Thai super skunk Grow box 250 HPS 48x80x170 cm

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
perobukvic je napisao(la):
@Laspadinas stvarno ti je fina dama al nemoj preko noči 15c-malo je to na granici-prehladno je a i u cvjetanju možeš smanjiti vlagu, sad u akciju onaj CANNA BIOFLORES :dada vidječeš kako če lijepo bubriti vrhovi,samo je pazi i mazi ,piči12/12 i nemaš brige-nagradit če te ziher!!!

E hvala ma znas kako pazim je i mazim,ali zivim sa jos 2 cimera,ovaj jedan nezanima ga puno to pa meni prepusti negu biljke,ali drugi oce sve na svoju ruku pa je i zalio cajem od banane,ali bilo pa proslo,moj savet growerima je da nikada ,ali nikada nerade grow sa vise od jednog coveka!!!!

Sad posle flusha dali gnojiti malo biljku ? posto je cinimie se sad zemlja izgubila svojstva koja je imala,mozda i gresim,dajte neki savet!!!
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Laspadinas je napisao(la):
,moj savet growerima je da nikada ,ali nikada nerade grow sa vise od jednog coveka!!!!
:dadai taj jedan(pored tebe) je previse !
grow je najbolji/najsigurniji kad je 'solo projekat'
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Evo posle onog flusha od pre 4-5 dana biljka je cinimi se bolje :D danas je dobila malo nekog guanokalonga (NPK 2-16-2)
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Ej biljka mi je u 3. nedelji cvetanja,primetio sam da neke dlacice pocinju da crne,kao da su oprljene,kao da ih je neko upaljacem palio,od cega moze to da bude?
 

PinkFrojd

Aktivan Član
16.01.2013
143
48
28
48
Nema fotke ali verujem da biljka pocinje da zri, normalno je da pistile polako postaju tamnije/smedje... najnormalniji proces.
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Update
50.dan -24.dan cvetranja

biljka lepo ide stala je sa rastom i sada sadda cveta ko luda :D
krenula je da se zabija bukvalno vrhom u lampu pa sam je savio malo,nece joj nista biti valjda :D


evo i jedan hedic ,ovo mi je favorit,prednjaci ispred drugih cvetova :D



a evo i malo slikica celog boxa,ej eno u cosku se vidi i blueberry okacen o neku improvizovanu policu :D\\


 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
jest da je dominant sativa u igri al mislim da ti je lisce nesto svetlije nego sto bi trebalo da bude, mozda je do fotke al cisto da spomenem, mozda ti fali N
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
ne znam da li ce to da radi posao, isprao si dobro zemlju i onda roknuo skoro cist p, biljka i u cvetanju treba n i k, imas li nesto za cvetanje tipa 6-8-8 il 6-7-8... malao je nahrani ako je vec zemlja istrosena pa dodatno isprana
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
Laspadinas je napisao(la):
Sad posle flusha dali gnojiti malo biljku ? posto je cinimie se sad zemlja izgubila svojstva koja je imala,mozda i gresim,dajte neki savet!!!

imam 6-8-8 ,ja pitao gore posle flusa sta da stavim ali niko mi nista nije odg.
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
pa citao ja :D svi kazu sto manje dusnika u cvetanju,ja nasao ovo od 2-16-2 reko idealno :D
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
Laspadinas je napisao(la):
pa citao ja :D svi kazu sto manje dusnika u cvetanju,ja nasao ovo od 2-16-2 reko idealno :D

sve 5,ali P+(kako se ta djubriva uopsteno zovu) NE IDU pre,recimo,5 nedelje cvetanja-jerbo biljka JOS raste i treba joj N
dakle,fosfor plus ide tek od 5 nedelje(otprilike),kako bi sprecio dalji rast u visinu,i naterao biljku da preusmeri energiju u hedove,i,naravno,da pocne samu sebe da 'jede'..

mislim da si prerano krenuo sa P+
nadji sad neko djubrivo sa 'N' pa iskombinuj nesto...
 

Peroooooo

rješenje je praštanje
Poznanik Foruma
02.12.2011
853
3.678
163
http://www.4hydroponics.com/photos/bioFlores.gif
imaš onaj BIO FLORES to ti je dobro organsko gnojivo ,stavi to ali pazi MAAALO (da ne spališ) ne znam koliko si stavio ovog guanokalong guana pa pomalo a imaš i onog glistenjaka -možeš staviti na vrh kolko stane i samo strpljivo i nježno-bit če super!!! Jel stavljaš onaj veliki ventilator na najjače?
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
perobukvic je napisao(la):
imaš i onog glistenjaka -možeš staviti na vrh kolko stane i samo strpljivo i nježno-bit če super!!!
Jel stavljaš onaj veliki ventilator na najjače?

e pa na vrh cega? mislis na ovaj humus?

ventilator je na 2,i temperatura je oko 27-28 stepeni
 

Laspadinas

Aktivan Član
28.11.2012
130
36
28
55.dan/29. dan cvetanja
Biljka napreduje pocelo je da smrdi katastrofalno :D nepomazu ni osvezivaci vazduha,date neku ideju da zataskam malo taj smrad,evo malo slika!










A evo i Blueberry je poceo nepo da napraduje sad je na nekom 7-8 danu,ostavicu ga jos 10ak dana da vegetira pa razmisljam da ga topiram da probam ovu biljkicu da drugacije da uzgajam od ove
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.