White Widow piramidalno seme 400w indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
zaboravi đubrivo,ima vremena,ne žuri.....pogotovu što si početnik.
napredovaće one super,ne boj se-ako sam dobro video-terra magmu si stavio-ima u toj zemlji dovoljno "goriva" barem za 20 dana,pa i više.
sve dobro izgleda,samo rokaj...a i,stvarno,nema se šta komentarisati sad-još su malene.
uostalom,budi srećan-ako nema komentara,znači da grow napreduje super,kad počne da se komentariše bahato-znači negde je zapelo..
tu smo mi,pratimo,nemaš frke :)
samo cepaj
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kosmodisk

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
loop je napisao(la):
zaboravi đubrivo,ima vremena,ne žuri.....pogotovu što si početnik.
napredovaće one super,ne boj se-ako sam dobro video-terra magmu si stavio-ima u toj zemlji dovoljno "goriva" barem za 20 dana,pa i više.
sve dobro izgleda,samo rokaj...a i,stvarno,nema se šta komentarisati sad-još su malene.
uostalom,budi srećan-ako nema komentara,znači da grow napreduje super,kad počne da se komentariše bahato-znači negde je zapelo..
tu smo mi,pratimo,nemaš frke:)
hvala loop!!!! bas zato sto sam pocetnik zato i dosadjujem! :p drago mi je da pratite, da ste tu... ja se uplasio vidim niko nista ne komentarise i pitam se da l sam maler da ljudi slabo prate... :p pozdrav svima i hvala
 

grga77

Aktivan Član
01.05.2012
409
231
43
75
xd


kosmo ne serkaj da nitko ne komentira imas vise komentara za par dana starosti biljke nego ja u svom dnevniku koji je skoro 30-tak dana do kraja
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
grga77 je napisao(la):
kosmo ne serkaj da nitko ne komentira imas vise komentara za par dana starosti biljke nego ja u svom dnevniku koji je skoro 30-tak dana do kraja

grgo brate kako da nemam m kad ti evo dva puta komentarises zaredom! :ludaci_lol:
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
https://www.vutra.org/topic/10131-pravilnik/

5. Ne citirajte bez potrebe
Korisnici često bespotrebno citiraju poruku i umnožavaju tekst koji se već nekoliko puta pojavljuje na istoj stranici. Brišite delove citata i ostavite samo ono što je zaista neophodno. Ukoliko se poruka na koju odgovarate nalazi odmah iznad vaše, gotovo je sigurno da nema NIKAKVE potrebe za citiranjem jer je jedan pogled na gore dovoljan da se vidi na šta tačno odgovarate. Ako odgovarate na neku poruku u nizu ili na više njih, koristite umerene

Quote

tagove kako biste dali ostalima do znanja na koji deo teksta se vaš odgovor odnosi, ali NIKAKO nemojte dozvoliti da citat predstavlja veći deo poruke koju pišete.

Molim obratiti paznju na pravila ponasanja ...hvala :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kosmodisk

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
temp .je malo velika za neki ideal ali dobe su zasad ;) ...inace mozes jos par cm pobjeci gore s lampom ..bit ce lakse i tebi i njima ,ja volim kad se malo razvuku na pocetku ,puno je lakse baratati s njima a i temp ce odmah biti malo bolja ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: olidoboli

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
sutra cu odaljiti malo, hvala na savetu! za sada nisam ubacio ventilator da izvlaci vec samo jedan koji uvlaci pa vazduh ide dalje sam slobodno, bas sam razmisljao da sutra ubacim jos jedan koji ce izvlaciti posto ga imam spremnog , pa ce samim tim bolje rashladiti box posto je temperatura napolju pocela da raste pa samim tim cenim da ce biti toplije :)
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
HITNOOOOO! jedna biljka ima onako opustenije listove, tj idu nekako tuzno ... idem da fotkam

sta da radim? mozd a od previse vode?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Za određivanje vlažnosti zemlje, tj. kada nisi siguran trebaš li zaliti s vodom ili ne najbolje je koristiti staru metodu.....zabij prst u zemlju i procjeni koliko je vlažna ili digni saksiju i procjeni težinu. Dobrar dnevnik i izbor zemlje, a za gnojenje se strpi još malo je Teramagma koju si kupio ima dosta gnojiva u sebi za cca. 2-3 tjedna vegetacije.
I kao što Jack kaže, ostavi ih sada na miru što se zalijevanja tiće bar 3 dana dok se listovi ne vrate u prvobitno stanje. Sretno frend.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kosmodisk

crunkisi

Aktivan Član
29.11.2012
307
914
143
63
Odlicno, sada znas kako izgleda kada opadnu listovi. Zalijevas kada se to dogodi usljed suse ili najjednostavnije metodom dizanja posude ili zabadanjem prsta u zemlju. Ako je vec na 2-3 cm vlazna, ne diraj nista i pusti ju da se susi.


Cannabis uz vodu treba isto toliko zraka, pa je bitno da ju ne potopis kako bi on mogao doci do korijena. Sretno dalje
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
15.dan vege.

temperatura je oko 30 vlaznost kad radi lampa ide minimum 45- 50... kad je ugaseno svetlo vlaga dosta skace negde i do 90( je l moze da smeta? ) to je period od 6 h mraka pa otvorim orman malo da padne vlaga sta znam mozda smeta :) ova biljka se oporavlja polako ( levo na slici) ima neki list onako zguzvan ali ide na bolje...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
Sretno moglo bi biti ok, dobro pa imas ct, jer prek ljeta lako dodje do pozara u momentu, bitno da je temperatura ok.
Dobro prvi grow ti je ali malo listanja po dnevnicima ti nece skoditi :)
Pozzz i imas support i dao Bog da prodje sve ok i vise nikad ne bacis lovu na dim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.