Auto AK47, početak 400w hps ... nastavak ispod Sunca

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dobriduh

Aktivan Član
26.03.2016
80
371
53
Mogu samo rec da mi je drago sta vam se sviđa :thumb:

A mogu reć da se i meni ovo sviđa, iako dosta sporije napreduje zbog lokacije(sunce i manjak istog dok ne nastupi solsticij ako ga docekaju). Izgleda da su geni sative malo vise izraženiji šta mi se naročito sviđa. Jer za litnju, dnevnu, radnu šemu sativa efekt mi je svakako zanimljiviji.
Cure se ne bune iako san in reka šta ih slijedi kad malo zatopli :zvizd::zvizd:

IMG_1719.JPG

IMG_1722.JPG

IMG_1723.JPG

IMG_1724.JPG
 

dobriduh

Aktivan Član
26.03.2016
80
371
53
IMG_1749.JPG IMG_1750.JPG IMG_1751.JPG IMG_1752.JPG IMG_1759.JPG IMG_1760.JPG IMG_1761.JPG

PITANJEo_O

Danas popodne san slucajno sazna da je kod mene sezona lova od 01.07.og
A ove curice se nalaze doslovno usred lovišta....sad neko iskusniji da mi eventualno kaze oce li ovo bit za :makaze: do 01.07. Postoji velika vjerojatnost da ce naic na njih cin uđu lovište...kad san zaliva prije dva dana vidija san i par jarebica di se muvaju blizu biljoza...

Ugl, ovo na slikama je 54.dan, oce li stic sazrit, odokativno? :grob:
 

dobriduh

Aktivan Član
26.03.2016
80
371
53
ja je isto prvi put gledan dok raste, a sad da me sjebu par polupijanih lovaca dok traze životinje za upucat... ne bi bilo kul uopce.. Ne posli truda/volje/želje da imam svoje za sebe...

znaci, nema panike?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Možda 1.7. otvore sezonu lova sa jednim opijanjem pa i ne budu išli u šumu :D
A do tada će tebi ovo biti gotovo ;)
Uglavnom,fino izgleda :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

dobriduh

Aktivan Član
26.03.2016
80
371
53
opet ja...

žaj mi je šta upadan ovako i s ovakvim stvarima, tj pitanjima...ali moram pitat

danas je padala kisa, i to obilno, i iduca tri dana također najavljuju oborine... @ChiliHead je bija preporucija da preventivno tretiram s nekim fungicidom zbog plijesni. Sad, sam ne znam uz ovakvu prognozu i ovaj stadij cvitanja ocu li reagirat. Ne želim nikome upadat u inb i maltretirat pa pitam odi.
Da li kupovat, tretirat i mogu li uopce u ovoj fazi? Ovo mi je sve sta imam i ne bi tija toliko bezobzirno prepustit sve slucaju.
ChiliHead ako citas ovo žaj mi je sta nisan reagira kad si savjetova, al ni sam se nisan nada ovakvom vrimenu, 'ravnan' se prema par aplikacija na mobu i ovo nije bilo najavljeno, barem ne na mome podrucju.

Ako tko iskusniji more bacit koji savjet, opasku šta god je prikladno - slobodno.
Sutra ih planiram ici provjerit pa ako dotad dobim uputu kupit i ponit sa sobom. Ne znam ni šta ev kupit ako bude preporuceno
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
ovaj se kotira kao najefikasniji sa najkracom karencom za pojedine kulture. Za ganju nema nigde deklarisano. Koristi se u prvim fazama cvetanja u dva navrata.


 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Prouči malo ovu temu :)
https://www.vutra.org/threads/borba-protiv-buđi.12277/

Ja bih ti preporučio Switch ili Teldor.
Organske metode ne pomažu kod botrytisa provereno...a nekad ni hemijske ali ništa te ne košta da probaš.
Ja sam prošle godine od početka do kraja cvetanja biljke prskao switch-em jednom u dve nedelje pa čak i jednom nedeljno i buđ se opet pojavila....gusti hedovi se natope vodom,sutra ogreje sunce,potpare se i eto ti buđi.
 

dobriduh

Aktivan Član
26.03.2016
80
371
53
ujujujjjj

otkad san se registrira na forumu sta god da upisem u trazilicu izbacuje mi gresku, stalno. A preko google-a me redirekta opet na pojedine topice na vutrici :crazyd:

Dap, posli kise je udrilo sunce i to na najjace, pos svemu idealni uvjeti za stvaranje plijesni, da je bar puvalo kako je i zadnjih dana kroz sat vrimena bi bile suve ko barut, ali to nije slucaj danas, a bojin se i kroz par dana.
Kupim onda sutra u poljo apoteci ako bude pa se upucujem na site da provjerin stanje i zbilju. Ostaje mi samo da se nadan da kroz tri dana nece propast sav trud.:fuck::upiii:

Ljudi hvala vam na pomoci, drago mi je sta san dio ovakve ''institucije'' :thumb::thumb::cool23:
Ako bude sta za postat od stanja stavit cu u dnevnik da se eventualno i drugi mogu naucit na greskama...hjoooj di me nađeeee
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.175
398
42
Tacna
Pretraga radi samo sa početne stranice, to mnogi neznaju ;) . Nebi se trebao još brinuti za plijesan, ona inače hoće u zadnjih tjedan-dva cvata kad su hedovi puniji. Kao mjeru predostrožnosti možeš je ošpricati preslicom, naj bolje sa sviježom napraviti juhicu ali ako nema dobro je i sa suhom :thumb:.