Sta vam je najdraze kad ste napuseni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.08.2016
1
0
1
31
Muzika, kola, hrana su definitivno tri kombinacije kod opasno volim kad sam naduvan. I kad se predoziram sa hranom i izvozi me trip sa voznjom i svim pesmama "koje me rade" zakucam najstrasnije u kolima ili ako dodjem do kuce. :)
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
394
1.738
143
79
Sumarak
Evo posto sam sad napusen, da kazem sta volim da radim u ovom stanju.

pokit_5857d68cd9280bc98d079fa912fd6740.jpg

Ovaj mali cvjetic sam ispusio vec, pa ga nema vise. Nema vise vuve nikako kod mene, pa sam malo i tuzan, ali ipak me drzi pozitiva. Otvorila mi je apetit opasno, no meni apetit otvoren i s njom i bez nje, a doduse sladje mi je kad se napusim jest.

Sta klasican Bosnjak voli da radi:

pokit_cf8c9be2a4508a24ae92c9d3d379131d.jpg

Da jede cevape, pa sigurno, ja nisam bas klasican bosanski djed, ja volim i da duvam :spliff:

Naravno ni cevapa nema, pojeli se i oni. Sad mi bas neka milina, kako u glavi tako i u stomaku.

Djedu jedino sto je preostalo da pijucka pivu, nema moje omiljene, ali ima sta ima.

pokit_cc6e5bde3f689df1473a02c463ebb11e.jpg

Sad jedino sto bi jos volio dok popijem ovo pivo, da imam neceg da zasladim, al nemam. Morat cu da se zenim, pa da i meni zena sta slatka napravi @wuvuzela :drull:

Lijep pozdrav moji vutrasi, ode djedo po mahali kolaca trazit haha :wave::vutra:
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
najbolje mi je kad sam u transku jako baš, onda me pičnu ideje o jelu i svemu, a sit, pa zalogajnem i ostavim, pa u škrinju, pa curve fever, pa odem u šumu, samo treba ložit jako...
 
01.09.2016
18
61
13
The best mi je otic u sumu sa cuckom, sjesti negdje i slusati zvukove koji dopiru, foticem poslikati sve sta zapne oku. Isto mogu plivati u moru sat vremena totalno se nabrijem na plivanje da mi se ne da van iz mora. I naravno, sexic neki ko bonboncic. Sto bi se reklo, ak si sam odi u sumu hehe. Godi meditacija, godi biti suvozac, a godi i masaza.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
Sjednem u auto, raspalim muziku, obično stari hard rock.
Recimo, van halen paranoid
Onda jurim preko 45 km na sat do sela u prirodu, ponesem nešto za jesti jer znam da će me puknut glad.
Putem osjećam amortizere koji mi podbijaju bubrege i pazim da mi ne ispadne iz treće.
Gore u prirodi slušam životinje gledam zečeve, divlje svinje....
Pokušavam im ući u dušu, volio bi biti životinja neka bar na sat.
Divlji krmak da sam ili vuk.....učiniiii da budem vuk da mirno prelazim preko mrtvih tijela...(zabranjeno p.)
Ili ptica neka makar sova. :let:
Obožavam životinje uvjek im ostavljam hranu koju ne pojedem., a kruh kupujem uvijek više. Ne lovim ih. mrzim lovce, samo bacaju smeće. Već sam naoštren na njih neće to na dobro. :grrr:
Naložim vatru..na otvorenom, ništa fensi kupovni roštilji, samo vatra, suvarci, zemlja i kakve gradele a na njih šta ima već, neka riba ili nešto jeftino, alkohol ne pijem odbacio sam to skroz nije za mene više.
A kad neidem u prirodu kao sad, ondak nešto mrdam na kompu...zadivim se koliko me zaglupi da nemogu da riješim najobičnije stvari (ne igram igrice isćefiro sam ih) visim na vutra.org ili gledam filmove koje po danu stavim da se skidaju :popcorn::
obično ne mogu da se koncentriram na radnju pa mi pašu samo komedijice ili neki dokumentarac iz ww2
Ev' idem zdiimit jednu da vidim jesam šta slago :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx and Squerlz

