Sta vam je najdraze kad ste napuseni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stastopojo

Aktivan Član
08.02.2015
374
749
93
32
Sad sam se sjetio, kad se dobro ubijem znao sam zazmiriti dok sam okrenut prema svjetlu i onda sve bude narandzasto a ima samo jedna crna tacka sto leti haoticno. E onda se ja borim da uspostavim kontrolu upravljanja nad njom. Nije mi najdraze al mi je dobro :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Ja uspostavim kontrolu ali kad ne gledam u nju. Cim krenem prema njoj odmah bjezi. Znaci fokus ali bez fokusa :D I sad mi je recimo slicno, MH 250 W ni ne moras gledati u nju crna tocka je uvijek tu :D
Moram si nabaviti grow cvike :)
4191D1-Gw-L._SY355_.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni and Stastopojo

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
majka mi pricala da sam ko mali zna zurit u zarulje po kuci,i dan danas se volim poigrat sa svjetlom hehe a ima na si ode;)
i kuhat volim kad sam udimljen,da ne trcimo od teme puno.:)
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Meni je sad sezona mog najdražeg hobby a uz bike kad sam napušen a to su more, ronjenje na dah do 15 met. sa podvodnom puškom, dobro nema stona prije ronjenja ozbiljnog, ustvari bilo kakvog, uvijek imam jox ali kad idem u big blue ne treba mi...kad je 2ekreativno ronjenje i plivanje i skakanje sa rive i gliser x 2x175 konnja Johnson vanbrodski motori i talijanski gliser 8,99 m. (nemam ja ali znam spizditi 200€ za kolko ga meni renta na jedan dan a ta zvijer (imam našu dozvolu za voditelja brodice neograničeno kaj se tiče snage-na jJrunu položio) al moji su sa Kvarnera porijeklom pa i ja, e ti piderki od 9 metara poneseš 10-15 smotanih pljuga Euphorie ili white widowa, ženu, 5 kutija cigareta, karticu i pičimo iz Raba smo bili ove godine, brodica ispred hoteela čovjek renta 5 jebenih glisera i imaš muziku stereo bolje neg u autu, 100 litara slatke vode ,300 tehničke slatke za tušrat se imaš crijevo za slatku vodu ,m velik frižider kabinu za spavanje, GPS, radiooo vezu, fish finder id 2x175 američkih konja i izlaziš iz luke ogrnačienje 3 knt/hr= 3čvora na sat...u luci i bolji ti to poštovat, izađeš daš malo gasa, pa fuuuuuul----staneš nakon 3 minute i sam si na pučini več, a moraš statda bi ga popljugao da ne izgori u pol minute u gliseru, popušiš monstruma od Master Kusha ili White Widdowa i daš gas prema...samo jebga 200€ ali vrijedi svakog faken centa:rasta:
 
02.01.2012
55
126
33
Daksheswara Mahadev
Imam kupatilo u susednoj kući koje je skroz u fazonu 60te, 70te. Volim da napunim kadu, pustim neku dobru muziku tipa dorse, bitlse, jefferson airplane, zapalim i utopim se.
Onda zamišljam kako se napolju sve jako brzo menja i vraća u prošlost..Zamišljam kako će kad ustanem iz kade biti 60 i neka, ljudi obučeni u tom fazonu, devojke lepe sa onim frizuricama, automobili današnji oldtimer-i. Svi gruvamo pravi native R `n`R. :smoke:
Sve to uz onu muziku u pozadini. :puuuh::
Peace-the-60s-13880846-480-606.jpg
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Meni je sad sezona mog najdražeg hobby a uz bike kad sam napušen a to su more, ronjenje na dah do 15 met. sa podvodnom puškom, dobro nema stona prije ronjenja ozbiljnog, ustvari bilo kakvog, uvijek imam jox ali kad idem u big blue ne treba mi...kad je 2ekreativno ronjenje i plivanj:rasta:

za one koje imalo vole mislim da nema bolje spektakularnije stvari od ronjenjja..boce/dan nebitno, jel tu ulazis u neku drugu dimenziju ,drugi svijet prekrasno nesto ... Jos ako se bavis podvonim ribolovom..brr..svaka cast... Sorry na oftopicu al kao kontinentalcu more i ronjenje mi je jedna veeelika ljubav...NA dah afkors..