Dinachem @ BioTabs & Cultilite 150w LED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Pozdrav ekipa:)
Nešto brzo meni prođe od zadnjeg update-a:razvaljen:: al' nema veze, sedmicu manje do kraja:)
Danas je 84. dan života, 49. dan na 12/12 i 35. dan cvijetanja:watch:
Prije dva dana pognojena sa 25 ml Orgatrex-a tekućeg gnojiva 7-6-7 i četiri čajne žličice Bactrex-a. Možda je to moglo bit odrađeno i prošli update ali mislim da neče smetat.:bocni:: To je sve za ovaj put, svo slike....
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg :)
Dim s vama :respect:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Pozdrav ekipa, opet ja s novim update-om :)
Opet zahvaljujem svima koji odvoje malo vremena i bace oko na moj dnevnik i hvala Venlo na editu naslova:thumb: Pa evo ovako...:razvaljen::.....
Šest tjedana cvijetanja je iza nas ali sve nešto gledam i mislim da nešto fali jer sam, po meni, napravio dvije greške. Prva je bila zakašnjelo gnojenje a druga je da se jedan put zemlja osušila skroz na skroz a čini mi se da to nije dobro kad se radi s organskim gnojivima jer bez vlage u zemlji ni bakterije ne mogu normalno funkcionirat:razvaljen::. Međutim, cvijetovi se pune, ne primječujem nikakvu stagnaciju. E sad, kako nema baš pouzdanog podatka o dužini cvijetanja, spominje se od 8 do 14 tjedana:D pogledam s mikroskopom i ugodno se iznenadim da su trihomi večim dijelom mliječni:), možda stvarno bude gotova za tih 8 tj.
Toliko za sad, puno teksta, malo slika pa eto i njih, komentirajte slobodno :thumb:
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg Idemo dalje:thumb: :respect: :respect:
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    406,6 KB · Pregleda: 83

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Prekrasna je panto,nema se sta drugo rec,slika stvarno govori ne 1000 nego i vise rijeci!! ;) :thumb: :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pantagan