvi put na forumu da mi odg nesto a da nije opomena :banana: Jeeeeej...Mada znam da sam ja uvek bio kriv :D
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
sa' ce te opomene-vec znam i sta-NE PISI POST ZA POSTOM KORISTI OPCIJU 'EDIT POST' jel' tako zlo? xD


p.s. vidi,ako sunapolju stvarno je moguce da je polen doleteo od negde...pa imas i pcele,bas sam danas video jednu,muva se oko mog sajta )
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.557
228
Djinaa je napisao(la):
Zlo i naopako prvi put na forumu da mi odg nesto a da nije opomena :banana:
E pa trebao je opet, nije da nema razloga jer opet tema bez da se malo logički promislilo, pročitalo i ostalo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.