Sin Trabajo auto,140W cfl, indoor - pc box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Najvjerojatnije pistila,samo izgleda kao da ima glavu na sebi ko mali glavic.. hahaha :gled:. Cudna stvar.. mozda da probas uslikat bolje bas neki makro da bolje vidimo.. ;) :djede:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee
10.05.2015
156
197
43
44
lololol i meni, ali bas mi je cudno da je TOLIKI :oops:
sto bi na nekim forumima rekli "this thread is going places"...

Mislio sam da ce biti zensko, kazu na onom seed sajtu "feminized", kad ono chicks with dicks! :p:rasta:
 
Poslednja izmena od urednika:
10.05.2015
156
197
43
44
27 dana, sesti dan cvetanja. Biljka lepo napreduje s obzirom da sam joj polomio 2 grancice prilikom lst-a. NEVEROVATNO je krhka i krta. Poceo sam da joj dajem plantelu cvet, pola doze za pocetak, a kako vidim, ne smeta joj ni malo. Sledece zalivanje ide voda, pa onda opet plantela i to puna doza. Kako je zeznuto gajiti u pc kucistu ljudi! Znaci moram svaki dan da je vezujem! Ne znam vise da li ja nju low stress treniram ili ja treniram lst! :whato:: Danas sam je zatekao sa jednim cvetom zabodenim u cfl-ku.. Ipak, nikakvih tragova burna. Mislim da cu za sledeci grow da uzmem neku fotoperiodnu pa 7 dana vege i odmah 12/12 i neka plica saksija od ove.. Jos uvek drzim dve plave i dve crvene lampe, nikako da stignem da kupim jos dve crvene, ali to cu sutra da sredim, pa ce biti sve 2700k.

Fotografija-0054.jpg Fotografija-0055.jpg
 
Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Oh znam kako ti je majstore.. i ja sam isto tako muku mucio u pc boxu.. al sam se sjebo furao sam vege cijelu veljacu(28 dana), i sto mi se desilo?? Morao sam pravit veci box jer ga je prerasla!!! :confused: Ali mislim da ova tvoja nece jos dugo ic u strech tako da izdrzi jos malo zatezi ju koliko ide i onda samo debljanje.. sretno stari uz tebe smo.. ;) :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee
10.05.2015
156
197
43
44
Hvala prijatelju, ti me razumes kako je fucked up u pc boxu.. Nego negde sam procitao da je pozeljno imati i plavo svetlo tokom cvetanja jer su budovi onda kompaktniji. Kao, to je cfl a od njega su budovi vise fluffy nego pod hid svetlima. Sad, negde pise tokom celog cvetanja, a negde zadnjih nedelju dana zamenis jednu crvenu sa jednom plavom, pa sam zbunjen sta da radim? Mene jedino brine da se od plavog svetla ne izduzi jos vise. Inace furam rezim 20/4 od pocetka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ma mozea odma furat 3 cfl 2700 i jedno plavog spektra do kraja.. neces imat neke razlike sto se tice izduzivanja.. to je idealan spektar za cvat.. omjer 1:4 u korist 2700.. deri samo bit ce to super.. :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee
19.04.2015
52
71
18
POzz smileeee . Pogledaj moj dnevnik i znam kakvu muku mucis , i ja se nalazim u slicnoj situaciji jos je kod mene kush koji raste preko 3m u outu .
Mada sam prebacio 18. dan na 12/12 tek je procvjetala nakon 3 sedmice od prebacivanj svjetla ... Ja licno radim LST svakodnevno , sisanje , upravljanje bas joj ono paznju posvetim , ako mi preraste radit cu scrog i supercrop pa sta bude , jer nemam opcije vaditi iz boxa ....ne znam da li ce iskusni sloziti sa ovim , ali ne vidim bas neke dodatne opcije ... u svakom slucaju sretno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee
10.05.2015
156
197
43
44
Eh, da stealth nije glavni prioritet, davno bi se biljka baskarila u nekom vecem prostoru a ovako sta je tu je. Jedino mi pc kuciste ostaje kao opcija.
Cyber, gledam tvoj dnevnik i znam da znas kakva je zajebancija sa ogranicenim prostorom.. Some day imacemo i mi svoje tentove/ormare/sobe/farme ;)
 
10.05.2015
156
197
43
44
Dan 9 cvetanja. Cini mi se da se izduzivanje usporava, iz cvetova izbijaju pravi listovi, bez "lepeza", cvetovi se lagano formiraju. Juce zalivena samo vodom, za koji dan ide puna doza plantele. Mislim da cu imati mesta ako se ovako nastavi. Jos mi je saksija na jednoj debeloj knjizi, jer se trudim da biljka bude sto blize svetlima, nekih 2 cm od lampi. Kupio bih i "wuxal top p", video sam u temi o gnojivima da ga je Power preporucio, pa me interesuje da li je jos rano da koristim P bustere, ili da sacekam jos malo? Btw, stavio sam sve crvene lampe, a dodacu jednu plavu zadnjih nedelju dana cvetanja.

0059.jpg 0060.jpg
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
U pravu si,nece se jos dugo izduzivati,pocinje pravo cvjetati!! :skot::. Trebao bi imati dosta prostora do kraja.. Sto se tice P+ stimulatora jos ti je rano za to.. samo pici plantelu jos nekih 2-3 tjedna,onda napravis dobar flush i mozes krenit sa p+... bilo bi dobro kad bi imao od istog proizvodjaca gnojivo za bloom i p+ jer mijesanjem postizes max od hedova.. sretno,deri samo.. pratim peace:bocni::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee
10.05.2015
156
197
43
44
Ubise je ove vrucine, malo se lisce uvija na unutra, a klima ne radi.. U sobi je temp oko 29-30, valjda ce izgurati, kod korena je temp ista kao sobna, znaci ne prelazi 30. Dan 37 od klijanja, 16 dan cvetanja. Savio sam je najstrasnije, bas se bila izduzila i odsekao sam nekoliko listova koji su blokirali svetlo do cvetova.
83.jpg 84.jpg 85.jpg
 
10.05.2015
156
197
43
44
Dobro, nisam bio u berzerk modu, 3-4 lista samo. Vecinu listova i jesam sakrio koliko sam mogao, ali neki su morali da odu. Bas je fino zachupavila :gled:
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Sto se tice dnevnika, nemam ti kaj rec osim da si je drzo u vege fazi predugo, pa vidio si i sam da Trabajo raste 100cm u visinu.

Inace, vidio sam opis straina prije par dana. Strasan je po opisu a tvoj dnevnik potvrduje. Steta sto nije veci box da vidimo pravi potencijal Trabaja. Sta bi tek bilo da je HPS 600 u 20l posudama :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee