LSD, Blue Cheese, Critical Kush - LED Hans 180 W (x4) by Sensi Star

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Za prvi puta i vise nego zadovoljan.:)

P.S.
Sve mi se cini da ce Blue Cheese prva na susenje.:D Samo moram smislit gdje cu je susiti jer sam planirao svo susenje odraditi u boxu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: banovan240

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Hvala profesore @Stipe. :)I ti si ovdje dosta pomogao.:thumb:

Nego da vas pitam...pogledao sam sad trihome na najvecem Critical Kushu (u boxu gore desno) i na pola su mlijecni.

Koliko je to otprilike do kraja, odnosno kad trebam raditi flush? (pise u BioBizz tablici tjedan dana prije hervesta da se flush napravi).

Tnx
 

PleromaBythos

Aktivan Član
23.03.2016
208
634
93
Drug.. odlicno ti ovo sve skupa izgleda.. vrhunski topovi... sto se tice problema s vlagom.. davno bi i ja to napravio da mogu.. ali jednostano tehnicki nisam mogao to izvesti..

jos jednom bravo za grow ;) :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
UPDATE - Flowering 59 dan

Grow se polako blizi kraju - Blue Cheese i velika Critical Kush ce vjerojatno kroz par dana pod noz, a ostale za cca.10 dana plus.

Primjetio sam jucer kod zalijevanja manje Critical Kush u runoff vodi neke bijele nakupne koje su se cini mi se micale - sumnjam na Root Aphidse - bijelo, sitno, manje od milimetra, tesko skuziti ovako na oko, al se definitivno mice. Cijeli run off bacio u wc i platneni pot lagano sa vanjske strane isprao pod tusem sa mlakom vodom. Znam da to ne pomaze, al ako je koji od tih sranja ostao sa vanjske strane da ga isperem. Takodje sam danas i kod velike Critical Kush (ali manje) vidio slicno, ali nekako mi se cinilo mrtvo.

Nadam se da ce ostatak biljaka izdrzati jos 10 -14 dana jer sada ne mogu napraviti nista, samo se nadati da ce biti okej. Na biljkama se ne vidi da ih je nesto napalo, ali sam kod velike Critical Kush primjetio da je bas stala sa punjenjem budova cak i malo prerano pa sumnjam na te Root Aphids bestije.
Vidjeti cu sta je tocno posrijedi kada poberem Blue Cheese i Critical i izvucem stabiljku s korijenom van iz pota.

Malo tehnikalija kako sam zalijevao:

6.12 - Blue Cheese i velika Critical Kush zalivene po BioBizz tablici po 3,5 litre vode svaka

7.12 - Critical Kush (ostale dvije) i LSD - zalivene po BioBizz tablici po 3 - 3,5 litre vode svaka
10.12 - Blue Cheese i velika Critical Kush zalivene po BioBizz tablici po 3,5 litre vode svaka
11.12. - Blue Cheese flushana
- Critical Kush (ostale dvije) i LSD - zalivene po BioBizz tablici

12.12. - velika Critical Kush flushana
14.12. - Critical Kush (ostale dvije i LSD - zalivene samo sa vodom
15.12. - Blue Cheese i Critical Kush - zalivene samo vodom
17.12. - Critical Kush (ostale dvije) i LSD - zalivene po BioBizz tablici
18.12.- Blue Cheese i velika Critical Kush - zadnje zalijevanje vodom pred berbu

Zajednicke fotke - prvi red lijevo Critical Kush, sredina LSD, desno Critical Kush, gore lijevo Blue Cheese, desno gore velika Critical Kush
siroka-zajedno.jpg siroka-zajedno1.jpg siroka-zajedno2.jpg siroka-zajedno3.jpg siroka-zajedno4.jpg siroka-zajedno5.jpg siroka-zajedno6.jpg

Blue Cheese
blue cheese.jpg blue cheese1.jpg

mali Critical Kush
critical.jpg

LSD
lsd.jpg


Zasad toliko - iduci update prvi hervest!:let:

:wave::vutra:


 
Poslednja izmena:

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
Jarane moj opusti se. Biljke su super. Imao sam i ja te sitne bijele tackice u runoffu izgledaju kao licinke od gnatova ali meni ništa nisu smetale a bilo ih je baš dosta. Tako da sam siguran da im neće ništa biti još 15ak dana. Čestitam. Peace out..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Imam pitanje u vezi branja - kad je najbolje odratiti hervest, u koje vrijeme, kad je svjetlo ugaseno ili upaljeno? Cuo sam da je najbolje brati "ujutro" odnosno malo kako se upale lampe.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Kada se odlucis brati baci ih negdje u mrak na 48 sati i nakon toga beri.To je to..topovi lijepo popunjeni..Sada samo strpljivo,izvuci pun potencijal;)
Neka se dobro stvrdnu,posmede i onda cap carap:makaze:.
Mikroskop u ruke;):clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
@trubabuba

Springtailsi su, hvala ti. Nisam ni znao da to postoji. Mislio sam da su root aphidsi.
:thumb:

@Himalaya Gold
Flushane Blue Cheese i velika Critical Kush prije 7 dana, dva puta jos zalivene cistom vodom. Sad cekam da se osusi i hervest. Taman ce biti oko 10 dana od flusha, a BioBizz tablica kaze da se moze brati 7 dana nakon flusha.

Jedino ih nemam gdje staviti u mark na 48 sati.:(
 
Poslednja izmena: