Dinachem @ BioTabs & Cultilite 150w LED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Pozdrav Vutrašice i Vutraši :)
Prođe još sedam dana pa da se napravi update:)
56. dan života, 21. dan na 12/12, 7. dan cvijetanja.
Novosti nikakvih osim da raste:watch:. BioTabs-i odrađuju veći dio posla tako da meni ostaje samo vodit računa o zalijevanju a i to je i dalje samo s vodom, jedino se pH rihta na 6.8 i to je sve. Zalivena jučer sa 4.5 litara.Evo i slike....
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg Do sljedečeg update-a :wave::respect: :rasta:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Pozdrav :vutra:
Brzo prođe još sedam dana:) Kad prije:razvaljen:::D. Vrijeme za redovni update a i neke radnje su obavljene pa da se pribilježi. Danas je bilo zalijevanje, i jedno u međuvremenu od prošlog javljanja. Oba puta popila po 5 litara. Evo današnje situacije.....
image.jpeg image.jpeg image.jpeg
Dosta se do sad strech-ala a iako i dalje raste, ali ne više toliko, dobro joj je došlo malo lollipop-a da dobije malo zraka u sredini i sad je stanje ovakvo....
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
Za sad sve ide kako treba, samo da tako i ostane. To su sve novosti u zadnje vrijeme, pozdrav do sljedećeg update-a:)
Evo još malo slika, njih nikad dosta:D.........
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg :):respect:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Hvala ekipa, :respect: svima:) Trudim se da grow prođe dobro i da dnevnik bude informativan za svih na forumu iako moram priznat, opet, da mi BioTabs dosta olakšava. Ako sam nešto zaboravio spomenut, slobodno pitajte. Hvala svima koji prate:):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero and Rope73

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Zahvaljujem :) ali ima još jahanja do kraja a za probleme ne treba dugo;) Sa problemima je počelo, spomenuo sam na početku da je imala tripse i da je tretirana sa "Ed Rosenthal's - Zero Tolerance" i ne vidim da ih ima ali i dalje jedan put sedmično poprskam preventivno sa pola doze, puna doza se pokazala pre jaka.:thumb:
:respect: Ekipa!
image.jpeg
 
Poslednja izmena:

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Veseli bili, narode :)
Nije update, nego samo par podataka o Led svijetlu ispod kojeg se biljka sunča jer sam primijetio da se nikud ne spominje. Za tehničke podatke nisam baš stručan, valjda če slike bit dostatne po tom pitanju:)
Ono šta ja mogu reč je da sam zadovoljan, dobro pokriva površinu od 60x60 cm, jedina stvar koju sam primijetio je, da nije dobro kad je na manje od 50 cm od biljke. Čim dođe bliže pokazuje simptome previše svijetla. Toliko, evo i slike:respect:
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg :):thumb:

@lauba Nema na čemu, drago mi je da je informacija bila korisna :thumb:
 
Poslednja izmena:

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Samo da se zahvalim na informaciji za ad rosenthal! Naručen,poprskano 2 puta i u boxu ni tripsa ni spidera!:thumb:
 

Pantagan

Form
Poznanik Foruma
11.05.2015
3.361
17.041
398
Redovni update za veselu ekipu:)
70. dan života, 35. dan na 12/12, 21. dan cvijetanja:)
Ništa bitno se ne događa osim zalijevanja 30. 1. popila 4.5 litre i danas još toliko. To je to, osim gledanja :watch: nema potrebe za ničim drugim:thumb:
Evo i slikovni update.....
image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
Pozdrav i :respect:
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    486,1 KB · Pregleda: 51

Shadowstep

Aktivan Član
23.09.2014
86
659
83
Panta moram da te pohvalim, jes da ovaj forum stvarno ima dosta dobrih growera, svako uzgaja na neki svoj nacin i to rade odlicno ali ti jednostavno znas znanje i imas to u sebi, rodjeni si umjetnik.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: napalm and Pantagan