Sta vas je danas iznerviralo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Rancero ako ti mlatis svoje dite sa posebnim potrebama po licu .. svaki dan i u javnosti .. onda i tebe triba prijaviti .. toj dumbass kuja nebi pasa dala da cuva .. a kamoli dite .. ja ti kazem da si to vidia skocia bi priko stola za vrat joj .. ko da vidi i zna što se desava a ne poduzima ništa i pravi se blesav .. jednako je kriv ..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jednomsemora

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Ne znam zašto me prozivaš i molim te ko si ti da tako pričaš i govoriš.Ti mene ne poznaš ni moje dijete isto ko što ne poznaš ni tu majku ni to dijete pa me se prođi.Imaš li ti djece uopće?
Kad si toliko pravična i daješ sebi za pravo bit sudac i porotnik drugi put kad se nađeš u takvoj situacuji ponudi ženi pomoć a ti bi je povukula pepeljarom,što to o tebi govori ili pođi do dječje bolnice pa volontiraj da malo osjetiš na svojoj koži takvu djecu.Ili se ponudi nekoj obitelji ili istoj toj ženi da ćeš joj pričuvat djete pa da i ona može poć na tu popišanu kafu na kojoj si i ti bila sa svojim prijama.
Nemaš ti pojma
Prođi me se
 
Poslednja izmena:

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Iman dite i ponudila san zeni pomoc.. ona je rekla da njoj netriba pomoc.. btw.. ta zena se pocela na mene derati prva .. sta me gledate i to.. ne citas nista sta pisem..prozivat cu te ako mi se proziva..
Da odem volontirati pa da im dijelim samare? To zelis reci?
 
Poslednja izmena:

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Svakim postom nove detalje otkrivaš,sad si joj i pružila pomoć a jel to bilo prije ili iza što je navodno ošamarila dijete i ona se počela prva derat na tebe.Viš to nisam dosad pročito ali ok.
Ne želim se više raspravljat s tobom.
Pozz
 
Poslednja izmena:

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Meni je drago sta vi tako mislite.. medutim nije svjesna nimalo, ja vam garantiram.. tesko je povjerovati da bi netko radia tako nesto ali ima svega.. kao sta ima pedofilije.. zanemarivanja i svega..to sve postoji!! Tili mi virovati ili ne.. ja sam mislila da nikad necu dozivit ovako nesto.. al eto jesam..

A da vi niste muz te bolesnice? Sve je moguce.. svijet je mal..
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
To što su ljudi zbog dnevne politike spremni na sve. Što o prvom detetu rođenom u javnoj gay vezi i to na tom nivou a na ovom zatucanom balkanu, pričaju sprdnje. A onda očekujemo da neko razume nas? Osuđujete Kolindu, ali to je ono što oni treba da rade. Svaka joj čast, to i drugi treba da prate. Naravno da je to uradila iz interesa, ali neka vide da im to donosi dobit, opstanak i neka to postane praksa a ne predmet osude.
Političari su posebna vrsta, bez obraza, korena i lista. Oni se kače na koren i list. Oni su buđ/paraziti. Nemamo mi tu šta da tražimo, samo da iskoritimo šta možemo. Bilo, jeste i biće.

Prvo me nervira smaranje sa tim LGBT , jel moramo svi da postanemo ****** i lezbejke ? Šta su navrli s tim toliko ???? Boli me uvo za njih, njihov pokret i prava, imam i ja pravo da budem pošteđena tih agresivnih spinovanja oko toga . Ovo što rade je tek početak i uvod u nešto zbog čega ćemo se češati tamo gde nas za sa ne svrbi ... Biće nasilnog oduzimanja dece siromašnim porodicama i (pro) davanje pederima na usvajanje ... biće još više krađe dece iz porodilišta ,,, i biće sve naopako ... najmanje je zlo videti neki homoseksualni par na javnom mestu da se cmače ili se drže za ruke ..

Interesantno je da u svim filmovima koje sam ( bez upoozorenja da se o tome radi ) gledala .. - je da su ljudi "otkrili" da su homoseksualci - tek pod jakim dejstvom alkkohola !!! Znači prvo se napiješ ko stoka i onda odvališ sve svoje kočnice i na odgovarajući impuls " utvrdiš" da si gej ... to j u 98 posto .. ostali dva posto su greška prirode iliti oni prirodni ...

A ne krivim ja Kolindu što je oslobodila Huanita . Na prvom mestu u postojećim uslovima , čovek je trebalo da bude OSLOBOĐEN . Mene iritira TA KOLIČINA MOĆI KOJU ONA IMA ... Političari bukvalno gospodare našim životima i imovinom , Ta količina moći, vlasti nad drugim ljudskim bićem je NEPRIRODNA .
Iako to počiva na zakonu ... zakon je od početka protivan faktičkom stanju stvari ... a vi svi ovde to dobro znate .. biljka je sve samo ne opasna po zdravlje i život - kako piše u zakonu koji je brani .... sve je perverzno .... i svet stvarno ide ne unazad nego u propast ...
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.426
1.098
grr
staticka struja.
kad me pukla danas, skocio sam :D a taman me nije pecnulo dva tri dana.
inace zadnjih nesto vise od mesec dana, pucalo me bar dva puta dnevno?
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Mene u zadnjih petnaestak dana osine svaki put kad izadjem iz kola i dodirnem vrata, zna i po nozi, preko farmerki, ako dodirnem prag.
Izlazak iz auta mi predstavlja zadovoljstvo slicno odlasku na elektricnu stolicu.
 
12.08.2016
13
41
13
Pa elektriciteta je sve više oko nas nije ni čudo, roboti smo postali, kao da smo povezani električnom energijom i neko upravlja nama.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
nerviram sam sebe sa vlastitom površnošću prema ostalim ljudima i nervira me šta to uviđam ali ništa ne poduzimam da bi na sebi poradija...jbg ipak uviđam, ali ne poduzimam -.-

Pa elektriciteta je sve više oko nas nije ni čudo, roboti smo postali, kao da smo povezani električnom energijom i neko upravlja nama.
a najgore od svega je trenutak kad povjerujes u to ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy