Violator Kush-Wembley-Indoor 400w HPS by Blade

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Steta da sad upropastis,super izgleda al smiri se malo_Ovo seckanje savijanje vlaga ista posuda to sve ok al toliko gnojiva u vega i sad u cvetanju nema potrebe,znam da ovo ne radis da bi imao vutre posto sam pratio jesenas dnevnik al bude to i drugacije,sve radis idealno a ono nece pa nece stalno neka komplikacija po meni treba iskoristiti dok te ide u bilo kojoj sferi zivota a tebe trenutno poliva da paradajz posejes rasla bi vutra.Stvarno ne znam kako drugacije ovo objasniti i voleo bih da cujem sta ostali koji se trude da obezbede idealne uslove misle o ovom fenomenu,posebno sto si GROW SUPPORT i bas sam mislio da te pratim jer smo krenuli u isto vreme al brate nesmem.

Pozzz ovo je neverovatno
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
ovo šta on radi kao da se kosi sa zakonima prirode al dobro veliš azra da ima više sreće nek nesmem reč šta tako da sve u svemu treba tu sreću iskoristit jer kad se okrene onda jao si ga njemu, hahahaa.......... REP +
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
ma mogu one podnijet puno toga nisu bez razloga zenskog roda...mislim da ogromnu ulogu u uspjehu growa ima sam karakter osobe ako je opusten bez panike i pokaze joj ko je gazda uspjeh je zagarantiran a dok kod ostalih koji ganjaju savrsene uvjete uvijek neki problem jer je razmaze ko malo dijete i onda kukaju sto stalno zahtijeva paznju.. meni je to jedino realno objasnjenje
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Možda imam više srece nego pameti reci slobodno lol :)...al eto nemam vam šta lagati....stvarno ih hebem u mozak...ni jedan jedini list mi nije požutio,kamoli šta drugo....do sad su popile pola litre onog Valentin gnjojiva. i oko 30-ak lit vode..sad sam poceo sa Plantelom...ova folija koju vidite je kuhinjska i tako...da stvar bude gora,banja u kojoj su biljke NIJE probušena na dnu pa višak vode ne otjece nigdje...ne vjerujem da cu sad shebati stvar al ako shebem znat cete :read: pa cemo znat šta netreba radit.....

Ve dugo znam i to napominjem u svakom svom dnevniku....što manje kompliciranja to bolje.....zamisliš da su to samo biljke ko i svake druge (što i jesu) i stvar ide....razumijem frustraciju ekipe koja se stvarno trudi i ne uspjeva....ali to nisu satelitski navođeni projektili nego samo biljke...kad se to prihvati sve ide odlicno....

Mario je također u pravu (što možete vidjeti u njegovim dnevnicima)
 

Sagapo

Aktivan Član
02.01.2013
76
217
0
43
Na zelenom brdu.... ;))
potpuno se slažem iako nemam jos toliko iskustva da bi mogao tvrditi tako nesto sa 100% sigurnosti! ali evo i ja svoje gnjavim svaki dan, cupkam, trgam, savijam....maltretiram ih i one su presretne :)) vole one da ih pipkamo ko i sve curke :)) sretno Jack!! pratim te od pocetka!! zz!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: crunkisi and Blade

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Biljke su izvanredno reagirale na sodu bikarbonu...ostao sam u cudu....preporuka svima...stavio sam 2 cajne žlice na 3 lit vode
 
  • Sviđa mi se
Reactions: damsa

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Nije funkcija CO2...uz ovo šta kaže WeeDić...

Razne hranjive tvari se otapaju kad se u vodu zamuti soda bikarbona ugljik, kisik, vodik, fosfor, kalij, sumpor i natrija, koji su svi potrebni za zdrav rast biljaka.
Također pomaže u apsorbiranju neželjenih supstanci poput šećera koji se magu nakupit kroz vrijeme korištenja industriskih gnjojiva i tako masa stvari...googlaj...uglavnom jucer bezveze stojim u redu na blagajni ducana..zujim okolo i spazim sodu bikarbonu....ostalo mi u glavi da sam negdje citao da je dobro sa sodom zaliti biljke pa sam uzeo...napamet tutnuo dvije žlicice i cekao sta ce se desit :)...ovo ne vrijedi za mineralnu vodu....kaže ekipa na jednom stranom forumu...uglavnom ovo je prvi put da sam ju koristio...nisam ima neka ocekivanja...ali biljke na ocigled pokazuju zahvalnost...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

usrname

Banned
Banovan
14.04.2012
501
676
0
12
Bilo bi super kad bi tu zahvalnost biljaka potkrijepio nekim fotografijama prije/poslije, po mogućnosti na normalnom svjetlu. :)

Inače super žbun. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blade
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.