Sta vas je danas iznerviralo?

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

shaolin monk

Aktivan Član
15.12.2016
439
2.870
143
Unutarnje rasprave o mogućim novim uporabama lijekova uobičajene su u farmaceutskim tvrtkama. U ovom slučaju, Pfizerove rasprave pokazuju kako odluke koje donose rukovoditelji industrije - koje su u konačnici odgovorni dioničarima - mogu imati utjecaja i izvan korporativnih ureda. Budući da su se njihove rasprave oko lijeka Enbrel završile početkom prošle godine, Pfizer je u siječnju 2018. najavio da će zatvoriti neurološke odjele i nakon toga otpustili su 300 zaposlenika. No postoji i još jedan razlog zašto Pfizer ne želi daljnja ulaganja u lijek Enbrel. Naime, ovom lijeku bližio se kraj licencije, patent je bio pri kraju i očekivali su smanjeni profit jer su se uskoro trebali pojaviti generički lijekovi, pa samim time i veća konkurencija, što bi smanjilo Pfizerove prihode.

Pročitajte više na:
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.
-
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

• Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and Badi
16.05.2018
10
24
3
30
udomih psa koji se boji uci u auto... 3 dana smo radili molili cimali terali i na kraju sta drugo....uterao auto u dvoriste sjeo smoto zapalio i srcem kavicu . kad eto vuk ulazi... nego nastavak price... napokon ga mogu odvesti da se istrci a da nije u selu da jede malu djecu,, i tako pravac srce Kopačkog rita na kanale..trci on trcim ja sve se laje sve se dere slina leti ne znas koji sretniji.... reko ajmo sada i vodu odmah odraditi...bacim igracku na metar od obale lik stane pored i vesla sapama dok igracka nije doplutala ali vidim da se smrad ne boji ali mu nije milo....na to picnem igracku punih strasnih 3 metra od obale...sta mislite tko je isao po nju???? odbijam i odgovoriti :) ;) ali srz price je to da smo ostali tamo jos sat vremena ne bi li se ja osusio prije sjedanaja u auto, komarci su valda imali obljetnicu mateure ili nesto ali prosjek je tri uboda po jednom mom udahu MASAKRRRRR... i napokon krenemo nazad vec mrak lagano pao sto na oci sto normalno i u to se smrad zaleti i skoci u kanal i prepliva ladno na drugu stranu i izadje van otrse se i pocme trcati za svinjama... eto ga za 2 minute nazad skoci prepliva vrati se do mene i pocme se maziti... nije me nanerviralo bas sam uzivao :D

Planer80

Aktivan Član
25.01.2018
112
967
93
Vest na jednom portalu:
OTKRIVENA DVA DILERA U PANČEVU: Policija u kolima jednog pronašla amfetamin, drugi u dvorištu kuće gajio marihuanu

Dalje tekst govori o dva totalno nepovezana slučaja, jedan imao 13 biljaka (beba) u dvorištu, a drugom interventna pretresla auto ispred kluba i našla tablete...
I to se poistovećuje :grrr:

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
3.780
8.639
298
mene takve stvari u principu ne nerviraju, pogotovo hemija, s druge strane kad procitam da neko ima toliko biljaka i bude uhvacen ne zalim ga, cemu bre toliko osim planiranja neke buduce prodaje. nisu bas bebice, kazu da su bile oko metar visine.
ja se "samo" isparanoisem kao neki manijak, kao zimus kad sam bio naduvan i video da su u nekom pretresu nasli semenke, pa sam i ja svojih 30ak (skupljenih iz hedova) bacio sa terase :D
sad imam novu paranoju, sta da radim sa ovim mojim curicama, dve za sada, valjda ce biti jos dve, al slaba vajda : ( e tu se ja nerviram, cekam i cekam da niknu, pa idiot nestrpljivi mora da ceprka po saksiji i osteti seme/klicu.

to nije za nerviranje, nego za posmatranje u nekoj od groverskih klinika!!!

Poslednja izmena:

Planer80

Aktivan Član
25.01.2018
112
967
93
Ovaj sa 13 biljaka, ima 20 godina i sadio u drvorištu porodične kuće... verujem seme sa ulice... Više mislim da je prosto glup nego da je mislio da će da zaradi lovu. A opet, nije me iznerviralo što je pao, nego što mediji prave znak jednakosti.

• Sviđa mi se
Reactions: Badi and grouchy

rKj420

2repツ❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.092
4.398
188
Morocco
a padaju oni svake godine, naprave i akcije tamo krajem 9tog pa skinu i onako mokru prikazu kao udarnu vest tipa 600kila na zasadu...a granje,lisce, koren sa sve zemljom i 70% voda to nema veze...ne citam medije uopste to moze samo da te iznervira :D ionako su kupljeni skoro svi...neka politicka vest i eto ti armije botova sve hvalospeve. vutra je zato oaza mira ::listomahanje:::vutra: