Zamrzivač, autoflower grow, scrog, 250w hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.642
1.058
Jugoistočno odavde
E s obzirom da sam krenuo da ih hranim još od starta TNT-om, a sada evo i bloom complexom, mogu ti reći da dobro podnosi, s tim što su mi sve tri devojke dale do znanja da preterujem sa đubrenjem ali fino podnose...bubble gum sasvim lepo podnosi, ali je imala par nezgoda mojom krivicom izgubila par grančica...i malo kasni čini mi se za ove dve u cvetanju ali verujem da će nadoknaditi kasnije :D


***
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: cerak1000

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
već sam ti reko druže potrajaće duze neko po specifikaciji najmanje dva tedna :) kad udje u 4 tedan cvetanja ima da eksplodira iz dana u dan
 
21.11.2011
42
34
18
52
E ovo sa zamrzivačem je genijalno.
Još da si imao onaj najveći od 550l onda nemaš problema sa visinom ljubimica.
Sretno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.642
1.058
Jugoistočno odavde
E ovo sa zamrzivačem je genijalno.
Još da si imao onaj najveći od 550l onda nemaš problema sa visinom ljubimica.
Sretno!
zamrzivač je generalno odlična opcija jer je totalno dobro izolovan, drži temp, vlagu, kompaktan je kad zatvoriš nema gde svetlo da curi...jedina mana je ta visina i to što sam morao da razbijam i sečem onaj deo što stoji sa jedne strane kao izbočina, gde se nalazi motor i ostala skalamerija i to me je namučilo nekoliko sati. I kad sam sve to razbio pozadi gore je tačno ostalo tri četvrtasta otvora, ko stvorena za ventove, plus dva otvora sa strane za kablove i tako to. U svakom slučaju, kad sam se preselio iz ormana u zamrzivač sve je mnogo lepše! :D
 

cerak1000

Aktivan Član
05.11.2014
1.338
2.666
188
www.facebook.com
Izgleda odlično, jer mi se čini da su neke babice pokazale da im nepaše toliko hrane, najbolje ova desno dole na zadnjoj fotografiji!
I ako jeste o kojoj sorti je reč? Hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Odlicno,fino zdrava zelena bojica...zeleni tepih..
Daj koju slikicu iz zablje perspektive..da vidimo dole situaciju..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Barbarossa
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.