Super Skunk FEM and Special Kush #1 @ MH/HPS 400w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Poslusacu druga sa ovim savjetima.

Danas sam odradio dobar flush, flushao sam dok nije prestala izlaziti zuta voda... sad kad se zemlja osusi, zaliti sa djubrivom za cvjetanje, a dodat cu H202 3% kupio sam tek sad tako da cu kad budem zalijevao dodati i njega malo nek korijen "dihne"

Nebi radio super crop jer me strah da nesto ne zayebem... a samim tim cu da produzim zavrsni dio a stvarno mi je hitro da skinem jer nemam vise vutre... uradio par puta od lokalaca ono nebi vjerovali ljudi moji sta se sad u mom gradu vari... ODRON!!!!

pluća bole, suha, ruzna, ne puca, puna sjemena...jednom riječju... FUJ!

Tako da sam odlucio da ne varim dok ne skinem ovo svoje, a po ovome nece ni za mjesec dana najmanje... nisam vario vec nekih 10 dana... i desava mi se da navece sanjam jako ruzne stvari tipa rat i druge nocne more koje uopce nemam kad varim vutru, pogotovo kvalitet (bio sam cijeli rat kao mlad unutar desavanja granatiranja, pogidbi i svasta nesto pa mi vutra dodje kao neka vrsta relaksacije).

Nije da se sad nesto zalim, mlad sam da bi imao PTSP ali opet vjerovatno neke posljedice postoje...

Hvala svima na jako pozitivnim komentarima, stvarno mi znaci to :)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Cvjetanje je nauka :D

Mislim da je 18ti dan cvjetanja... nakon flusha i dodavanja H2O2 3%, biljke kao preporod! zategnuti listovi kao praćkom ;)

Hvala na savjetima



Box

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kenny Dalglish

orbit

Aktivan Član
17.05.2007
394
42
28
36
Biljke su zakon, svaka cast !

Kada narastem, i ja bi volio da moje biljke budu ovakve :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Da li ti je problem da slikas jedan list solo da provjerim nesto?
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Od koje sorte da slikam? super skunk ili special kush?

Koji razlog ako mogu znati?

To cu moc tek sutra ako se sjetim, jer cure spavaju preko dana, lampa se pali u 0:00 pa rade do podne...

EDIT za naduvanu vjevericu lol:

Stavio sam 4-5 ml na 5l vode :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Svejedno, slikaj neku od njih. Ovako izdaleka mi se cini da zeljezo ne odgovara...ali kazem samo mi se cini pa kad budes mogao :)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Mislis da su blijede? to je dojam od HPS-a ... i meni tako preko slike izgledaju blijedo ja ih izvadim iz boxa a one tamne ono pravo tamno-zeleni list ;)

naravno svaka od njih ima po koji list odozdo koji je skoro pa istrosen i poceo je mjenjat boju u svijetliju pa prema zutoj boji, ali te listove ja nakon nekog vremena otkidam da ne smetaju.

DANKE not smoke ;)
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
samo topping, otkinuo top cola i dobio ovo čudo :)

samo sto ne znam vidite li to iz slika, ali 3 su super skunk, 1 special kush... ovaj kush narastao dosta vise od skankića ali on ima najkrace vrijeme cvjetanja tako da cu imat sta zavariti uskoro.

mislim da je ovome pridonijelo to sto sam kroz vegetaciju uspio spustiti lampu na par cm od biljki pa su one donje grane dobivale strasno mnogo svjestlosti
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
kad si topirao koliko dana su bile stare, i jel ti vent na CT radi stalno moje su 7 dana pa neznam kad je minimalac za toping da ta vrhove kloniram i bacim napolje
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Smoke, topiras kad vidis da je biljka spremna nema nekog vremenskog ogranicenja. Ja ih topiram kad puste cetvrtu nodu.

edit:

na ovo sam mislio kad sam spomenio zeljezo...naravno ovo je najgore verzija ali mi se ucinilo da imas takve rubove...ali kazem nemoj da ti ja radim paniku cisto radi predostroznosti sam pitao jbg

1134Zinc2.jpg
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Bas si me uspanicio sad :D

veceras kad se upali ima da detaljno pregledam i da uslikam pa cu ti postat ;)

hvala u svakom slucaju !!!
 

Rijamu Duva

Aktivan Član
27.07.2005
208
36
0
45
Evo prije 10 min sam izvadio jednu iz boxa...kako ja vidim nema problem sa zeljezom ;)

Je malo svjetlije oko samog heda, ali tako mi je svaki put do sada bilo pa evo i sad.

I AM IRONMAN :D

 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Da, sve 5 ! Sry na panici ucinilo mi se sta da ti kazem :) Hebeno izgleda ta ljepotica :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.