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
obicno ne da jedem nego da zderem, mada znam i serije da gledam ali misli vrludaju i onda neki pojam zagolica mozak pa prekid serije i guglanje istog pa sirenje vidika i dok se vratim na epizodu prodje vise od pola satta
Onda jurim preko 45 km na sat
ahahahahaha, i zamisljas da si uradjen kao vinsent vega, i ja sam voleo taj trip :D
 

Prcula

Aktivan Član
05.09.2016
77
454
53
Pa najdraži mi je sex u svakom slučaju :let: , kada sam prvi put bio u prilici da nakon dobre buxne obavim, " zvezdano krštenje" tako smo to onda zvali :D Pomešale su mi se i boje i osećana :bocni:: , u takav kovitlac da za to nema reči da se opiše :D Sve je lepše, muzika, priroda, nekako mi se čini da je marihuana ta koja produbljuje sve ono što te zanima. Bilo to muzika ili neka rukotvorina ne bitno, ti si u svemu staložen i precizan. Više puta sam sa ekipom komentarisao da bi ja gandžu uveo u školstvo. Sećate se odbrane i zaštite? E, pa recimo umesto toga :D Znači oko osmog razreda... 90% društva u kojem se krećem su "dućkavci" kako oni nazivaju za sebe :) i uvek ima neko nešto... Nikada mi neće biti jasno, zašto bi neki idiot imao protiv nas bilo šta, zato što smo mi uživaoci marihuane!? Hapse nas, zatvaraju, tretiraju kao narkomane :( A nema lepše i prirodnije stvari od nje :( Tužan sam zato što nisam rođen u nekoj drugoj zemlji u kojoj ti je dozvoljeno da živiš normalno.. a uvek se nadam da će dati Bog da i kod nas legalizuju i reše to već jednom..
Živi bili i berićetno vam bilo ;) :spliff:
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Meni najdraze zapaliti jos jedan :D viriti u box po sat vremena i gledati napredak drage nam biljke :D pecati, iako strahujem od toga da cu se svaki cas prevaliti sa obale u vodu, jer obicno pecam sa neke visocije obale :D setati kada pada snijeg, nocu :D lezati u kadi napunjenoj vodom i kupkom po sat vremena :D volim cuti dobru pricu pa i pokrenuti raspravu(konsultaciju) oko iste :D volim samo domace torte i kolace, cokolade i ostale slatkise ne konSumiram :D iii volim slusati AZRU!
Sex je dosao na poslednje mjesto, u stvari je na prvom, jer me kanabis radi kao vijagra :D
 
01.09.2016
18
61
13
Da zanimljivo je kako sex ne stavimo na prvo mjesto al istinu da velim radi tih orgazama cijelog tijela sam se i navukla cak i vise nego samo radi protruzije diska i izletili mi neki kraljesci vamo tamo..nebitno sad..
Ja mogu raditi sve, jucer sam prala prozore eto ne bi vjerovali i za majstorima sto su gletali i krecili. (Perem prozore 2x godisnje ) sto bi se reklo - treba cesce pusit i imam blistavije prozore al brate peglanje ni za zivu glavu. Prije baki drva nacjepam nego da popeglam 2 kosulje
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.282
9.302
258
Na dvije lokacije živim. Gore kad sam uz ženu čim zapalim brija mi je sex, meditacija u kadi, poslovni sastanci, sviranje mi dođe zadnje. Kad sam dole, a sad sam dole onda sviram gitaru, snimam si ideje koje kasnije idu u neki demo i to... Idem šetat šumom uz more, povedem psa - to mi je zen. Uglavnom muzika, neka note klize iz zvučnika, posao ako ga ima (u zadnje vrijeme mi je sa poslom nestabilno, ali iskreno ko ga hebe :) ). Neki opušteni razgovor uz finu kaficu sa drugom ili drugaricom koji ne prepričavaju gluposti sa tv-a, portala... i tih ostalih sranja. Ništa mi nije teško radit. Od usisat kuću, prekopat vrt, napravit vizualni identitet, metem sve ahahaaaaa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: budalin