UEFA euro France 2016

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
79a05dc1bf12e7e75a2c45d2a869735e.jpg

idemo momci,odmorite se na poluvremenu a mi ćemo da zarolamo i zapalimo ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Nabijem ja na onu stvar te što bojkotiraju i s njima skupa ovu skupinu od 200 torcidaša koji su pokušali prekinuti utakmicu. To su ništa drugo nego papčine najveće ***** ******, dabogda ih rusi uhvvatili pa im noge polomili svima **** ** *****onima što bojkotiraju isto takvo, smradovi. Izgon iz države, nek si grade jugoslaviju **** ** ****.
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.894
188
Ma bijednici, traže pažnju... majčinu sisu. Ko mala dica kada manipuliraju da bi dobili pažnju. Dica zarobljena u egu "velikog razbijača" koji pokušava biti bitan...da se zbog njega prikine važna utakmica...c,c,c... Tužna priča su oni,ali još tužnije je to šta zakon zabranjuje da im se macom glavu zdrobi i baci prascima... dok dočekaš zakon, vlak pravde je već davno otišao sa perona :razvaljen::.

Šteta, ovo je moglo biti easy win. Ali šta je tu je, bitno da se dobro igra. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ovo vise nema veze sa nogometom ni sa "huliganima u odijelima". Ljudi su dosli sa djecom tamo i onda moraju gledat eksplozije po terenu i padajuce vatrogasce koji izbjegavaju granate. Cijeli svijet je to gledao i osramotili su Hrvatsku kolko god da je vec na losem glasu.
Ja razumijem razlog, ali totalno na krivom mjestu. Nek se idu u šumu mlatit i glodat bukve..... razumio bi razlog i mjesto....ovako ne postoji opravdanje.

Eto ti ga sad, kad trčiš pred rudu
Paranoja, ne trci sad to pred rudo. To nisu navijaci, niti to rade iz ljubavi prema drzavi i nogometu. Nadam se da je ostatak normalnih navijaca dobro namlatio te picine iscjedke od "ljudi".

Pokusavaju ispravit nepravdu na nacin da naprave 20x vise zla nego sto bi postigli da im se zelje ispune.

edit: nisam navijac nikada bio.....ovo komentiram jer smo malo u offtopicu posto ne pricamo o nogometu...na zalost.

edit2: :D :D :D

Izvadak iz Kaznenog zakona („Narodne novine“ broj 125/2011)

Terorizam
Članak 97.

(1) Tko s ciljem ozbiljnog zastrašivanja pučanstva, ili prisiljavanja države ili međunarodne organizacije da što učini ili ne učini, ili ozbiljnog narušavanja ili uništavanja temeljnih ustavnih, političkih, gospodarskih ili društvenih struktura države ili međunarodne organizacije, počini jedno od sljedećih djela koje može ozbiljno naštetiti državi ili međunarodnoj organizaciji,
7. ispuštanje opasnih tvari ili prouzročenje požara, eksplozija ili poplava, čime se ugrožava život ljudi,
kaznit će se kaznom zatvora od tri do petnaest godina.
(2) Tko prijeti počinjenjem kaznenog djela iz stavka 1. ovoga članka,
kaznit će se kaznom zatvora od šest mjeseci do pet godina.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.