White Widow piramidalno seme 400w indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
ako moze neko da mi odgovori za listove i do kada da pustam vege? da l sijalice za cvetanje sad moraju da imaju neki odredjeni broj lumena?
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
to je kopriva prava, daj joj pola propisane doze i stavi par kapi na litru vode limuna ili octa, i neces zezniti... a uhranit ces ih...
LISTOVI sada im najvise treba N, dusika ti ima manjka po meni :)

inace super za prvi put, jasno je da te pere ushit, pogotovo s ww :) tako da samo polako, vidis da si uspio, ;) kupi im hrane neke kvalitetnije ako se budes navukao na growanje, pa razmisli o GHE, Hesi, Atami, AN... nemoras uzeti, ali se isplati, ako ti je bitna smola i bolji okus :)
i ja sam ushicen i nema nista lose u tome, tako sam i ja pa sam skuzio da im netreba tolika briga, jednom tjedno obilnije zalijem i to je to... :) uci i polako.
mada i meni je znalo tako biti, ali nije islo dalje od ovoga nego kod tebe... :)

i daj je pognoji prvo, i kroz 5-6 dana sibaj na 12/12, ona je vec sada u prefloweru... :) i da lijepa je :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kosmodisk

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
video si kao sto sam napisao da sam stavio pola doze na 2 litre( treba puna) i sad polako pratim ne zalivam mnogo, da ne bi sjebao nesto. podelio sam na njih malo jace od pola litre vode...tj polako zalivam da vidim kako joj odgovara da ne napravim stetu neku... ljudi ph je tu negde izmedju 5.5 do 6.5. lakmus papirom nikad ne mozes da pogodis tacno :) jbg ph metar mi je bio skup na kraju znam da vredi al ono i ovo je dosta kostalo :) razmisljam da narucim tu plantelu za list ili vec ako ce trebati da se prebacuje na cvetanje onda bolje za cvet da uzmem... imam par pitanja za one koji su radili ww pa me zanima miris koliko je jak posto sam ja to spojio na odzak pa ide nekih 12- 13 m u vazduh... je l se to toliko oseca kad krene cvetanje... posto tamo gde je ulazim samo ja... da li je neko probao da spoji karbonski filter na kuhinjski aspirator( motor od aspiratora) je l moze da zavrsi posao ili bolje da se kupi turbina (tj taj turbinski vent) je l moram odma da kupujem tu natrijumsku sijalicu ili moze malo cvetanje 12/12 na ovu mh ? je l moze neka normalna natrijumska(prosecna) da zavrsi posao?
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
Biljka nije robot da odmah cvjeta cim ti kliknes na tipku 12/12...to ti se zove rehabilitacija nakon stresa koji si ti izazvao jel si je izbacio iz njenog bioloskog ritma. ;)
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
period kad je biljka prebacena na 12/12 a dok ne pokaze pol se zove preflower,
mislio sam da i ovo znas pa nisam teo da pametujem al eto novog kandidata koji
bi mogao da pocne da usavrsava svoje znanje na forumu :D

takodje se preflower moze javiti i u vegi kad biljka pokaze pol
a ne pocne da cveta vec nastavlja vege rast.
za ovo prvo nisam siguran nek me ispravi neko...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42







ako neko ima iskustva sa ovime pa da mi kaze kako bi bilo najbolje da napravim odnos vode i djubriva ili neki mix od ove tri stvarcice?
skinuo sam dosta donjih listova velikih listova, tj osusili su se... ph sam skidao izmedju 6 i 7 i koliko bi cesto trebao da zalivam ovakve biljke tj najvise bi voleo da mogu da znam koliko vode treab na saksiju od 9-10 l ? bas bi bio zahvalan da mi neko objasni moze i preko privatne poruke... hvala poz
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
super grow, pratim
odličan prostor, zavidim ti na ormaru (u dobrom smislu, naravno ;) )
respect
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.460
3.198
Bekaa Valley
drug, biljke ti cvetaju a ti imas dva gnojiva za vegetaciju + slavol... pa sta da odgovorim, nabavi nesto za cvetanje sa vecim procentom P... slavol mozes sa svakim ili svakim drugim zalivanjem, gnojivo doziraj shodno uputstvu na boci, a koliko ti litara treba moras sam da saznas, nema tu nekog krutog pravila, zavisi kakva je zemlja, koliko je razvijen korenov sistem... sipaj dok ne procuri dole u posudu pa sacekaj 15~20 min. da zemlja povuce koliko joj treba i onda izprazni posudicu i saberi koliko si vode potrosio
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
brate moj nista bez tebe!!! hvala, sutra narucujem plantelu cvet! unervozio sam se cekajuci odgovor od nekog, a ti kao uvek vadis stvar! ziv bio!!!
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
mixaj slavol zajedno sa plantelom :) (10ml plantela+20ml slavol na 2l ),za pocetak stavi 8ml plantele da vidis kako reaguju bijoze,i ako nema spaljenih vrhova povecavaj sledeci put...btw ja imam saksije od 11-12l i sipam litru po saksiji na svaka 3-4 dana,al dobro moje su u kasnom cvetanju pa piju vise.
 

kosmodisk

Aktivan Član
13.02.2013
81
95
18
42
drugari, pojavile su mi se bele tackice po listovima... video sam i te sitne bele musice, sad kako da napravim to sa lukom, koji crni ili beli? ili koji preparat da kupim pa da isprskam? pozdrav
jel to ovo neem ulje?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.