White Widow piramidalno seme 400w indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
ima tu svega i svacega, znam da je problem svima u pocetku jer je to previse informacija u kratkom roku gdje su neke krive a neke prave pa svaki pocetnik se pogubi u tome, poslje kad steknu iskustvo zaborave na to, zato ti je moj savjet najbolje da se obratis sa pitanjem nekom od clanova foruma za koje vidis da su spremni pomoc i rjesices sve nedoumice u vezi growa a neces ga spamat bezveze......pozdrav i sretno samo polako i sve ce to sjest na svoje mjesto kroz par mjeseci....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kosmodisk

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
grga77 je napisao(la):
ima tu svega i svacega, znam da je problem svima u pocetku jer je to previse informacija u kratkom roku gdje su neke krive a neke prave pa svaki pocetnik se pogubi u tome, poslje kad steknu iskustvo zaborave na to, zato ti je moj savjet najbolje da se obratis sa pitanjem nekom od clanova foruma za koje vidis da su spremni pomoc i rjesices sve nedoumice u vezi growa a neces ga spamat bezveze......pozdrav i sretno samo polako i sve ce to sjest na svoje mjesto kroz par mjeseci....

grga druze, vidim da razumes o cemu govorim! :)
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
krenuo sam polako, zamorce sam dao na usvajanje! :( zemlju sam uzeo terra magma i kupio tri saksije od po nekih 10 l sad na dnu saksije sam izbusio te vec predvidjene 4 rupe ( poljubim vas u dupe :p) . po dnu posuo sitno kamenje ,sipao sam zemlju i dodavao stiropor... odlucio sam se za dve saksije( umesto 3) zbog mesta u box i lakseg pristupa i uslova rada... klijalo natopljeno destilovanom vodom 2 dana, posle togfa prebaceno u saksije i pod 18/6 rezimom. nakon dva dana krenulo, evo i par slika... udaljenost od lampe je negde oko 40 cm, da l treba da podignem ili je to ok? ako treba nije frka, ubacim samo red cigli :) temperaturu i vlagu imate na fotkama...
evo je ide polako :)
 

Cikari

Aktivan Član
18.03.2013
150
109
43
12
Lampu na 30 cm do 20 , meni tako rečeno danas i stavio sam na 30 ;)
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
e ljudi moji pun dzak pi.aka a ja se uhvatim za k.rac! :) dizem ti ja danas saksije malo vise i po jedno 6 put opalim glavom u ovo staklo od ct i veceras iamm sta da vidim... sijalica ugasena... ja iskljucim sacekam... kresnem ona radi i cim se malo ugreje(30 sek) ugasi se. sva sreca sacuvao sam racun, pa sutra idem da reklamiram sijalicu i da izjavim kako je sama do sebe riknula. :) biljke sam izvadio iz boxa zbog vlage, cenim da im nece nista faliti do sutra ... inace sijalica je brilum od 4000k (jbg cena joj je 15e) je l ce to biti dovoljno da izguram vegetativni period? ajd.. pisite malo, besplatno je :p pozdrav svima :wave: realno nisam toliki maler, zamisli da se desilo u subotu popodne, pa onda tek u ponedeljak otvaraju xxaxaxaxaxa
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
51
ma ako promjenis lampu u roku 1 dan nece nista biti.. nesmije :)
ali nevjerujem da moze vege s tom koju si naveo, jer nisam ni cuo za nju tako da misim da bi imo problema xD
nego stvarno si specijalac xD hahahah sa glavom sje*o lampu :rofl: :nana:
bit ce sve uredu, mozes ih drzat i na prozoru i pod tom lampom sta imas dok ne dodje lampa :)
sretno!

peace out !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kosmodisk

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
DJFlyHigh je napisao(la):
ma ako promjenis lampu u roku 1 dan nece nista biti.. nesmije :)
ali nevjerujem da moze vege s tom koju si naveo, jer nisam ni cuo za nju tako da misim da bi imo problema xD
nego stvarno si specijalac xD hahahah sa glavom sje*o lampu :rofl: :nana:
bit ce sve uredu, mozes ih drzat i na prozoru i pod tom lampom sta imas dok ne dodje lampa :)
sretno!

peace out !

pa prihvatise oni reklamaciju, dobio sam uz doplatu osram 400w powerstar daylight tako da se nadam da ce biti jos bolje. ova prethodna je sinoc iz drugog puta upalila i radila bez problema 18 sati :) ali jbg slaba je bila a i cenim da se uzjebala nesto posto sam nasao da mora da radi pod nekim blagim uglom. tako da nastavljamo dalje. zivi bili drugari!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DJFlyHigh

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
sreto s novom lampom i ne lupaj vise glavom jer si izgleda bosanac.............hahaaha!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kosmodisk

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
ma izguracu ja ovo pa kud puklo da puklo! a sijalica obecava dosta, mnogo je bolja po specifikacijama od prethodne
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42



ova ovde je dan kasnije izbila i malo joj je list cudan mozda sam preterao sa zalivanjem





evo slike od veceras pa pogledajte i vi malo bolje

evo je

i ubacen jedan mali vent od 12 v
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
e sad bi bilo dobro da imas neki manji komplet od 150w za ovu fazu da ne trosis puno struje dok su male
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
grga77 je napisao(la):
e sad bi bilo dobro da imas neki manji komplet od 150w za ovu fazu da ne trosis puno struje dok su male

ma neka bude sve ok nema veze za struju... kako vam se cini ta biljcica sto je guzvana malo, je l to sve ok?
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
ma bice to sve dobro takva je genetika jer i moj wr je slicne genetike i isto mi je tak bilo zafrknuto odpocetka al to nist ne smeta............
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kosmodisk

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
uljenili se ovi stari konji, al kad ih netko podbode da vidis onda komentara.............a cuj pocelo je i ljepse vrijeme pa ljudi su na poljoprivredi nemaju vremena.........hahaaa
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
Creative je napisao(la):
imas dobre kaljeve :signs040: a sto bi ti da kometarisemo na biljci od 7 dana :D

pa na primer, nije lose, dobro je, uskoro bi trebao da krenes sa nekim tecnim djubrivom kroz zalivanje itd... savet , bilo sta
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.