Dinachem @ BioTabs & Cultilite 150w LED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Pusti bi ja nju inače još jedan kat i rezo na isto misto pa napravio klona. Ali kako sad meman di s njim, u biti je topirana i malo ranije. ICE je topiran na isti način;)
Sad, s obzirom da mladi list koji tek raste nema funkciju nego ga hrane razvijeni listovi, moja logika je da ako su najgornje grančice malo bolje razvijene listovi ranije dolaze u funkciju i biljka ima veču korist.
Meni se čini da biljka to dobro podnosi. Trudit ču se objasnit koliko mogu a jesu li neke stvari dobre ili ne ostaje da vidimo:):thumb:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
:) 29. dan života :)
Biljka se lijepo protegla zadnja tri dana i baš je tražila malo treninga za razgibavanje:bocni::. Ništa puno nije rađeno osim širenja. Svi vrhovi su na više manje istoj visini, da je topirana kat više mislim da to nebi bio slučaj ili se moglo topirat ranije, to je svakome na volju;)
Zalivena prvi put od presađivanja, samo voda pH 6.8, popila 4 litre. Iako na BioTabs može proć i bez rihtanja pH (isprobano), rezultati su ipak bolji kad se vodi računa o pH :)
A evo i malo slika:thumb:
Prije LST-ranja.......
image.jpg image.jpg
I nakon treninga, baš joj je pasalo:D.......
image.jpg image.jpg image.jpg
I dva sata kasnije........
image.jpg
To su momentalne novosti pa da se zabilježi i obrazloži:)
Zahvaljujem svima koji prate:thumb:
Za sad toliko, :respect: ekipi i pozdrav:):rasta:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Svako dobro svima na :vutra:
Trebalo je biljčicu opet malo protegnut i razgibat a uvik je lipo to popratit sa par slika:bocni:::). Koliki je napredak u zadnja četiri dana vi procijenite, ja zadovoljan. Skinuto je par malih donjih vrhića i listića jer su baš bili nepotrebni. Ne mislim da je to biljci neki stres. od zalijevanja nije bilo potrebe a ni od gnojenja ništa još oko 4 tjedna, samo voda:)
Danas je 33. dan i sve mi se čini da bi mogla na cvijetanje u sljedečih nekoliko dana:)
I slike, jer ih svi volimo:D:thumb:
image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg :):respect:
I molba za moderatore ako mogu u naslov ubacit
"& Cultilite 150w LED" Hvala!:)
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Pozdrav Vutrašice i Vutraši :respect:
35 dana vegetacije je iza nas, pistile se naziru, znači vrime je za
12/12 režim, idemo na cvijetanje:)
Uživala je zadnjih par dana ispod cfl-a i trebalo je opet malo dotegnut i raširit:bocni::
Temp- oko 26 dan, 19-20 noć, vlaga 40-50% za sad, nije zalijevana:)
Slikovno objašnjenje je najbolje, dakle:
Prije razgibavanja....
image.jpg image.jpg :)
I nakon vježbe, zajedničke naravno.....
image.jpg image.jpg image.jpg :)
Ništa se ne buni, ne izgleda da joj nešto fali pa za sad briga nema:thumb:
Teško mi uslikat, ali vide se pistile, jedva...:D
image.jpg
Skinuto i par vrhića koji nisu imali šanse i par listova koji su smetali po sredini:)
image.jpg
I na konačnoj poziciji, ispod Cultilite 150w LED, na kojoj če dočekat kraj:)
image.jpg image.jpg
Za sad je sve prošlo bez problema iako je tek prva trećina pri kraju, nadam se da če tako bit i dalje:)
Eto, ništa bitno, samo da se zabilježi promjena režima svjetla, vjerovatno če se sad i update-ovi prorijedit osim ako ne bude nekih problema ili bitnih stvari za spomenut i molba moderatorima ako bi mogli naslov nadopunit :). Hvala!
Živi bili i veseli, ekipa:). Pozdrav:wave::thumb:

Edit: @funky weed , pitari su od 19lit a zemlje ima oko16lit, to joj je dovoljno;)
 
Poslednja izmena:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Veseli i zdravi bili :vutra:
Prošlo je sedam dana od zadnjeg javljanja pa je red ispoštovat update:) iako se ništa bitno nije dogodilo osim činjenice da biljka raste (čudna li čuda:razvaljen::).
42. dan života, 7. dan na 12/12.
Zalivena 1.1.16.:D, popila 4.5 litara čiste vode, pH 6.8, sljedeće zalijevanje sutra.
Osim malo natezanja, zatezanja i pritezanja nema nikakvog drugog posla oko nje, samo održavanje vrhova na, koliko toliko, istoj visini:watch:
Temperatura 26-27 dan, 19-20 noć, vlaga 35-50% za sad;)
I da ne duljim, evo slike pa vi dajte svoj sud:) image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
Opet je skinuto nešto iz donjeg dijela, ostalo je u hladu:bocni::
image.jpg
I na svojoj poziciji ispod led sunca, baš lipo popunja svoj kantun, sad može u visinu koliko joj drago:)
image.jpg image.jpg
Toliko za ovaj put, pozdrav ekipi i :respect:
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Prekrasno. Nema se sta drugo rec!! :clap:::clap::
Jedino sto imam dojam da ce ti jos dost "otic" u strech!! Ali o tom potom.. Samo peglaj milina pratit. :joint: :let:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Hvala ekipa :respect:
A i računam na to strech-anje, mjesta ima a i volim kad su cvijetovi malo razmaknutiji pa uz laganu defolijaciju ravnomjernije dobivaju svjetlo i ravnomjernije zriju, bar se meni tako čini ali otom potom:) ;)

Edit: @Himalaya Gold :D to viri listić od Y Griega CBD, ta je ispod cfl-a;)
@MMSplit odradio več tri grow-a s njima, u međuvremenu isprovo neke druge ali se rado vračam na BioTabs:thumb:
@Mad Rabbit ma nema frke, sve je to bilo ispod u sjeni i nije imalo šanse a ako bolje pogledaš vide se prvi veliki fan listovi koji i dalje dobivaju svjetlo i njih ne diram:). Opet, mislim da je normalno za biljku da povremeno ostane bez kojeg lista i da joj to ne smeta. Nisam do sad na nijednoj biljci primijetio da nešto smeta ili da to radi problem;). Sve pet, eto samo da objasnim:thumb:
 
Poslednja izmena:

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Sve 5 al ne pretjeruj sa cerupanjem,ne zaboravi da su bitni fan listovi posebno u fazi intenzivnog cvata.. :confused:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Pozdrav veseli narode:)
Prošlo je još sedam dana u životu naše biljke:) Osim gledanja kako raste i zalijevanja, 7.1. sa 4.5 litre i danas opet sa 4.5 litre čiste vode pH 6.8, nikakvih drugih novosti nema. Osim malo natezanja u svrhu izravnavanja ništa drugo nije trebalo :watch:
Vrhovi su malo zbili redove pa ajmo stavit da je danas........
1. dan cvijetanja:)
Da ne duljim jer se i tako ništa bitno ne događa, evo slika.....
image.jpeg image.jpeg
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
:spliff::thumb: :respect: