LSD, Blue Cheese, Critical Kush - LED Hans 180 W (x4) by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ali @mario339 , zar nam nije cilj upravo da tu vodu izbacimo, da se ne vraca u zemlju, jer u toj vodi su soli koje se ispiraju iz zemlje, sto nam i jeste u cilju. To sto zemlja iili biljka povuce to nazad opet, moze ugroziti nesto.

Vec ako netko toliko pazi na nakupine soli onda radis fluseve...prvi odradis 21 dan cvijetanja i pustis da se dobro prosuse pa ful dozu, drugi radis 35 dan a treci 49 i to ce ti donijeti bolje rezultate nego gore navedeno ali zapamti da to vazi za mineralna gnojiva a BIO je sasvim druga prica i tu ima puno manje straha od eventualni problema ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Ma nije rasprava samo pricamo o metodama jer kad si na pocetku sve zelis uraditi perfektno i na kraju pun klinac stvari zeznes zbog ganjanja perfekcije... tako je bilo meni a i vecini pocetnika tesko je obijasnit da nemora sve biti perfektno jer ima biljki koje nevole idealu i bas im ponekad odgovara nas blagi nemar i pustanje da se izbore same :)
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 28-33 dan od kad su provirile glavu van zemlje

Nema nista specijalno novo, grmici lijepo rastu i popunjavaju box - maknuo sam jednu LSD jer ce mi biti prevelika guzva u boxu, a ona je bila i nekako najslabija.

Ostale Blue Cheese, Critical Kush (3 komada) i LSD.

Hansovi na cca. 30-40 cm od biljaka.

1.10.

-zalivene do runoffa sa 1/4 doze gnojiva jer nisam htio stavljati punu dozu jer su punom dozom zalivene 27.9.

Nakon zaljevanja dan - dva radi odvlazivac - temperatura 24 - 25 stupnjeva dan, noc 22 stupnja - vlaga 48 - 55 % dan, noc oko 60 %.


Krece lagano guzva u boxu :)

Blue Cheese je najveca (lijevo gore), slijedi odmah do nje Critical Kush (desno gore), u sredini LSD (takodjer solidno razvijen) i dolje lijevo i desno Critical Kush (koji su nesto manji od ostalih).
sumica sprijeda dolje.jpg sumica sprijeda gore.jpg sumica odozgo.jpg sumica sa strane.jpg

Racunam jos max destak dana vege i mislim da ce biti spremne za switch na cvjetanje. Blue Cheese je trenutno oko 40 cm visoka, ostale malo vise od 30 cm.

Moram vidjeti sa mentorom @Stipe sta on kaze....

:vozdra:;)
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@Stipe

Racunam da ih dignem na nekih 40 cm max 50 i onda cvjetanje. Koliko ce mi jos u visinu otici kad prebacim na cvjetanje?

Da radim lolipop cim prebacim na cvjetanje ili nesto prije?
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Evo sranja - isao Blue Cheese napraviti lagani LST da je malo spustim dole i napukne mi donja (deblja) grana na mjestu di se spaja sa glavnom (okomitom) ....pas matr. :mad::upiii:

Spojio nazad sa dvije savitljive tanke plastificirane zice da drzi. Stisnuta je skroz jedna grana uz drugu. Koliko treba da to zacijeli?:(

Srce ce mi se raspuknut. Joooj, sta sam iso dirat.....:(:(:(
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Vratio sam u prvobitan polozaj tako sto sam sa tankom savitljivom zicom primio granu o granu, pa se sad ne vidi gdje je puklo, odnosno zica cvrsto drzi granu. Hoce to biti okej ili jos moram izolir trakom zamotati?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ja bih i izolir trakom zamotao, i ne dirao nista 10ak dana. Isto neki dan slomim svojoj granu, komplentu prepolovim, zamotao izolirkom, odmotao kroz 7 dana, samo se zadebljala i nastavila dalje, jedan list pozutio samo malo. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - 34-39 dan od kad su provirile glavu van zemlje

6.10 - curke prebacene na 12-12 rezim - cvjetanje - Hans ce do cca. 13-14. 10. biti u vege mode-u, a onda ga prebacujem na flowering mode - znaci full svjetlo, sve ledice rade (pale se dodatne crvene).

@Himalaya Gold - ako imas kakav savjet vezano za prebacivanje na flowering mode slobodno reci, dal ranije ili kasnije da prebcujem, al zasad se drzim onoga kako radi sam Hans (kad prebaci na 12-12 rezim drzi ih jos cca. 7 dana na vege, a onda pali flowering full mode).


Blue Cheese se okej oporavlja od kad sam je malo polomio.:)

8.10. - zalivene sa BioGrowom (pola doze), Fish Mixom (pola doze), Bio Heavenom - sa zaljevanjem sam kasnio oko dan dva (poslali me na sluzbeni put, a nije ih imao tko zaliti, od zadnjeg zaljevanja proslo 7 dana) pa su mi se jadne objesile, jedno 5-6 najdonjih listova se posusilo pa sam ih maknuo, zemlja je bila full suha. Zalijevanje dobro prihvatile, al ne smijem si vise dozvoliti da ovako ostanu suhe.

Temperatura dan 23-24 stupnja, vlaga 50-55 %, noc 19-21 stupanj, vlaga oko 60 %


Jednio sam veceras ove fleke primjetio na LSD-u i na jednoj Critical Kush. E sad, ne znam jel im nesto fali ili ih malo PH zayebava, al zasad se ne zabrinjavam.
lsd_fleke.jpg ck fleke.jpg

Stanje u boxu
siroka-pocetak cvjetanja.jpg siroka2.jpg siroka dolje.jpg hansovi.jpg cvjetovi.jpg cvjet.jpg krupno.jpg

P.S.

Od kada racunam pocetak cvjetanja i kada im treba poceti davati BioBloom?


:wave::vutra:

 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ovo je ph fluktacija.Nista to nije,samo naprijed.Inace lijepi grmovi.Sada pocinje carolija.Ma po meni bi vec sada okrenuo na flovering,nema se sta cekati,a biljka treba jace svijetlo.:thumb:
Te bakrene fleke,ne obracaj paznju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

PleromaBythos

Aktivan Član
23.03.2016
208
634
93
Prebaci.. s BioBloom kreni odmah sljedece zalivanje odkako si na 12/12.. i prati tablicu.. obicno jednom tjedno prihrana ide.. mada to kasnije vidis kako biljka trazi... Iz iskustva mozes odmah s punom dozom.. biljke ti izgledaju odlicno i zdravo i nece im nista biti.. velike su cure vec.. Meni se sad evo potrefilo da idem s prihranom po rasporedu jednom tjedno.. a izmedju ide voda obicna.. dakle jednom voda, jednom hrana.. Usput.. svake pohvale za dnevnik.. RESPECT ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star